Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Любими вокалисти
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
alpha prime
Топ N любими вокалисти...
Warrior Of Ice
Bruce Dickinson (Iron Maiden)
Ronnie James Dio (много са)
Rob Halford (Judas Priest)
Michael Kiske (ex-Helloween)
Eric Adams (Manowar)
Fabio Lione (Rhapsody, Athena, ex-Vision Divine)
Tobias Sammet (Edguy, Avantasia)
Hansi Kursch (Blind Guardian)
Sharon Den Adel (Within Temptation)
Tarja Turunen (Nightwish)
Timo Kotipelto (ex-Stratovarius)
Geoff Tate (Queensryche)
Russel Allen (SymphonyX)
Joacim Cans (HammerFall)
Elisa Martin (ex-Dark Moor, Fairyland)
Roy Khan (ex-Conception, Kamelot)
Liv Kristine (ex-Theatre Of Tragedy)
Ralf Scheepers (Primal Fear, ex-Gamma Ray, ex-Tyran Pace)
Dani Filth (Cradle Of Filth)
Chris Barnes (ex-Cannibal Corpse)

и разбира се - Звезди (Ахат, Аналгин)
Svetyl
1. Blaze, Rob Hallford, Biff Byfford.
2. Bruce Dickinson, Dio.
3. Eric Adams.
4. King Diamond.
5. Ozzy i wokala na Rebellion, na kogoto taka i ne mu nauchih imeto.
Crafter
1. Леми (не се смейте!!!) drinks_drunk.gif

2. Дикинсън super.gif

3. Арая icon_headbang[1].gif

4. Халфорд headbang[1].gif

5. Канс guitar.gif
SepulTeraHead
1. Robb Flynn(Machine Head) - Има много як плътен рев и в същото време може да пее доста добре. Сега ми кажете че това не е било най-предвидимия отговор на света.
2. Corey Taylor(Slipknot/Stone Sour) - Също има богат диапазон на гласа. Може да не харесвам Slipknot, но той наистина е добър вокал.
3. Max Cavalera(Sepultura/Soulfly) - Дере се супер яко. Тва е. Музиката на Sepultura не струва нищо без емблематичния му рев.

.... За тея се сещам. Аз по принцип се кефя на всякакви вокали. Дори на групи на които е всепризнато че вокалистите са слаби. Не е нужно да имаш особени гласови данни за да можеш да се справяш добре. Дори чесно казано някви такива оперни типове като Bruce Dickinson ме дразнят.
falio`
mi sa se sehtam za:
- max cavalera (sepultura/soulfly)
- na biohazard i dvamata..
- corey taylor
- toq na machine head \m/ - edit: robert flyn
- kurt kobain wink.gif dosta qk glas
- caren bernou (incognito) smile.gif) w00t.gif
i dr.
Hansi
Hansi Kursch
Bruce Dickinson
Dee Snider
Peavey Wagner
Joacim Cans
Timo Kotipelto
Doro
Klaus Meine
King Diamond
Rock'n'Rolf
Midnight
Udo
Blackie Lawless
Ozzy
Rob Halford
Andi Deris
Alice Cooper

Звезди
Димитър Аргиров (ex-Епизод)
Любо Малковски
t0xIc
Nate Wallace - Factory81
Drew - Reveille
J Sin -Primer 55
Jon Davis -KoRn
Corey -Slipknot
Johny Santos - Spineshank
Maynard - Tool
i estetsveno Panko
smile.gif
alpha prime
jorn lande
bruce dickinson
tobias sammet
blaze bayley
matthew barlow hmm.gif
димо петков (ex-rappel rack) тоя тип има мноо як глас
звезди
малковски
Warrior Of Ice
Чак сега се усещам, че съм пропуснал Tim Owens и Jorn Lande, които са твърде големи...
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 20 2004, 07:58 PM)
1. Robb Flynn(Machine Head) - Има много як плътен рев и в същото време може да пее доста добре. Сега ми кажете че това не е било най-предвидимия отговор на света.
2. Corey Taylor(Slipknot/Stone Sour) - Също има богат диапазон на гласа. Може да не харесвам Slipknot, но той наистина е добър вокал.
3. Max Cavalera(Sepultura/Soulfly) - Дере се супер яко. Тва е. Музиката на Sepultura не струва нищо без емблематичния му рев.

.... За тея се сещам. Аз по принцип се кефя на всякакви вокали. Дори на групи на които е всепризнато че вокалистите са слаби. Не е нужно да имаш особени гласови данни за да можеш да се справяш добре. Дори чесно казано някви такива оперни типове като Bruce Dickinson ме дразнят.

