Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Красиви и умни жени?!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
Nightmare
Наскоро попаднах на много ужесточен спор в "кварталната мрежа", няколко доказали плиткоумието си младежи спореха на тази тема. Всеобщото мнение беше, че красива и умна жена просто не съществувала. Що за глупости?! mat.gif Познавам много красиви и умни дами, но съм обедена, че не биха се затичали към всеки ... И естествено ощететените се надигнали, без причина, негодуващи и те незнаейки защо. На такива изобщо да не им се изпречва на пътя умна жена, защото ще им се стъжни живота.
Искам да чуя вашето мнение. Дали всички красиви жени обръщат внимание само на външния си вид, изолирайки всичко важно? Или нещата опират до характер и изключения, които в този случай струва ми се не са малко ...
synchu
Без да искам да изглеждам зъл и необщителен "обедена" се пише с "у" -> "убедена"

'nuf said smile.gif icon_headbang[1].gif
Nightmare
Хехе smile.gif) никой не е безгрешен, приемам забележката. Така и така като си започнал да пишеш защо не дадеш и мнение по темата .. все пак си си направил труда да я прочетеш и коригираш wink.gif
synchu
Тъй като надвишавам средната форумска възраст с поне 10 години, ще оставя младежта да вземе старта. Иначе аз си имам красива и умна жена smile.gif Но се чуствам длъжен да предупредя, обаче, че такива са рядкост, намират се трудно, губят се лесно и изискват редовни грижи. Пък и не виждам какво чак толкова лошо има в това една жена да е просто красива (е ако е прост'а' и красива тогава е лошо wink.gif ). Не е речено че трябва да има IQ над 120 или да цитира "Война и Мир" по памет, за да може да се комуникира нормално с нея. Като се замисли човек в общия случай разговорите за "Критика на чистия разум" на Кант със сигурност не са най-удачния избор за тема на разговор, и едва ли биха били нормална такава - бих препоръчал двуседмично спокойствие сред планината, визита при лекар специалист и подходящи медикаменти на тези, които търсят такива жени и намират гореспоменатата тематика и критерий за подходящ при определянето на една жена като умна.
Още повече "умен" е субективен критерий.
"В царството на слепите и едноокия е цар"
SepulTeraHead
Красиви и умни жени? Зависи какво приемате за умни. Жените по принцип са интелектуална напаст. Мислят по различен начин и го приемат за единствения правилен. Винаги са ме дразнели по някакъв начин умните мацки. Защото си мислят че са особенно умни наистина, а не са. И защото мислят че по този начин са нещо повече от другите. И, повярвайте ми, показват го по доста гаден начин. Говоря ти за разни такива, тип Венета Райкова. просто е толкова достадна и тъпа че не е истина.... УМРЕТЕ МРЪСНИ ФЕМИНИСТКИ!!!!!!

Иначе бих казал, че наистина има жени които съчетават интелект и красота. Просто не са тзи които много хора смятат че са. Всъшност... умната жена знае как да се направи красива.

А и квао разбирам аз, нали съм един ограничен и тъп тип....
Nightmare
Под понятието "умна" нямам предвид интелектуално надраснала другите надувка, а просто човек, с който можеш да говориш свободно, на всякакви теми, да не мислиш : "Сега .. това ако го кажа така, тя дали изобщо ще ме разбере". Забелязала съм, че за повечето красиви девойки всичко се върти около това какво да облекат, с какво червило да се напльоскат и как да угодят на модата.
SepulTeraHead
Те не са красиви. Дори бих казал най-отгоеорно че не мога да ги понасям.
Nightmare
И може би ще си прав
Crafter
Въпроса е малко странен... защото умен е доста субективно, но според мен са наистина малко умните и красиви жени (аз лично говоря за момичета...).

В същото време не съм съгласен с това за начина на мислене... аз лично мога да кажа, че макар и адски малко има момичета, които мислят различно... поне аз познавам една. И е наистина странно... всъщност май са 1 и половина smile.gif.

