Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Whitesnake и Anthrax у нас
.::Metal World::. Форуми > Metal > Новини
Jicata
Whitesnake

14 Юни 2003 - София, стадион "Академик"
20 лв. предварителна продажба
23 лв. в деня на концерта

Anthrax

15 Юни 2003 - София, стадион "Академик"
17 лв. предварителна продажба
20 лв. в деня на концерта
sturmfuhrerasks
ajde zaedno na Antrax
Jicata
Ми на мен ми се искаше да мога да отида, но със сигурност няма да мога brickwall.gif mat.gif
Sw1tched
Жица, случайно да си чувал кога ще идват Артери и дали ще има в София концерт. Аз съм дочувал че щели да идват но майче по морето ще са концертите...някой да знае нещо?
Jicata
Ехх, еми за Артери не знам за концертите, но се надявам да има в София и да отида punk.gif
Sw1tched
а дано има. Пък и билетите едва ли ще са скъпи. Ако дойдат нека им покажем "за к'во стаа дума" punk.gif
Jicata
За други групи незнам. От Sofia Music Entertainment (SME) ми съобщиха само за тези ^^^
Пешо (повече ме кефи) кофти, кофти си е наистина. Представям си ако Slipknot дойдат и нямам възможност да отида.... ще си строша главата в е тая

П.С. Пешо, сори! Без да искам ти изтрих твоето съобщение вместо моето sad.gif не беше нарочно sad.gif извинявай още веднъж
Jicata
За други групи незнам unsure.gif . От Sofia Music Enterprises (SME) ми съобщиха само за тези ^^^
Пешо biggrin.gif (повече ме кефи) кофти, кофти си е наистина. Представям си ако Slipknot дойдат и нямам възможност да отида.... brickwall.gif ще си строша главата в е тая стена brickwall.gif mat.gif

P.S. Wicked_Game, благодаря, че ме поправи guin.gif
Wicked_Game
Sukra6tenieto ne e Sofia Music Entertainment , a Sofia Music Enterprises guin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.