Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: metal
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
melhaer
a 25

s male

l sofia

fan na metallica, no w li4nata si kolekciq imam kym 1 000 albuma (na mp3 estestweno, ina4e trqbwa da naema edin apartament za skald na audio cd) imam ot extreme do brutalii kato cannibal corpse i napalm death, black metal, psiharii kato proektite na mike patton...
SepulTeraHead
Яко. Добре дошъл.
icon_headbang[1].gif M E T A L L I C A icon_headbang[1].gif
Хареса ми какво написа за Manowar и Iron Maiden в темата за омразните групи.
melhaer
e to si e wqrno za mnogo grupi towa...

loshoto e 4e mnogo fenowe ne go osyznawat i ne razbirat 4e kogato edna grupa se syobrazqwa s samo i ednstweno s fenowete si w twor4eskiq si pyt

e kato da hodish na 4alga koncert da lepspish 50-ta4ki po cicite na nqkoq 4algajijka i da si pory4wash kwo da ti pee...

te dokolkto si spomqnm nawremeto i death angel maj imaha to4no takyw probelm - izdidha neshto koeto ne se haresa na fenowete i posle smenha ometno na grupata na neshto kato The Organization...amam moje i da gresha:)))
SepulTeraHead
Дам, Act III и до сега го отричат доста фенове. The Organization е формация след разпадането на самите Death Angel която твори в друга посока, в друг състав.

Абе - пънове секви...
giggle
Hallo bye.gif bye.gif
Sunforger
Здраво,бръчин словенин.
_SiegfrieD_
Уважавам хората с много MP3 biggrin.gif
Sunforger
О,да не ти казвам моите колко са...
SepulTeraHead
На практика мп3 са нещо крадено, така че нито един файл не е твой. Поне като го погледнеш юридически/морално.

...А тоя пич спря да поства нещо. Жалко. Бригадата на Mnowarмного бързо го изгони.
_SiegfrieD_
Еми да-ама я да ме вкарат в затвора,а!
melhaer
a ne be pi4owe, tuk sym, no w momenta si urejdam pytuwane do austria za aeodrome rockfest, a sled towa i za metallica w belgrade i me plamnala glawata

de shte spim, de e nah ewtino, ...razni takiwa, a brigadata na manowar....ajde da ne kazwam tejki dumi, ma kolkoto moe me wpe4atlqt 4algajii s tehnite pretencii, tolkowa i warriors of the world:))))

majtap, nali wse pak sa metali, nishto 4e sa manowarci


ina4e mp3 si e kradeno ma da ne ti puka, kat po4na da wzimam po 5 000 lewa zaplata moe i da si kupq nqkoj diskowe (mejdu drugoto na metallica wsiki po4ti sa mi originalni, no 4ast ot tqh sa mi podaryk ot USA:)))
kotkamarmotka
здрасти
melhaer
aaaaaaaa, zdrasti:)))
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.