Не казвам, че е единствена, но... все пак... а иначе има и умни момичета, които мислят по този си начин... странното е че на практика надали момиче осъзнава как мисли... абе сложен въпрос smile.gif Ще се включа в темата пак като имам повече опит...
SepulTeraHead
Цитат
поне аз познавам една. И е наистина странно... всъщност май са 1 и половина

Много ли е дебела, или кво? Що делает?
Crafter
Междудругото съм напълно съгласен със Сеп, че те не са красиви... а само тъпи... а това, което ме дразни в тях е че... абе като си хванат някое "гадже" (мразя тая дума), коете щеше да е по-тъпо дори и от тях, но някак тъй като е от мъжки пол не е успяло и започнат да се хвалят на приятелките си къв е умен и красив... аргх... а междудругото от гледна точка на това, че има зависимост между начина на мислене и музиката, която слуша човек мога да кажа, че при праведната музика със сигурност има много повече мислещи момичета... а междудругото... Найтмеър, ти как се определяш? Или как те определят приятелите? Сеп, мислих, че имаш по-различно мислене на тема жени... ама тоя път печелип уважение...
Nightmare
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 28 2004, 09:18 AM)
... а иначе има и умни момичета, които мислят по този си начин... странното е че на практика надали момиче осъзнава как мисли... абе сложен въпрос smile.gif

Това ми хареса хахаха .... ега ти за такива заблудени ли ни мислиш? Да не знаем какво мислим...
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 28 2004, 12:19 PM)
Цитат
поне аз познавам една. И е наистина странно... всъщност май са 1 и половина

Много ли е дебела, или кво? Що делает?

Хаха... не... 2 са ама едната наполовина wink.gif хаха


А междудругото ти я знаеш как изглежда... и последният път, когато имаше щастието да кореспондираш с нея й каза:

"Кучко, пусни му"...

кво да те правя... такъв си си.
Nightmare
Как се определям? Дали спадам към умните и красивите ли?
SepulTeraHead
По принцип праведната музика е за по-умните хора, били те жени или мъже....
Crafter
Цитат(Nightmare @ Apr 28 2004, 12:24 PM)
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 28 2004, 09:18 AM)




... а иначе има и умни момичета, които мислят по този си начин... странното е че на практика надали момиче осъзнава как мисли... абе сложен въпрос smile.gif

Това ми хареса хахаха .... ега ти за такива заблудени ли ни мислиш? Да не знаем какво мислим...

Ами всъщност.... имах предвид, че не осъзнавате разликата в начина на мислене... не че аз напълно мога да я разгранича, ама айде... и като някоя от тези "умни и красиви" каже колко тъпи са мъжете... аргххххххххх! Ще ми се да й подаря един билез за Бухенвалд...
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 28 2004, 12:26 PM)
По принцип праведната музика е за по-умните хора, били те жени или мъже....

Пак съм съгласен с теб... както беше казал някой от тук...


Който не слуша метъл е глупак, но и който слуша само метъл, също.


Цитат
Как се определям? Дали спадам към умните и красивите ли?




Не... от гледна точка на мислене...
Nightmare
Тъпи хора е имало и винаги ще има ... велики хора също, странно как, но мъжете винаги са били по-напред от жените в този аспект ( за великите tongue.gif)
Crafter
И бъди така добра да си погледнеш личните съобщения...


А само да добавя още един въпрос за дискутиране....


След като никой не е казал, че красиви и умни не съществуват, то кажете какви и колко познавате... аз вече се произнесах smile.gif
Nightmare
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 28 2004, 09:31 AM)
Цитат
Как се определям? Дали спадам към умните и красивите ли?




Не... от гледна точка на мислене...

Пак се пообърка май че, дотолкова, че обърка и мен hmm.gif
Не обичам да говоря за външността си, особено пред хора, които се опитвам да впечатля с това, което е мое, чието развитие е зависело от мен, а именно вътрешната красота.
Crafter
Цитат(Nightmare @ Apr 28 2004, 12:32 PM)
Тъпи хора е имало и винаги ще има ... велики хора също, странно как, но мъжете винаги са били по-напред от жените в този аспект ( за великите tongue.gif)

Хаха... тук ако погледнеш исторически... на практика от обществена гледна точка жените не са имали възможност да се покажат като такива... разбира се има такива... а от друга страна... от гледна точка на начина на мислене... на практика огромно количество жени живеят с идеята, че те трябва да са помощници отколкото нещо различно... справка:

Блага Димитрова - Жена...


Ако изкуството в тазо форма ме интересуваше, то щях да кажа, че това е велика жена... но в творчеството й се вижда нейното мнение за жената... би трябвало да сте ме разбрали.
Nightmare
Да, така е, жените винаги са били смятани за нещо по-низше. Дори и в днешно време и никой не може да го успори. Повечето от нас мечтаят за щастлив брак и семейство, повечето се ограничават в готвене и домакинска работа ( хохоо аз пък не мога да готвя и сега ми идва една интересна тема във връзка с готвенето, но нея за утре).
t0xIc
ima estestveno
ama az ne razdelqm horata na muje i jeni ami na tupi ,umni i interesni
smile.gif
za sujalenie tretite sa nai malko ..tongue.gif
Crafter
Съгласи се обаче, че това е грешка на самита жени! А иначе... последните теми свързани с храна бяха странни... например: "Три любими плода"... странноо е че любимите плодове обикновено бяха:

СЛива

Портокали

Банан....


