Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: игри
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
gad
я си кажете tongue.gif
коя е послената дето ви е зарибявала?

аз UT2004 вчера я играх за първи път, като станах от компа, към 3-4 часа вечерта, ме боляха очите wink.gif
а и Painkiller е много, много, много ( evil.gif ) брутална и кървава. става въпрос за игра, в която можеш да приковаваш враговете си със дървени колове за стените biggrin.gif и т.н. дейности (демото имам превдид, пълната още не е излязла)
SepulTeraHead
Бия Sw1tched на Brood War редовно.
Ама нещо не играя много игри. Не зам и аз що... Ей сега ще сваля Мax Payne 2 защото нямам какво да правя tongue.gif
Warrior Of Ice
Напоследък съм позарязал геймърството, прослушвам само най-ценните заглавия. Но ето я моята лична класация:


1. Всичко от серията Legacy Of Kain, но най-вече Soul Reaver-ите и новата - Defiance. Защо съм влюбен в тези игри обясних преди време в отделна тема.

2. StarCraft + експанжъна Brood War. Най-великата реалновремева стратегия за всички времена. Тук гениите от Blizzard се развихрят с пълна сила. Single Player-ът е адски оригинален, а по-добър Multiplayer и до днес не съм видял в игра.

3. Diablo (първата) - атмосферата тук си казва думата. Мрак, катакомби, демони... Музиката в града е абсолютният ми идеал за саундтрак.

4. Freespace (и двете) - страшно ги обичам тези космически симулатори... История за сблъсъка на човечеството с васуданите и обединението им пред лицето на Пазителите, е номер едно!

5. WarCraft (всичките, със все експанжъните) - легендарни игри, включая и последната. С принц Артас малко повтарят историята на StarCraft, ама нейсе.

6. Aliens Vs Predator - и двете са основополагащи в хорър-екшън жанра, макар първата част да е доста по-атмосферична.

7. Двата Homeworld-а. Смея да твърдя, че революционизираха стратегическия жанр.

8. Unreal Tournament 2003 - Нуждае ли се от коментар?

9. The Longest Journey - най-свежият куест, който съм играл. Някой да е чувал за продължение?

10. Doom II - бащата на всички т.нар. "стрелялки" (ако не броим Wolf-a, който пак е на ID) и пионер в 3d графиката. Култ!


P.S. Painkiller е наистина качествена касапница. devilsmiley.gif biggrin.gif
pixie
em az predi da po4na da namiram ne6to interesno v neta do sutrinta sym kisnala pred HEROES 3:))
ama ot nqkolko meseca ne sym po4vala seriozna igra...ne 4e sym mn dobra de ama si mi e mainiika o6te:))edva li nqkoi go interesuva de ama az da vmykna 4e i nicka mi e ot heroes:))
a ina4e dr lubimi igri sa mi IMPERIALISM i AGE OF WONDERS makar 4e sa naistina mnooooogo stari.
predi se zaribqvah i po DIABLO II ama za kratko...
bgm
Sega igraia IL2 Forgotten Battles i Blitzkrieg.

PO princip hareswam igrite s mnogo mislene i strategia, sushto taka i tezi s nasilie, kruw i sex (ako e wazmozhno)....spored men sex & violence ABOVE ALL.
Zombie
mini4kitie igraq az
giggle
huhu Minite zaribqvat ama se gurmq biggrin.gif
ina4e se opitah da si namerq BloodRayne i qko... wub.gif
Hansi
Определено предпочитам стратегиите, а любимите са ми:
Master of Magic - уникална игра, няма RTS или походова стратегия в която да не са взети идеи от нея.
Defender of the Crown - може би първата истинска стратегия.
Heroes of Might and Magic III, II, I, IV
Warcraft III, II, I
Takeda
Starcraft
Civilization I, II, III
Championship Manager
Settlers I, II, III, IV
SpellForce - страхотна игра, която е тотално недооценена, не заради друго а само заради лошата реклама на издателите.
Warlords II
SepulTeraHead
Баси шареното.

