Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Снимките
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Warrior Of Ice
Та ето ги и снимките от последната среща на канала... biggrin.gif Някои кадри са потенциална заплаха за душевното ви здраве, предупредени сте. wink.gif



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Сборна формация: Горе - Sw1tched, Warrior Of Ice, SepulTeraHead, _SiegfrieD_, anonimna_dx; долу - brave_new_world, IronnevI и Beelzebub.</span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>All bow before the mighty Bottle! icon_headbang[1].gif </span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Sep: Back to the primitive...</span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Sw1tched, в цялата си дървесно-сатанинска мощ.</span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>_SiegfrieD_, тук хич не си го докарала True Norsk... wink.gif Тренирай повече.</span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Ancient Evil Hungry Undead aka Warrior Of Ice с отверка между зъбите. Допълнителните пръсти са на Sep.</span>



wub.gif <span style='font-size:14pt;line-height:100%'>(Само не разбирам що Сашо гледа толкова стреснато biggrin.gif).</span>



icon_headbang[1].gif <span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Evil Боби! </span>:az sam heavy metal:
Warrior Of Ice
И продължава...



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Олигофренската физиономия на Орлин.</span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>anonimna_dx с чаша с неизяснено съдържание.</span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>отгоре надолу...</span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>...и обратното smile.gif </span>



<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Доволни от пъкленото си дело, на фона на кървавите отблясъци от опожарената църква... laugh.gif </span>



Останалите - тук. icon_headbang[1].gif
anonimna_dx
Малеее хора, убих ви!!!!! thumbdown.gif
А аз така се радвах на моята анонимност.... wub.gif
Не смятатели, че така един вид е нечестно??!?Те да ни знаят(другите от форума), а ние ряпа да ядем?!?!??? huh.gif
Че то си беше яко- беше си много..... е таман може донякъде да добият представа какво изпускат като не идват на срещите.....
Такаче другия път-всички да са на линия!!!!!!
$$Waffe
Аве, тва с кой модел на сони са првени тия снимки. Имам мерак да си зема и ся савнявам моделите. Кажете моля ви се.
Jicata
ХАХА, верно е било яко smile.gif) Току-виж следващия път и аз се натреса, хах laugh.gif drinks_drunk.gif
Crafter
Me! Coming soon wink.gif



Ама вие сте ебати дъртаците wink.gif

Жица, имаш ли нет вече? явно да wink.gif
Peter
hahahaha snimkite sa kultovi tongue.gif

Btw. $$Waffe kuf e toq gaden nazi-podpis?
Crafter
Аз имам един въпрос по снимката, ( (Само не разбирам що Сашо гледа толкова стреснато ).)


Не ви ли изглежда леко странна?

В смисъл, че трябва да има и коментар защо анинимна дх има такова изражение.... сякаш Сеп е намесен в таз работа! КВО СИ Й ПРАВИЛ В ТОЗ МОМЕНТ БЕ ЕЙ!?!?
$$Waffe
Бахти кво ви прави впечатление шибания подпис. Стига сте го зяпали, все едно съм първия, който си слага нещо дето прилича на наци-култ.
bgm
Kurwi prosti, ako oshte edin pat kachite snimki w data.bg.... mad.gif
giggle
samo edno ne razbiram ,za kvo ne se zarejdat snimkite...si4koto ostanalo 6..ama hiks4etata na mqstoto na snimkite ne mi haresvat...nqkak si ne moga da gi oprili4a na hora ranting.gif
bgm
Sled okolo 3 CHASOW proces na otwariane, stignah do izwoda che ste ebati otrepkite.

icon_headbang[1].gif
giggle
EEE,deba,kak stigna do tozi izvod??kak gi vidq izob6to...az se iz4erpvam s misleneto..ni6to ne se otvarq mat.gif
Hansi
Цитат(anonimna_dx @ Mar 28 2004, 09:42 PM)
Такаче другия път-всички да са на линия!!!!!!

Ако е в по смислен час като е през седмицата, да, че иначе някаи хора са на работа. wink.gif И само да не поразболея пак, но то май жече е малко жерятно - зимата си отиде. wink.gif
Crafter
Цитат($$Waffe @ Mar 28 2004, 11:20 PM)
Бахти кво ви прави впечатление шибания подпис. Стига сте го зяпали, все едно съм първия, който си слага нещо дето прилича на наци-култ.

Ами... виждаш ли моят аватар? Той беше същият като твоят подпис, НО тука се скарахме с адаша, чиито ник е Peter... той ми обясни къв гаден фашист и т.н. съм.

След това в други форуми предизвиках някви гадни комунисти (включително и собственият ми чичо) да си сложат кви ли не сърпове, чукове и антифашистки знаци и Т.Н. Та... сега и теб те очаква подобно нешо и за тва те попитах wink.gif

А подписа си е готин!

