Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Predlozenie
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
_FcalmTL_
Taka, tazi godina prez septemvri v Instanbul 6te hodqt Therion( http://www.megatherion.com/tour.asp ).Ta predlozenieto mi e da poburkame SME ot e-maili na sme@sme.bg i da davame nastoqtelni predlozeniq na tozi adres http://www.sme.bg/bg/ . Aide i da ne gi dovedat ni6to ne pre4i da probvat, taka 4e s nastoqtelstwo pone twa mozem da gi nakarame da napravqt. A i Istanbul ne e mnogo dale4. Tui 4e derzaite i po4vaite da spamvate emaila na SME smile.gif !! Daite i mnenie, znam 4e ne e mnogo optimisti4no, no kakto kazah pone da gi nakarame da vzemat da gi pokanqt, pa 6te vidim kvo 6te stane.

icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Точно Therion ме съмнява да докарат, но както и да е - писах им. Би било чудесно да се случи...
SepulTeraHead
Добре де. Не разбрахте ли че не гадните дебелаци от SME решават кой ще идва и кой, не!?!?!?!? Сигурно са го канили(както канят и ВСИЧКИ групи които минават през източна европа) и онея са им казали че в Българиоя наяма условия или нещо такова. И да им пишете и да не им пишете е все едно.

Фащай автобуса и към Истамбул. Близо е, а и е ебати красивия град. Поразтъпчи се малко.
Crafter
ТИНЕМАМУКААШКОДАПРАИ
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 27 2004, 09:43 AM)
Добре де. Не разбрахте ли че не гадните дебелаци от SME решават кой ще идва и кой, не!?!?!?!? Сигурно са го канили(както канят и ВСИЧКИ групи които минават през източна европа) и онея са им казали че в Българиоя наяма условия или нещо такова. И да им пишете и да не им пишете е все едно.

Фащай автобуса и към Истамбул. Близо е, а и е ебати красивия град. Поразтъпчи се малко.

Да-не може вече да не са ги поканили след като са разбрали,че ще свирят наблизо.Все пак им е останало някаква самочувствие на тия от SME и където пробият...
Peter
Hubavo e da gi ru4kame SME kogo da kanqt, no ne mi se vqrva da ima rezultat... sad.gif
_FcalmTL_
Ne se znae dali sa gi pokanili ve4e. Novinata izlezna na qve suvsem skoro na oficqlniq site na Therion, taka 4e ne mi se vqrva tolkoz burzo da trugnat da gi kanqt. Za twa po dobre da gi podmu6kame o6te ot sega da vodqt pregovori ako 6te go pravqt. Puk dali 6te gi dokarat twa 6te se razbere s vremeto.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.