Кай друг го кефи WarCraft II повече от III??? А?
_FcalmTL_
Цитат
9. The Longest Journey - най-свежият куест, който съм играл. Някой да е чувал за продължение?


6te ima produlzenie, i mai 6te se nari4a "Dreamfall". Izdatelite kazvat 4e esenta na 2005 6te moze da go vidim.
Beoulf
на този свят има 3 игри, които са ме грабвали, другото не струва:

1.) Blade Of Darkness- naj jakata igra na sveta, vlizash v boja i vsjaka pobeda se priema kato lichna, kontrolirash vsjako svoe dvijenie, kruv se lee kato na jivo, a e edva ot 2001god. zabranena za zadnici pod 18god.!

2.) Fallout 1, 2 - naj dobroto rpg. mnogo dulbok sjujet i vupreki vsichko ima neshto adski realistichno v neja.
mnogo detajlna, vupreki che e ot 98-a

3.)Thief 2 - vsjako dvijenie se ulavja ot strajite, zatova stojte v sjanka! sushto realistichna
Warrior Of Ice
Цитат(Beoulf @ Mar 26 2004, 07:27 PM)
2.) Fallout 1, 2 - naj dobroto rpg. mnogo dulbok sjujet i vupreki vsichko ima neshto adski realistichno v neja.
mnogo detajlna, vupreki che e ot 98-a

В интерес на истината, Tactics ми допадна много повече от първите две - може би защото е доста по-непосредствена и директна. Сюжетът също е на ниво, а мисията с атомната бомба ми е в личния Топ 10 за култови моменти в игри.

Жалко, че закриха Black Isle Studios... sad.gif
alpha prime
w momenta igraq na telefona si , na tetrisa i na nintendo 8-ca
da jiweqt antikiteeee smile.gif}}
$$Waffe
За сега цикля на няколко пуцалки и проверявам демата на игрите. Но с нетърпение чакам 3 игри - Painkiller, Half-Life 2, Doom 3. А има една която ще си я чакам "завинаги" - sad.gif Duke Nukem Forever sad.gif . Но вече свикнах.
SepulTeraHead
Леле! Аз си спомням колко компютъра смених от както чакам тая игра! Поне 3-4! Ама мисля че никога няма да излезне. А май и с Half Life 2 нещата вървят натам.
Ataegina
Kato malka obichah da igraq na krienica, a lubimata mi igra beshe na strajari i apashi.
Sega mi e merak da otida na paintball. Stava mazalo v tazi voenna igra.
Beerzebub
Unreal Tournament 2004 владее!!
w00t.gif cool.gif

Цитат(Ataegina @ Mar 27 2004, 01:10 PM)
Kato malka obichah da igraq na krienica, a lubimata mi igra beshe na strajari i apashi.
Sega mi e merak da otida na paintball. Stava mazalo v tazi voenna igra.

icon_headbang[1].gif Супер идея!! icon_headbang[1].gif
Аз откога се опитвам да навия хора за Пейнтбол. Айде форумджиите да си теглиме един як бой някой път!!!
alpha prime
hahahahaha .. nemam protiw da sritam nqkolko 6opski zadnika
Hansi
Я па ти на това бях много добър. Сега съм понатежал, но то не пречи да те размажа. wink.gif
alpha prime
moita zloba sre6tu СЕЛОТО e po silna ot wsi4ko smile.gif
Beerzebub
Цитат(brave_new_world @ Mar 29 2004, 05:05 AM)
moita zloba sre6tu СЕЛОТО e po silna ot wsi4ko smile.gif

Хахаха...
Ми застреляй се тогава!!

Шегувам се де...
w00t.gif tongue.gif cool.gif
Warrior Of Ice
Народе, истината е в Chicken Invaders! biggrin.gif Особено пък двойката рулира отвсякъде, макар и да е кратичка... icon_headbang[1].gif

P.S. Идеята за пейнтбол е отлична, стига да се съберем повечко хора. Могат да излязат още идиотски снимки. laugh.gif
SepulTeraHead
Аз никога не съм играл пейнтбол, но ще ви убия сигурно.

