Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Urban Grey
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
S-O-D
Тука говорите за BG групи и си викам дали знаете Urban Grey една от най-любимите ми.
В avtora.com трябва да има 5 песни може да ги чуете. Лятото са били в студио Graffitty
и са записали 10 песни за албум, който щеше да излиза септември, а сега не се знае дали ще
излезе, иначе свирят брутален кросоувър.
Знам че SepulTeraHead им е фен.
SepulTeraHead
\m/ URBAN GREY \m/

Много яка банда. Жалко че се разпаднаха(нали се разпаднаха?). Песента която на avtora.com е Untitled 3 е най-яката въобще. Мисля че и The Rage има идя за какво става дума... tongue.gif
S-O-D
не са се разпаднали!
Кольо си е барабанист,Бебо е поел пак китарата и вокал и имат нов басист Чаво
SepulTeraHead
Ами кво се ебават тогава? Трябва да свирят с Redrum, че ми писна от разни второразрядни нео-метъл банди.
falio`
da be velika grupa!!! makar 4e az sy slushal nqkvi 3 pesni (single 1, single 2, untitled song) - taka se kazvaha, bqh gi svalil dosta otdavna ot avtora....ma sa shte vidq teq 5 pesni deto sa v momenta...
SIngle 1 i 2 sa super qki basi - napravo me razmazvat...vokala pee mnogo izrodsko, a za muzikata nqmam dumi headbang[1].gif
Jicata
Urban Grey са яки... punk.gif и аз съм им слушал 3 песни..много яко!! Дано изкарат някакво албумче icon_headbang[1].gif
falio`
Цитат
ma sa shte vidq teq 5 pesni deto sa v momenta...

bah...to pa se okaza 4e parvite 3 pesni sa teq deto gi imah, a az si vikam sa 5 par4eta oshte..mmm:), nishto de untitled 4 ne e zle, a untitled 5 e dosta qka
S-O-D
аз даже знам, че едно от парчетата , тва където започва с некви шумове като от гора и казва Rise from the dust, та тва парче се казва Freedom For...
Другото подобно по звучене може би се казва Chain of Fools ама не е много сигурно,а оня трите с еднакво звучени си нямат имена(ония с вградената агитка)
SepulTeraHead
Те всичките песни имат имена бе! Виждали сме сетлистове и всичките имат някви имена.
S-O-D
обаче тия трите нямат имена ония от стария период и да са имали вече нямат
Sw1tched
хм...отиам да си дръпна нещо тяхно
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.