Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Link: Dimmu Borgir (Live)
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
_FcalmTL_
Ето ви линк към един концерт на Диму Боргир, току що го качих на дата.бг, няма го другаде по сървърите.

DIMMU BORGIR - LIVE

П.П. Надявам се модераторите да нямат нищо против от време на време да давам линк за някои неща дето съм ги точил от международни сървъри и ги няма в БГ-пийринг-а. wink.gif tongue.gif super.gif

Btw следва сатирикон ама незнам кога ще е свален. headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Култ! bowdown.gif Откога го търся това чудо... icon_headbang[1].gif Имаш благодарностите ми (а и не само моите, мисля).
Crafter
Denken hilft... aber nicht immer...
Sunforger
Давай сатърикон...
_SiegfrieD_
Хайде някой с неграничен да ми го даде после,а?
gad
icon_headbang[1].gif супер headbang[1].gif
Deicide
mnogo mnogo mnogo blagodarnosti i ot men smile.gif
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
DiBorg
A we nqkoi moje li da mi go prati na CD. Razbira se, 4e zapla6tam smile.gif
P.S. ako imate na CD-ta live albumi na Dimmu Borgir a i ne samo na tqh mi kazvaite PLS. Za pove4e kontakti mustis@mail.bg
_SiegfrieD_
Цитат(DiBorg @ Apr 27 2004, 07:40 PM)
A we nqkoi moje li da mi go prati na CD. Razbira se, 4e zapla6tam smile.gif
P.S. ako imate na CD-ta live albumi na Dimmu Borgir a i ne samo na tqh mi kazvaite PLS. Za pove4e kontakti mustis@mail.bg

Аз имам няколко live клипа...
_FcalmTL_
Абе аз също имам всички клипове на Боргир които могат да се намерят по бългърските сървъри както и онова от около 300мб, с интервюта и концерти, плюс тоя концерт дето качих на дата-та преди ден/два. Имам записвачка ама не съм я ползвал от сумати време, а и сега нямам празн дискове, но ако много ти трябват и настояваш, може да си взема 2/3 диска и да ти ги запиша.

П.П. На концерта на Сатирикон му остават още около 100мб, тегля го максимум с 3кб/с, за тва толко бавно. А и има да го качвам на дата-та доста дълго, и ъплоада ми е умрял отсекъде, ко да прая, така е. Иначе за самия концерт той не е само концерт, има бекстейдж кадри, интервюта дори се мяркат и членове на други банди в жанра. Продължителноста е около 2 часа.
DiBorg
aa nqma da e nikak zle da si zeme6 nqkolko CD-ta. I takova dai si e-maila po dobre...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.