Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Aes Dana
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
InsArtTure
Засега имат само 1,2 демота и 1 промо(не съм сигурен-ще проверя), но се оформят като доста яка група.

Определя се като black/folк.

Аес Дана е съставена от 6-ма.
Разнообразно е, че има 3 представители на женския пол!
Също е яко че са от Франция-малко френски групи чуваме все пак.
Има си много яка атмосвера и звук(поне аз така мисля)
Даже надминаха Heol Telwen!

Абе изкажете си мнението за групата..
Аз мога да добавя само "2002 : The band is now writting new songs."




Твоя смерт
Много ги харесвам - особено този албум - La Chasse Sauvage - приятна и едновременно тежка група smile.gif
Crafter
А кажете от къде да дръпна нещо.
Твоя смерт
E-mule wink.gif
_SiegfrieD_
Може би ще ги има по DC++...
Французите по принцип правят интересен Black и мисля,че тази група трябва да се чуе...
Beoulf
Цели 3 дами ?
Това е интересно, въпреки, че досегашния ми опит, подсказва, че е най-добре женския вокал да се чува мноооого рядко, или изобщо.
или само той.
трябва да ги чуя.
Твоя смерт
При тях няма такова нещо- дамите свирят съответно на - китара, флейти и бас- и то МНОГО добре
_SiegfrieD_
Цитат(Beoulf @ May 1 2004, 11:29 AM)
Цели 3 дами ?
Това е интересно, въпреки, че досегашния ми опит, подсказва, че е най-добре женския вокал да се чува мноооого рядко, или изобщо.
или само той.
трябва да ги чуя.

Зависи от гласа на женския вокал.Най-уважавам жените с плътни гласове,но за съжаление повечето вият като разгонени вълчици по пълнолуние...
Phoebe
Ах, леле тва изкъртва мивки много яко! icon_headbang[1].gif Свалих само 1 песен от slsk, много добро звучене, много ми допада. Вокала има много дълбок гърлен глас, на заден план са някакви такива мотиви, тип келтски, даже има и гайда на едно място! Много диво, бързам да им сваля всичко! headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Цитат(Гамбит @ May 1 2004, 05:21 PM)
Ах, леле тва изкъртва мивки много яко! icon_headbang[1].gif Свалих само 1 песен от slsk, много добро звучене, много ми допада. Вокала има много дълбок гърлен глас, на заден план са някакви такива мотиви, тип келтски, даже има и гайда на едно място! Много диво, бързам да им сваля всичко! headbang[1].gif

Къде го намери?
Beoulf
това бе достатъчно, ще ги потърся.
Phoebe
www.slsk.org
Твоя смерт
Цитат(_SiegfrieD_ @ May 1 2004, 05:46 PM)
Цитат(Гамбит @ May 1 2004, 05:21 PM)
Ах, леле тва изкъртва мивки много яко!  icon_headbang[1].gif Свалих само 1 песен от slsk, много добро звучене, много ми допада. Вокала има много дълбок гърлен глас, на заден план са някакви такива мотиви, тип келтски, даже има и гайда на едно място! Много диво, бързам да им  сваля всичко!  headbang[1].gif

Къде го намери?

E-мule!! wink.gif
_SiegfrieD_
И на DC++ ги има.
Добра група с фолклорни мотиви.Поне по това,което чух...
Твоя смерт
Аз първоначално имах онзи техен албум от 2000 на касетка, но после си ги намерих и на мп3 biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Твоя смерт @ May 2 2004, 12:37 PM)
Аз първоначално имах онзи техен албум от 2000 на касетка, но после си ги намерих и на мп3 biggrin.gif

Те пък и касетките са с едно качество....
InsArtTure
Abe ima is dobro ka4estwo!

A ot kyde po dqvolite kasetka namerihte be?
_SiegfrieD_
Цитат(Jedispircul-er @ May 3 2004, 11:11 AM)
Abe ima is dobro ka4estwo!

A ot kyde po dqvolite kasetka namerihte be?

Ако не ти е жал за слуха отиваш и разпитваш по метъл шоповете...Може и поръчка да направиш на някои места ако го нямат в момента...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.