Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: THE SCHOOL OF ROCK! (Рок Училище)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Crafter
Хаха! Който не го е гледал веднага да си домъкне задника в киното... просто тоя филм е на нивото на Въздухари!
SepulTeraHead
Hansi
Детско филмче. biggrin.gif А Airheads е просто култов, гледал съм го десетки пъти. icon_headbang[1].gif
t0xIc
vuzduhari ne me e kefil nikoga..kato se zamislq ima 2 filma s brendun freizur koito sa mi haresali ...kromanionecut i Looney Toons Back 2 Action
Crafter
Сеп, както винаги се изказа адски комтетентно.


Ханси, не съм съгласен с тва, че е детско филмче... макар, че е по-детски насочен от въдухари, но пък... Въздухари със сигурност вече е омръзнал на всички ни...
Hansi
smile.gif На теб може би е омръзнал, но не ми говори за всички, защото съм абсолютно сигурен, че повечето хора въобще нямат представа за какво говорим. А и ако въобще някой филм ти харесва толкова много ми е интересно как толкова бързо ти е омръзнал.
t0xIc
men su6to mi e omruznal
gledah go mnogo otdavna..edinstvenoto qko ne6to vuv filma be6e stiv bu6emi
tam samo kato 4uh tva za onq pendel lemi ot motorhead 4e e bog ...be ebati tupiq amerikanski film:)
ko go obsujdame vuob6te ne moga da razbera
thumbdown.gif
SepulTeraHead
Who is bigger - Lemi or God? - Хе-хе-хе! Тва е класика бе хора.
Crafter
Хехе... не че аз съм го гледал сто пъти, но филма е стар... даваха го по канала поне 6 пъти последните 2 години (по няква ИДИОТКСА ирония не го гледах нито веднъж) и смятам, че на повечето хора е омръзнал (аз го имам на компа).


А това с Леми и Бог е наистина КЛАСИКА!Както и това:

I was editor in the school magazine.

Хехе.
Hansi
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 7 2004, 05:48 PM)
Who is bigger - Lemi or God? - Хе-хе-хе! Тва е класика бе хора.

То и аз това казвам, ама никой не слуша. wink.gif
Crafter
Само да кажа, че не е Lemi, a Lemmy.
Sunforger
E,айде сега,аз му викам Лени.
t0xIc
sigurno i na Grozen Koch otgovarq biggrin.gif
Ataegina
biggrin.gif ztrahotno filmche - malko napomnq legendarnoto semejstvo Brejdi po sujetna liniq, no igrata na glavniq geroj (sorry, no ne mu znam imeto) beshe jestoka.
Angel Of Dark
fuhrer za6to ne si priznae6 za6to tolkova mnogo se kefi6 na tozi film...
drinks_drunk.gif
Crafter
Намекваш, че докато съм бил в киното е имало човек, който е стоял до мене и ме е разсредоточавала непрекъснато? Или да продължа с подробностите?
Sw1tched
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 22 2004, 07:11 PM)
...човек...разсредоточавала...

не ме разбирайте погрешно но "човек" не е от женски род wink.gif
Crafter
Да, ама... в началото бях написал нещо с думата "няква" и реших, че ако кажа НЯКВА тя ще ми крещи smile.gif Та за тва промених на човек wink.gif
SepulTeraHead
Коя ще ти крещи?

Казах ти - никой не заблуждаваш така.
bgm
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 22 2004, 07:11 PM)
Намекваш, че докато съм бил в киното е имало човек, който е стоял до мене и ме е разсредоточавала непрекъснато?

Haha, pak li 12 godishnia skin ph34r.gif
Crafter
Хахах... всъщност съм скинарка и нося суичър на Мановар, който на срещите трябва да събличам...
SepulTeraHead
^ Има резолюции на ООН против подобни кретении....
Crafter
Ако трябва да съм максимално честен ръся глупости най-вече заради подписа ти... а принципно не съм чак такъв кретен... е освен на срещите wink.gif
alpha prime
Цитат
Хахах... всъщност съм скинарка и нося суичър на Мановар, който на срещите трябва да събличам


що го събличаш ве .... сритптизьор ли го раздаваш tongue.gif
Crafter
Не... щото един малоумник на срещата ме накара да го направя докато се бъзикаше с Ерик(а) Адамс...
Corey Taylor
Абе Стурм.... кога почна да се кефиш на такива филмчета....оооооо да ба СИСИ. biggrin.gif biggrin.gif icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.