Хахахахххахахахахах! Музиката не Сепултура не струва нищо без емблематичния му рев... хахахахаха... хаха
DiBorg
Eric Adams
King Diamond
Andi Deris
Rob Halford
Max Cavalera
Maniac
Ian Gillan
...
SepulTeraHead
Цитат
Хахахахххахахахахах! Музиката не Сепултура не струва нищо без емблематичния му рев... хахахахаха... хаха

Дори не е смешно колко откровенно си тъп.
Crafter
Както кажеш... важното е, че Сепултура не струват нищо без рева на Макс! Тва е истината!
SepulTeraHead
А струват ли?
Svetyl
Opredeleno ne.
Obituary
Topi - Pigsty
Varg Vikernes - Burzum
Travis Ryan - Cattle Decapitation
Jacoby Kingston - Deeds Of Flesh
Frank Mullens - Suffocation
Mariosch - Squash Bowels
Jaro - Dead Infection
bNd
[1].m.manson
[2].trent reznor - NiN
[3].mjk - tool
[4].lynn strait - snot
[5].scooter ward - cold
Sw1tched
Звезди е censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif от известно време, и то не само като вокалист, жалко стенещ в отвратителни лигави любовни песни при това някак изкуствено все едно е актъор-метъл ..бати видях по мм2 докато превключвах каналите и с еотвратих от това какви "песни" прави...не ме интересува че е легенда култ и т.н. he tr00ly sux0rz.

Sepultera и Rage горе долу споменаха любими мои вокалисти, трябва да добавя Jim от 3rd Strike,Chris от Flaw, Ben от Switched и т.н.
Warrior Of Ice
Цитат(Sw1tched @ Apr 22 2004, 08:28 AM)
Звезди е censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif от известно време, и то не само като вокалист, жалко стенещ в отвратителни лигави любовни песни при това някак изкуствено все едно е актъор-метъл

Не си го чувал на живо, за да говориш такива откровени глупости... wink.gif А че "Made In USA" на Ахат не е стока, не споря.
alpha prime
zwezdi e welika lichnost w na6ata muzika ... dokolkoto do swireneto na jiwo toi ne se zanimawa samo s axat a obikalq i s eridan po bg klubowete .a w klubowete se wijda koi kolko moje da pee wink.gif
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 21 2004, 08:11 PM)
А струват ли?

Гледай сега... за мен Сепултура без Макс са нищо. Но Сепултура без рева на Макс са си Сепултура!
SepulTeraHead
Абе вокалите му много ме кефеха. Много са уникални. Ще кажете че просто си се дере, ама никой не се дере така.

Кефят ме вокалите на Prong. Понякога са толкова дистортанати че имам чувството че пее с гъза си... хехе.
Whooshe fisth ish thishhh anywayeahhhh.....

За Звезди не говорете лошо. На живо се справя доста добре. Просто в втория си албум са поели по-комерсиална посока отколкото в Походът. Made In USA не е ли на поне 5 години и без тва?
alpha prime
ndamz ... izdawan e w starnata na ne6toto glem rock ....
pone da bqha dostgnali donqkyde niwoto na amerikanskite grupi no.gif
SepulTeraHead
Аз знаеш ли като се замисля, 100 пъти съм я фащал порвслолутата балада по ТВ и никога не съм я изтрайвал до край. И то главноз аради клипа. Ах как ме дразни това "Море От Любов".... и си мисля за "Море От Алкохол" на Хиподил всеки път като го споменавам тва.....
alpha prime
mi tq za iztrqiwane li e .... za zwezdi moga da kaja ne6to ne mnoo dobro : bori sa s angliiskiq kato swinq s tikwa ina4e glasa mu e adski mnoo dobyr
falio`
lele taq novata pesen verno e nqkva mnogo stranna balada....se mi se struva 4e ne se e polu4ila. t.e. neznam na kolko hora im haresva pesenta ama ne namiram nishto qko v neq

ina4e se setih za oshte edin qk vokalist: toq ot HATEBREED - neznam kak se kazva....ama se dere qko, i me kefi 4e izpolzva edin specifi4en "Na4in" na peene ....(govorq za 1:29 Before Dishonor) headbang[1].gif i v drugi pesni syshto go "izpolzva" - UIA! (akcentyt pada na A)
SepulTeraHead
Jamen Jasta
alpha prime
mislq 4e trqbwa da dobawa eric adams ... wypreki smeha koito predizwikwa u men manowarskata poza Eric e welik wokal
Svetyl
Ewala Brave_New_World wink.gif tongue.gif
Beoulf
RIP

един от хората, който смятам, че заслужават титлата е KATLA от Finntroll, това момче си вадеше душата, всичко излизаше от дълбините!