а иначе... пак си виж съобщенията smile.gif
Nightmare
Защо не вземете да отворите тема : " Една жена, която не може да готви жена ли е?" хахах мене непрекъснато ме бъзикат вкъщи, че такава саката никой няма да ме вземе smile.gif)
Crafter
Хаха... ще те вземе, ама като разбере, че не можеш ще те върне с обратна разписка.... хаха (лаф на бащата на приятелката ми).
Crafter
А само информативно:

Според мен не е важно дали жената може да готви... повечето мислещи жени не се интересуват от готвене например. А замислете се, че да речем в едно домакинство би било далеч по-честно ако домашните задължения са по равно разпределени...
Nightmare
Нямам бъдеще значи! Ехх, пусти леви ръце, какво да ви правя sad.gif поне рисувате хубаво! А и сигурно сте създадени за по-велики дела! Определено е така хехе smile.gif)
Айде със здраве. Лек ден wink.gif
Nightmare
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 28 2004, 10:02 AM)
А само информативно:

Според мен не е важно дали жената може да готви... повечето мислещи жени не се интересуват от готвене например. А замислете се, че да речем в едно домакинство би било далеч по-честно ако домашните задължения са по равно разпределени...

Това го кажи на повечето от пола си ...
Crafter
Хаха... за по-велики дела... хаха... А за това с пола... за това, че повечето от моя пол не мислят така сте виновни вие... за това, че (принципно) се примирявате и така нататък... това е и причината поради която толкова години сте били смятани за по-низши...
alpha prime
Цитат
По принцип праведната музика е за по-умните хора, били те жени или мъже....



oooooooo .... tuka ne sym sywsem syglasen 6tot ima takiwa typi parcheta za koito dori mi e smeshno da goworq biggrin.gif
SepulTeraHead
Sturme... kopele typo. kilometri4niq ti podpis pravi temata ogromna i trudna za 4etene. Prosto se staraj da ograni4i6 broq na porednite mneniq do 1. 10x
Sw1tched
ахахаха biggrin.gif synchu разби ме с първия отговор хаха.
Ми съществува и такова същество май. За добро или зло средно аритмитично на година рядко можеш да се запознаеш с повече от 1 такова.

При въпросния "нежен" пол главния проблем е, че преди да каже нещо което е дело на размисъл прекалено често казва нещо което чувства, а въпросното нещо го чувства не от оправдано чувство за справедливост а като рефлекс произлизащ от примитивната животинска част на човешко подсъзнание. Всички мъже са виждали примери за такива алогични на пръв поглед изказвания и учудващата нужда на жената от доказателства за очевидни неща особено що се отнася до взаимоотношенията и с мъжа. Една жена ще пита мъжа дали я смята за глупава докато наистина я сметне за такава понеже не приема "не" за отговор ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
synchu
e са ако исках да съм прекалено зъл щях да напиша също, че "ужесточен" се пише с "о" - "ожесточен" ....ама ми се стори прекалено ...smile.gif
SepulTeraHead
А какво ще кажете за малолетни chat психопатки от провинцията? Такива има ли?
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 28 2004, 07:31 PM)
А какво ще кажете за малолетни chat психопатки от провинцията? Такива има ли?

Ewka_ot_Popowo?
Че защо да няма-срещат се и красиви,и умни,но за съжаление те винаги остават сами и нещастни,защото мъжете се страхуват от тях и предпочитат простичките и грозновати създания,които са добри и кротки като овчици.А една същевременно умна и красива жена има самочувствие,което застрашава мъжкото достойнство...Затова по-добре за една жена да е средна красота и глупава...
SepulTeraHead
^ Същото което аз казах, но с други думи.
Crafter
Цитат(_SiegfrieD_ @ Apr 28 2004, 08:57 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 28 2004, 07:31 PM)
А какво ще кажете за малолетни chat психопатки от провинцията? Такива има ли?

Ewka_ot_Popowo?
Че защо да няма-срещат се и красиви,и умни,но за съжаление те винаги остават сами и нещастни,защото мъжете се страхуват от тях и предпочитат простичките и грозновати създания,които са добри и кротки като овчици.А една същевременно умна и красива жена има самочувствие,което застрашава мъжкото достойнство...Затова по-добре за една жена да е средна красота и глупава...

