Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Forgotten Silence
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Sunforger
Слушали ли сте...Това е едно прекрасно нещо,смесица от много неща и се получава някакъв ужасяващ блек,който аз си кръстих Horror Black...Гениално е...Аз им имам един двоен албум,които е слушал,нека изкаже мнение...
Твоя смерт
Много качествена чешка група- чехите винаги са знаели как да правят музика, но нямат много общо с хорър блек метъла...
Sunforger
Те попринцип нямат нищо общо с него,но просто ми е много страшно това тяхното.Някакви изродски чепнещи и ....ъъъргх...кеф ми става...
_SiegfrieD_
Чувала съм ги само като име...
Warrior Of Ice
Дайте направо линк към някаква музика, да се ограмотим непросветените... wink.gif
Sunforger
Не мисля,че може да се намери лесно из нета...
Obituary
Много интересна група, но пределено нищо общо с блека...
Твоя смерт
Цитат(Obituary @ Apr 10 2004, 07:50 PM)
Много интересна група, но пределено нищо общо с блека...

Да ти кажа, има си общо с блека
Твоя смерт
Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 10 2004, 05:40 PM)
Дайте направо линк към някаква музика, да се ограмотим непросветените... wink.gif

В някои дъч сайтове има определени техни песни...доколкото навремето съм виждал- дано и сега да стоят там
ето тук
Sunforger
И аз се обяснявах с него че има общо с блека снощи...
_SiegfrieD_
Няма песни на групата...
Obituary
Има някои по агресивни части но опредлено са много далеч от блек -а... blink.gif
Твоя смерт
Слушал си, предполагам, Лунатик Годс...?
Obituary
Да
Твоя смерт
В този ред на мисли, те също нямат типична блек метъл постройка на песните- но свирят блек метъл- просто по-различен- Форготън Сайленс нямат ясно изразените набивки и умопомрачителни крясъци, заети от блек метъла - но погледни песента Saqqara- в нея се преплитат типично избичен бас, много интересни вокални партии- от страна на жената- почти джаз/прогресив, както и разлагане на фуса, характерно за блек метъл група- никой не казва, че са тру блек група - просто притежават и такива елементи в песните си
Obituary
Вярно имат такива елементи но да са каже са блек е много силно
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.