Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 1 година
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Sw1tched
wub.gif . Регнах се преди точно 1 година в http://:buhahaha: -world.kafence.com
. От този форум се родиха някои приятелства. Пък и бая време съм си изгубил ровейки в него и пишейки..вече ми е като тик поне един IE window да е с форума biggrin.gif . Та аре много здраве на злите метъли от властта на metal-world... И след 10 години като сте най-известния метъл форум и аз като стана китарист guitar.gif пак ш`си говорим. smile.gif
Warrior Of Ice
Да сме живи и здрави, да го видим! punk.gif А кой те доведе в този мизерен навремето форум, Боби...? biggrin.gif
_SiegfrieD_
Еее,честита годишнина biggrin.gif
SepulTeraHead
Същото. Аз направих една година вчера. Времето лети, а?
Това място е много яко. Надявам се да си остане така.
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Това ме накара да се сетя за Metallica: A Year And A Half In The Life Of. Не знам защо. Сигурно е името.
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 12 2004, 05:51 PM)
Да сме живи и здрави, да го видим! punk.gif А кой те доведе в този мизерен навремето форум, Боби...? biggrin.gif

мале като се седя откъде дойдох ахаха ама и ти беше там ..ех м/у другото и там беше адски забавно дори повече ми липсва
Warrior Of Ice
Шоуто беше тотано... biggrin.gif Прочие, защо не успяхме да зарибим Ния за този форум? huh.gif Не е като да не се сбъдват глупостите, които си говорехме. cool.gif
SepulTeraHead
За кво говорите по дяволите?
bgm
Em, METAL _ WORLD icon_headbang[1].gif


Kato gledam kolko ostariahte, shte triabwa skoro wreme:

SepulTeraHead
Тая снимка е култ!
_SiegfrieD_
Ми аре-времето лети,а пари са нужни tongue.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 12 2004, 10:34 PM)
Шоуто беше тотано... biggrin.gif Прочие, защо не успяхме да зарибим Ния за този форум? huh.gif Не е като да не се сбъдват глупостите, които си говорехме. cool.gif

някой хора просто ..оф нз кво да кажа.

icon_headbang[1].gif metal-world \m/ \m/
anonimna_dx
......e mi az sym skromna- 6 meseca sym samo.....(kato_f,de...) wub.gif evil.gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Цитат(anonimna_dx @ Apr 15 2004, 03:47 PM)
......e mi az sym skromna- 6 meseca sym samo.....(kato_f,de...) wub.gif evil.gif icon_headbang[1].gif

ohmy.gif

....

...Тва не знам как да го тълкувам. Шокиран съм...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 15 2004, 06:01 PM)
Цитат(anonimna_dx @ Apr 15 2004, 03:47 PM)
......e mi az sym skromna- 6 meseca sym samo.....(kato_f,de...) wub.gif  evil.gif  icon_headbang[1].gif

ohmy.gif

....

...Тва не знам как да го тълкувам. Шокиран съм...

ще направя услуга на anonimnAta като обясня че тя имаше предвид, че преди това е била anonimnO но си заправила паролата icon_headbang[1].gif

демек за никнеймове става дума
Jicata
Цитат(Sw1tched @ Apr 15 2004, 05:42 PM)
била anonimnO но си заправила паролата

не точно anonimno, a anonimen_dx... wink.gif
Sunforger
Хъх,транссексуалност.Дано Перун опрости странното поведение на някои индивиди.Моля се на Перун да им прости.
Sw1tched
Цитат(Jicata @ Apr 15 2004, 08:14 PM)
Цитат(Sw1tched @ Apr 15 2004, 05:42 PM)
била anonimnO но си заправила паролата

не точно anonimno, a anonimen_dx... wink.gif

Все в ... ахахахаха
alpha prime
8 meseca i ne6to ..... kolko prostotii sa izprikazwaha za twa wreme(wsy6tnost gledam da ne se razwihrqm mnogo w taq oblast ) kolko pyti pada foruma .... um da ti zaide
xskacorex
rolleyes.gif rolleyes.gif cool.gif whistle.gif
onnellinen
Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 12 2004, 09:34 PM)
Шоуто беше тотано... biggrin.gif Прочие, защо не успяхме да зарибим Ния за този форум? huh.gif Не е като да не се сбъдват глупостите, които си говорехме. cool.gif

Ne e po temata syvsem, ama chesto se seshtam za Nija... Nqkoi vijda li se s neq?

Pz za postoqnstvoto na vsichki, koito postvat tuk rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Цитат(kotrag @ Dec 14 2005, 10:13 PM)
Ne e po temata syvsem, ama chesto se seshtam za Nija... Nqkoi vijda li se s neq?

Къде ти... laugh.gif Писах й едно писмо преди около година, никакъв отговор. Бас държа, че се е преориентирала в музикално отношение. wink.gif
xskacorex
и аз имам бегли спомени.. ама достатъчно бегли..
onnellinen
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 14 2005, 11:03 PM)
Цитат(kotrag @ Dec 14 2005, 10:13 PM)
Ne e po temata syvsem, ama chesto se seshtam za Nija... Nqkoi vijda li se s neq?

Къде ти... laugh.gif Писах й едно писмо преди около година, никакъв отговор. Бас държа, че се е преориентирала в музикално отношение. wink.gif

Въй....
Влизал ли си й скоро в профила в сладур.ком? С чаша... не помня какво и наплескана с грим. Определено е сменила музикалните вкусове no.gif
spartan117
Да,мгого як саит headbang[1].gif И затова искам да ви кажа,че тва е един от едиснствените(даже в България маи се е единстван)метъл саит.А металистите в България са малко....
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.