Сега като се замисля принципно имаш право...

Сеп, подписа ще го сменя!
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Apr 28 2004, 08:57 PM)
Затова по-добре за една жена да е средна красота и глупава...

ако смятах че ж`ната тря е средна красота и глупава щех да съм щастливец smile.gif
Svetyl
Iha super tema wink.gif
Jenite... te sa angeli (da mislq go). Wyw wsqka jena ima neshto krasiwo, kolkoto i grozna i typa da izglejda. Wsyshtnost otkrai wreme jenite oprawqt bakiite na myjete, ama na nas ni e sramno da si go priznaem. Umni jeni ima i sa dori poweche ot myjete... moe mnenie de. Krasotata, neq wseki q wijda razlichno. Krasiwata jena za edin e grozna za drug. I taka trqbwa da byde.
W zakliuchenie: Krasiwi i umni jeni ima, i to ne malko.
A kolkoto do jenite i prawednata muzika. Powecheto ot tqh wyzpriemat mnogo bukwalno towa "da si metal". Samo piqt pushat i se drogirat...pfu!
giggle
I vse pak...dori i kombinaciqta mejdu krasota i inteligentnost da e rqdka..se sre6ta
_SiegfrieD_ postna tova ,koeto mislq..nqma smisul da povtarqm..
no ima istina i v tova ,4e Pove4etp konflikti ili voini sa se porodili imenno zaradi jena tongue.gif (ne 4e ima osobena vruzka s krasotata i uma...prosto iskah da go otbeleja)
Warrior Of Ice
Цитат(Deville @ Apr 28 2004, 11:33 PM)
no ima istina i v tova ,4e Pove4etp konflikti ili voini sa se porodili imenno zaradi jena tongue.gif

Нали... biggrin.gif Като хванеш и кръстоносни походи, и разни завоевания, и Световни войни, и Виетнам... Брех, тия жени, какво са предизвикали! wink.gif
Sunforger
То не бяха хубави Елени,то не бяха Жулиети...ееее....стига де,баси наглите създания smile.gif biggrin.gif
SepulTeraHead
Много е възможно Хитлер да е започнал войната заради мъж.
Sunforger
Да,заради някой грузинец носещ името Джугашвили нали?
Nightmare
Намерих някои мъдри мисли относно темата и някои извън нея, защото много ми харесаха biggrin.gif
- Целувката между жени означава само, че в този момент няма какво повече да правят.
- Хвалете красотата на жената, и тя ще ви прости всички оскърбления.
- Красивите жени често приличат на големите градове, които лесно можеш да превземеш, но трудно да запазиш.
- Чудна е природата на жените! Те обичат да се харесват дори на онези, които не харесват.
- Жената винаги има три възрасти: на колкото изглежда, на колкото е и на колкото казва, че е.
- Дружбата между две жени е винаги заговор против трета!
- Красивите жени на старини стават много глупави само заради това, че на младини са били много красиви.
- Има и такива жени. Ще ти пришие закачалка на палтото, а след това ще разправя, че ти е отдала живота си.
- Красивата жена се харесва на очите, а добрата на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.
- Красива жена и същевременно вярна е също такава рядкост, какъвто е сполучливият превод на поетическо произведение. Такъв превод обикновено е некрасив, ако е верен, и неверен, ако е красив.
- Нерядко се случва така, че след като жената е предала ключа от своето сърце, на следващия ден сменя бравата.
- С тебе, жено, зле; без тебе - по-зле.[COLOR=purple]
Crafter
Хаха! Я не се бъзикайте с Хитлер, че и той е славянин!


Сега по същество:

Светъл ме учудва доста... не че и преди не е казвал това за ангелите, но не мога да кажа, че всички са ангели. Дори напротив.

Хаха... тва последното на Найтмеър беше добро smile.gif


Което ме навежда на мисълта да задам друг въпрос около темата.

Смятате ли, че на жените им харесва да бъдат хвалени? И до колко?
Warrior Of Ice
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 29 2004, 09:57 AM)
Смятате ли, че на жените им харесва да бъдат хвалени? И до колко?

На всеки нормален човек му харесва да бъде хвален, по един или друг начин. Не виждам защо жените да правят изключение... А колко - това е индивидуално, мисля.
giggle
Цитат(Nightmare @ Apr 29 2004, 07:49 AM)
- С тебе, жено, зле; без тебе - по-зле.[COLOR=purple]

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Sunforger
Да ве,на всички хора им е хубаво да ги хвалят,защо и при жените да не е така?А колкото до Хитлер...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.