Аз междудругото моя го сложих, защото тва е любимия медал на Леми...

но както виждаш в последствие махнах свастиката вътре, защото... АМАН ОТ КОМУНИСТИ! И за сведение на адаша! Комунистическият режим в България е ОБЯВЕН ЗА НЕЗАКОНЕН според законите ни! Така че, макар законноста на Комунистическата партия (те всъщност са две, защото двамата члена, които бяха в еднате се изпокараха и така сега има 2 компартии с по един член, но нз), комунистическият режим е НЕЗАКОНЕН! Ама ха!
Warrior Of Ice
Не го обръщайте на идеологически спор. Всеки има право да слага какъвто аватар и подпис си иска... cool.gif Различията си ги разрешавайте с лични съобщения.
Peter
Zna4i...

1. Moje bi naistina snimkite 6te e dobre da se ka4at i na nqkoi drug server, za6toto qvno ima potrebiteli, koito nqmat dostup do data.bg ili im e mnogo kofti vruzkata kum tqh. Predpolagam, 4e mojete da gi ka4ite v http://metal-world.kafence.com tongue.gif

2. Sturmi, nqkude da sum kazval ili s ne6to da sum pokazval, 4e sum komunist??? blink.gif Da, komunisti4eskiqt rejim naistina e bil nezakonen, no tova kakvo ob6to ima po dqvolite s nazi-podpisi, izkazvaniq, avatari i t.n.???
Moje bi 6te e hubavo da pravi6 (kakto i vsi4ki ostanali) razlika mejdu komunizma na Bakunin, Prudon, Kropotkin i "komunizma" (t.e. durjavniq kapitalizum, izvesten i kato bol6evizum) na Marks, Lenin, Stalin i drugite psihopati...
Osven tova fa6izmut i rasiszmut sa obqveni ot celiq svqt za antihumanni i se presledvat ot vsqkakvi zakoni i navsqkude.

3. Warrior, zna4i vseki moje da si sloji vurliq nazi-podpis i avatar, da govori fa6istki i rasistki gluposti kak negrite i evreite trqbva da mrat po gazovite kameri i vsi4ko 6te e ok, taka li? blink.gif
SteelWarrior
Мдаа аз не отварям датата от няколко дни sad.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Peter @ Mar 29 2004, 09:57 AM)
3. Warrior, zna4i vseki moje da si sloji vurliq nazi-podpis i avatar, da govori fa6istki i rasistki gluposti kak negrite i evreite trqbva da mrat po gazovite kameri i vsi4ko 6te e ok, taka li? blink.gif

Именно. И не ме карай да ти редактирам постовете.
Sw1tched
разкарайте дебилната ми снимка !!!!!!!!! следващия път ще извадя рамбоски нож вместо ножчето на Зиг ..и няма да спра пред обектива..не сериозно принципно нямате право да публикувате снимки без съгласието на заснетите хора..хех другите са ок ама distortнатата ми физионамия да се махне homo debilis?
Sw1tched
ranting.gif mat.gif ranting.gif да я няма в най-скоро време! mat.gif
Warrior Of Ice
Еее, Боби, имай малко чувство за хумор. wink.gif Поне другите ще се израдват. biggrin.gif То и аз навсякъде излизам като малоумен, но да не мислиш, че ми пука... tongue.gif
Crafter
Цитат(Peter @ Mar 29 2004, 10:57 AM)
Zna4i...

1. Moje bi naistina snimkite 6te e dobre da se ka4at i na nqkoi drug server, za6toto qvno ima potrebiteli, koito nqmat dostup do data.bg ili im e mnogo kofti vruzkata kum tqh. Predpolagam, 4e mojete da gi ka4ite v http://metal-world.kafence.com tongue.gif

2. Sturmi, nqkude da sum kazval ili s ne6to da sum pokazval, 4e sum komunist??? blink.gif Da, komunisti4eskiqt rejim naistina e bil nezakonen, no tova kakvo ob6to ima po dqvolite s nazi-podpisi, izkazvaniq, avatari i t.n.???
Moje bi 6te e hubavo da pravi6 (kakto i vsi4ki ostanali) razlika mejdu komunizma na Bakunin, Prudon, Kropotkin i "komunizma" (t.e. durjavniq kapitalizum, izvesten i kato bol6evizum) na Marks, Lenin, Stalin i drugite psihopati...
Osven tova fa6izmut i rasiszmut sa obqveni ot celiq svqt za antihumanni i se presledvat ot vsqkakvi zakoni i navsqkude.