BTW:

\m/ MOORHUHN \m/
SteelWarrior
Ей я кажете верно къде има някъв як paintball щото се чудехме с едни приятели къде можем да ходим едно хубаво да се попуцаме evil.gif smile.gif Като гледах по един филм ебаси якия paintball дадоха им истински оръжия само че с цветни патрони и се провежда няколко дни в някъв планински район и е capture the flag:) В София знам само къде има ''електронен'' paintball с едни лазерни пушки ама е тъпо thumbdown.gif
gad
Divine Divinity ownz SPARK
Warrior Of Ice
Цитат(gad @ Mar 29 2004, 09:35 PM)
Divine Divinity ownz SPARK

Страхотна е! А наскоро разбрах, че работят върху продължение... icon_headbang[1].gif
Ataegina
brat mi hodi dva puti veche, no ne me vze (argh)... Bqha subrali grupa ot 8 dushi.
Ako se suberete shte e strahotno.
Postoqnni tereni za igra: kv. Dragalevci - EKO centur Vitosha /bivsh pionerski lager/
cenata na 75 topcheta e 15 leva, dopulnitelno zarejdane 25 topcheta-5 leva.
Igrae se okolo 3-4 chasa.
Snabdqvat te s ekipirovka i zashtiten shlem, a sushto taka i dalekobojna(30-60m) pushka /pnevmatichen maker/.
kolkoto poveche - tolkova poveche =)
Ataegina
sorry za povtorniq post, no zabravih telefonite za informaciq -
0888 511 456 - Stanimir Georgiev
088 616 432 Dimitur Zaprjanov

i vse pak moje da stane dobro forumdjijsko mele - tuj, che...
SteelWarrior
Ауу тенкс много непременно ще го пробваме:))) icon_headbang[1].gif
SteelWarrior
Така ето няколко игрички
Baldurs Gate - всички части
Fallout - всички части(новия авантар на brave new world е най тъпия пищов на fallout-a:))
Icewind Dale - всички
Alien versus Predator 2
Disciples 2
Medieval Total War
Warcraft - The Frozen Throne
Hegemonia
Knights of the Old Republic
Morrowind - The Elder Scrolls
Freelancer ..
и още много(и като количество и като качество:)) игри.Сега ме мързи да пиша още и не се сещам много много:)
bgm
Hmm, ako shte igraete paintball mozhe i az da doida, shte wi buda wzwodnia oficer, shtoto sam nai-umen. evil.gif
SteelWarrior
Цитат(bgm @ Mar 29 2004, 08:13 PM)
Hmm, ako shte igraete paintball mozhe i az da doida, shte wi buda wzwodnia oficer, shtoto sam nai-umen. evil.gif

Айде айде много си скромен бре tongue.gif Аз мога да съм медик - ще носа спирта и ще гаврътвам по малко drinks_drunk.gif biggrin.gif
alpha prime
championship manager s patch za bylgarskoto pyrwenstwo

taq igri4ka naprawo me razbi s realisti4nostta si .... edinstwenmiq nedostatyk e 4e sydiite ne se kupuwat biggrin.gif
SteelWarrior
offtopic.gif Ааа я кажи къде има патч за бг първенство
offtopic.gif Бтв много играеш Fallout tongue.gif
gad
я да поизброявам и аз малко, че си нямам работа :Р

Unreal 1 wub.gif
Half-Life ph34r.gif
Driver
GTAIII/VC icon_headbang[1].gif
BloodRayne wub.gif
Battlefield 1942 icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif wub.gif wub.gif
Hansi
Цитат(brave_new_world @ Mar 29 2004, 10:17 PM)
championship manager s patch za bylgarskoto pyrwenstwo

taq igri4ka naprawo me razbi s realisti4nostta si .... edinstwenmiq nedostatyk e 4e sydiite ne se kupuwat biggrin.gif

За българското, ма май прилича повече на полското. wink.gif biggrin.gif tongue.gif
Drummer
Legacy of Kain поредицата си остава най-култовата игра за мен.
От новите игрички в момента играя Splinter Cell 2.