за съжа ление тои вече не е сред нас...
Elleshar
za zvezdi naistina samo dobri raboti moga da se setq kato glas-tva kakvo pee v posledno vreme nqda smisal da obsajdam

za Max Cavelera mislq 4e 2 mneniq nqma

osven tova:
Timo Kotipelto
Eric Adams
Rob Halford
.........
ama si mislq 4e i Fredy Murcury ima mqsto v taq cqlata klasaciq
Sunforger
Да ве,горкия Катла.Ама той как умря бтв?
_SiegfrieD_
Цитат(Beoulf @ Apr 25 2004, 10:45 PM)
RIP

един от хората, който смятам, че заслужават титлата е KATLA от Finntroll, това момче си вадеше душата, всичко излизаше от дълбините!

Защо всички умират рано?
Svetyl
Zashtoto welikite umirat na wyrha na slawata si, i ako tozi wryh e kato sa mladi, umirat togawa...
Sunforger
Което ми припомня за Queen...ей велика музика правеха тези хора....
SepulTeraHead
Цитат(Svetyl @ Apr 26 2004, 08:41 PM)
Zashtoto welikite umirat na wyrha na slawata si, i ako tozi wryh e kato sa mladi, umirat togawa...

Защото са шибани наркомани.
Sw1tched
eh tr00
no.gif
Beoulf
не съм убеден, че те интересува чак толкова, Satyr-e, но все пак... от тумор в мозъка..
Beoulf
Цитат
Което ми припомня за Queen...ей велика музика правеха тези хора....

правеХА или правеЛИ? подозирам, че ти си бил на около ... 3-4(!) години когато си 'заминаха'...
Souldestroyer
Phil Anselmo
Alexi Laiho
Blackie ot WASP
Michael Kiske
Seb. Bach(Skid Row)
Petri Lindroos[Norther]
Kai Hansen
Glen Benton
Tarja ot Nightwish
Chuck Schuldiner
i vokala na Opeth machka... ne mu znam imeto
Carpathian_Wolf
Fenriz
Chris Barnes
Max Cavalera
Angela(Arch Enemy)
wub.gif
Jens Ryden(Naglfar)
i za da ima pak spor : Dani Filth biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Carpathian_Wolf
Цитат
RIP

????????????
koga e po4inal?????az 6to ne znam?????
toi nqma6e li tumor v glasnite struni ili tam kvot se vika?????pone mai tva be6e pri4inata kato napusna Finntroll...be ne znam...sa 6se rovq dokat ne namera info..........
.......
..........
..............
...................
........................loading

Hm, be ni6to ne pi6e, pi6e za smurtta na Somnium, ma tva be6e predi godina i ne6to.... sad.gif no.gif no.gif
Sunforger
Куийн...велики бяха,даже повече от велики,но тозо бог на рок музиката Фреди Меркюри,за наше съжаление, на 24 номври '91 ни напусна...
п.п.Защо смяташ че не ме интересува Катла от Финтрол?
alpha prime
satyr ti ma smaiwa6 ... dopredi nqkolko sedmici wyw wsqka tema wyzhwalqwa6e blacka ... sq s queen li 6a po4wa6
Sunforger
Не,просто това вече е единствената група,която не е блек и я харесвам...Виж ми подписа и аватара и ще разбереш че съм си все същия фанатизиран паганистичен блек идиот като преди...
Svetyl
Hahahaha... nai setne da se opishesh kato horata...
Warrior Of Ice
Аз тактично да ви напомня, че това не е разделът "Представете се". wink.gif Обсъжданията за този или онзи - там. Ако нямате какво да кажете по темата, мълчете. Знам, трудно е, но вярвам, че ще можете. biggrin.gif
Svetyl
Hm sq mi hrumna edna qka wokalistka...onaq ot Holy Moses...ne znam dali nqkoi q e spomenawal. Towa e ebasi chudowishteto wink.gif Che i na wid ne e za izhwyrlqne...
Warrior Of Ice
Sabina Classen имаш предвид. Заедно с Angela от Arch Enemy и Rachel от Sinister ми е сред любимите "агресивни" вокалистки... icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.