3. Warrior, zna4i vseki moje da si sloji vurliq nazi-podpis i avatar, da govori fa6istki i rasistki gluposti kak negrite i evreite trqbva da mrat po gazovite kameri i vsi4ko 6te e ok, taka li? blink.gif

НЕ ЖЕЛАЯ ДА ПРАВЯ НИКАКАВА РАЗЛИКА! Най-малкото, защото всеки нормалномислещ човек би се усетил на време, че тая система НЯМА да просъществува... но нз. Не е тва времето мястото и т.н.

А че ти си комунист... тва не знам някой да го оспорва.


Абе айде... некой път ще пием по бира и ще забравим различията wink.gif

Както виждаш, вече няма нищо фашистко в аватара ми!

Или може би малтийският кръст въведен през 1800 и някоя си е бил просто началото на фашизма, а?
SepulTeraHead
\m/ BACK TO THE PRIMITIVE \m/

Мноо яки са атанали снимките. \m/ AS FUCK!!!!!!!

LMFAO @ Орлин!

Много бързо някой да смени тага на Боби с "Homo Debilis" tongue.gif

Освен това, за подписа на SS Waffe. - ИМАШ ШИБАНА СВАСТИКА В ПОДПИСА БЕ!!!!!!! КВО СЕ ОБЯСНЯВАШ, БЕ ФАШИЗОИДЕН КРЕТЕН!?!?!?!?!?!?
giggle
m primirih se 4e nqma da vidq ne6to razli4no ot hiksove hmm.gif
SepulTeraHead
Аз си ги свалих на хард диска. Ако пощата ти побира 7 МВ, може да ти ги пратя ако токлова държиш.
_SiegfrieD_
Хахаха ебати изродските снимки.
BTW тва за аватара-еми то и моят е нацистки и това ли личи отдалеч даже и файлът,който е от нета се казва nazi.jpg-и какво от това?Прави ли ме гаден скинар???Кефеше ме затова го сложих,а не по убеждения.
SepulTeraHead
Аре без свастики поне. Моля ви най искренно. Просто не знам може ли да има нещо по-тъпо...
Peter
Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 29 2004, 12:04 PM)
Цитат(Peter @ Mar 29 2004, 09:57 AM)
3. Warrior, zna4i vseki moje da si sloji vurliq nazi-podpis i avatar, da govori fa6istki i rasistki gluposti kak negrite i evreite trqbva da mrat po gazovite kameri i vsi4ko 6te e ok, taka li?  blink.gif

Именно. И не ме карай да ти редактирам постовете.

I na kakvo osnovanie 6te mi budat redaktirani postovete i koi po-to4no? V koito obijdam drugi user-i ot tozi forum (kakto pravqt nqkoi i reakciq ot strana na moderatorite nqma) ili za psuvni (kakto pravqt nqkoi i reakciq otnovo nqma)? Bi li mi poso4il takiva moi post-ove?

Ne znaeh, 4e v tozi forum se tolerirat fa6izum i neo-nacizum, no qvno sum gre6al... whatever...

Sturmi, sled kato ne iska6 da pravi6 razlika i qvno ne moje6 po kakvo sudi6, 4e sum komunist? Obosnovi se!
Ne6to da sum kazval za sega6niq ti avatar? No v tozi na $$Waffe ima pre4upen krust i do kolkoto mi e izvestno v tazi si forma i posoka toi ne e maltiiski znak wink.gif

I o6te ne6to... v tozi topic ve4e stanahme svideteli na psuvni i te vse o6te ne sa moderirani, a jelanieto na Warrior_Of_Ice e da redaktira moite postove (neizvestno koi i za6to?), v koito psuvnite prosto preobladavat... tongue.gif
Morbid Freak
За снимките ли говорим или за политически пристрастия на някой???Че почнах да се обърквам.Иначе сте изроди smile.gif Не съм говорил с Жицата обаче на следващата среща най-вероятно и ние ше дойдем
SepulTeraHead
Цитат(Peter @ Mar 29 2004, 09:15 PM)
V koito obijdam drugi user-i ot tozi forum (kakto pravqt nqkoi i reakciq ot strana na moderatorite nqma) ili za psuvni (kakto pravqt nqkoi i reakciq otnovo nqma)? Bi li mi poso4il takiva moi post-ove?

I o6te ne6to... v tozi topic ve4e stanahme svideteli na psuvni i te vse o6te ne sa moderirani, a jelanieto na Warrior_Of_Ice e da redaktira moite postove (neizvestno koi i za6to?), v koito psuvnite prosto preobladavat... tongue.gif

Кой псува!?!?!? mat.gif ranting.gif
Warrior Of Ice
След като започнахте да го избивате на простотии и нападки на база идеологически убеждения, слагам край на темата. В крайна сметка, за снимки идеше реч.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.