P.S. Warrior_of_Ice wub.gif

P.S. 2. SSWaffe, гледам, че си сложил за аватар чудно съществно, имаш ли нещо общо с него? smile.gif

P.S. 3. BoogieMan, и аз съм Luftwaffe Ace от IL2. Също и на Blitzkrieg-а редовно в мрежа изкълчвам руснаци. Култ!
$$Waffe
Цитат
P.S. 2. SSWaffe, гледам, че си сложил за аватар чудно съществно, имаш ли нещо общо с него?

Ами на мен това ми е любимата игра. Поне една от любимите. Поредицата на Легаси оф Каин е незабравимо преживяване за мен. А аватара е част от един wallpaper.
Drummer
Цитат($$Waffe @ Mar 30 2004, 10:59 AM)
А аватара е част от един wallpaper.


cool.gif
$$Waffe
Да същия...
bgm
Цитат(Drummer @ Mar 30 2004, 01:36 PM)
Legacy of Kain поредицата си остава най-култовата игра за мен.
От новите игрички в момента играя Splinter Cell 2.


P.S. Warrior_of_Ice wub.gif

P.S. 2. SSWaffe, гледам, че си сложил за аватар чудно съществно, имаш ли нещо общо с него? smile.gif

P.S. 3. BoogieMan, и аз съм Luftwaffe Ace от IL2. Също и на Blitzkrieg-а редовно в мрежа изкълчвам руснаци. Култ!

MI are da wrutnem edno multi na blitzkrieg ili il2, az na il2 ne sam tolkowa dobar, ama se shte stane fun:)
alpha prime
Цитат
За българското, ма май прилича повече на полското.   


epa ... wse pak twa e delo na nqkoi det e ba4kal s editora a toi dokolkkot znam ne moje da pribawq nowi pyrwenstwa smile.gif
Carpathian_Wolf
az sum fen na Heroes III, Championship Manager 01-02, Age2, Broodwar i nai-ve4e na Desi Slava s noviq i imidj wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ataegina
rolevi igri - ADnD
Warrior Of Ice
Cyberia 2 като че ли е излязла, а имайки предвид колко ме възторгна първата, няма начин да пропусна продължението... smile.gif Все пак след The Longest Journey е любимият ми куест.
alpha prime
Цитат
az sum fen na Heroes III, Championship Manager 01-02, Age2, Broodwar i nai-ve4e na Desi Slava s noviq i imidj



deliancho , za championship manager 3 ne spomenawai kara6 me da se zabawlqwam
Demiurg
Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 10 2004, 03:27 PM)
Cyberia 2 като че ли е излязла, а имайки предвид колко ме възторгна първата, няма начин да пропусна продължението... smile.gif Все пак след The Longest Journey е любимият ми куест.

То Сиберията е мислена като за една игра, тъпо е така да я разкъсват... ама мен нещо не можа да ме плени първата...

В момента играя:
Morrowind - безкрайна игра !!
Gothic 2
Prince of Persia !!!! \размазващо!!!
Sacred (шаренко, ама писва... особено след Diablo2)
----------
вечни класики, като
Heroes 3, Age of Empires 2, Diablo 2
---------------------
Jicata
Цитат(Demiurg @ Apr 24 2004, 04:25 PM)
вечни  класики, като
Heroes 3, Age of Empires 2, Diablo 2

Ми аз се кефя на тези игри + Brood War, FIFA 2002 и Worms Armageddon, GTA2 (омръзва ми често де). Спомням си, че War Craft 2 е яка джитка, но незнам що не мога да си я намеря. Навсякъде е прецакан rar или zip файла hmm.gif
falio`
dam heroes 3 rulzz, kefi me da ciklq na neq 4esto...
brood war - tva vyshsnost e nai-dobroto...ama nqma s koi da igraq zaradi typiq mi shiban komp na koi ne vyrvi headofff$#%#%#%(*fycukk)%$)9087%&% puke.gif
ina4e trqq nekoi pat da hodq v nqkoi klub, shtoto iskam revansh za bezumnata mi igra s sep (50 min gluposti praihme laugh.gif ).smile.gif toq pat she te scepq s zergite wub.gif
bNd
Counter Strike - сериозно.
и от време на време Brood, за разпускане ;]
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.