Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: "The Wide" Guitar instrumental
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
mitkofen
"Тhe Wide" guitar tune

Parcheto e Updeitnato !!!

S Novi Sola !!!
Warrior Of Ice
Прекрасно е парчето. punk.gif Както казах и в чата на Митко, не знам как още не са издали музиката му в солидни тиражи, и то навън...

Единствената ми критика е към барабаните - малко е простичък този прав ритъм, но предполагам, че такава е била и целта, за да не се отклонява много вниманието на слушателя от китарата...
Sw1tched
Филмова музика \m/ сигурен съм че ще го чуем в предстоящите филми на компании свързани със statue records
Svetyl
Dobro e, dosta mi prilicha na Satriani...
anonimna_dx
Ей човек w00t.gif !
много е яко- докара усмивка(а това за този момент озна4ава много)......... wub.gif w00t.gif wink.gif
Inferno
Митко здрасти,
поздравления за песента.
Барабаните са електронни нали? У вас ли си правил записа?
Гледам вече се опитваш да страниш от влиянията си и да създаваш нещо по-свое. Успешно развитие за по-нататък и уведомявай простолюдието с новата Афазия.

btw - не чух бас в песента. wink.gif
mitkofen
Цитат(Inferno @ May 17 2004, 02:09 AM)
Митко здрасти,
поздравления за песента.
Барабаните са електронни нали? У вас ли си правил записа?
Гледам вече се опитваш да страниш от влиянията си и да създаваш нещо по-свое. Успешно развитие за по-нататък и уведомявай простолюдието с новата Афазия.

btw - не чух бас в песента. wink.gif

smile.gif da drumsa sa napraveni ot men na PC
Vsichko e v kushti zapisano
a Aphasia ima vreme she pochna da bachkam ima okolo 6 idei za album smile.gif

BTW zaslushai se da je ima falshivi tonove v basaa shtoto go zapisah s synt i burzah da go pusna za mnenie abe ima si bass USILI SI NISKITE NA sound systemata:)

mersi za Priqtnoto mnenie smile.gif

http://www.soundclick.com/bands/0/dimitarn...bantovmusic.htm
synchu
ей фен, харесва ми и парчето, ама и звук си докарал... smile.gif ...На старите звукът не ми харесваше твърде. Тука ритъм китарата е "резачка" голяма icon_headbang[1].gif
За моят вкус, тона на жицата пак е малко мек.
айде рок'н'рол форевър...
Anders Friden
Много приятно парче, имайки предвид и факта, че е записвано в домашни условия. Единствена стилистична забележка - здраво си поодрал кожата на Joe Satriani wink.gif , но все пак малко са тези, които го могат.
Sw1tched
Цитат(Anders Friden @ May 17 2004, 11:08 AM)
Много приятно парче, имайки предвид и факта, че е записвано в домашни условия. Единствена стилистична забележка - здраво си поодрал кожата на Joe Satriani wink.gif , но все пак малко са тези, които го могат.

haha dosega se sys Steve Vai go srawniawahme sega stana Satriani smile.gif
SepulTeraHead
Браво, много добро! Само за барабаните имам малки забележки. Опитай да го запишеш с някой горе долу добър барабанист, който да усети ритъма. Ще се получи по-добре. Иначе на китаяра си бог!
Inferno
Цитат(Sw1tched @ May 17 2004, 10:14 AM)
haha dosega se sys Steve Vai go srawniawahme sega stana Satriani smile.gif

Скоро ще сравняваме Сатриани и Вай с него w00t.gif
mitkofen
Parecheto e Updeitnato s novi sola
iskam mnenie

plus wah pedal guitar.gif
synchu
на мен лично без "вах" педал по ми харесва...
Ритъм китарата е много як звук... "ин дъ фейс", както се казва, пък и ако целия ривърб смъкнеш малко ...."перцонално" мнение както обикновено smile.gif
mitkofen
Цитат(synchu @ May 17 2004, 02:53 PM)
на мен лично без "вах" педал по ми харесва...
Ритъм китарата е много як звук... "ин дъ фейс", както се казва, пък и ако целия ривърб смъкнеш малко ...."перцонално" мнение както обикновено smile.gif

shto taka be sad.gif(( s wah ne te kefi q PAK SE ZASLUSHAI

smile.gif wink.gif


sq she pusna edin song improvisaciq specialno za fenovete na satriani

v moe izpulnenie guitar.gif prima vista bez da go mislq
guitar.gif
ako nqkoi go interisuva sounda s kvo e
tova e samo eidn VST PLUGIN "WARP" s some reverb
mitkofen
Цитат(synchu @ May 17 2004, 02:53 PM)
Ритъм китарата е много як звук... "ин дъ фейс", както се казва

znaesh IK AmpliTUbe


moga da je pacha da ti pratq haha smile.gif wink.gif
synchu
ся ше си тегля един самоанализ smile.gif 0:46-0:48 "вах"-то ми харесва... но иначе предходния вариант повече ми харесва icon_headbang[1].gif хич идея си нямам защо просто повече ми харесва punk.gif
а като цяло ми харесва много, както споменах и в предния постинг, що не ползуваш и bridge pick-up за солото...?

WARP rulz, Hughes & Kettner rulz ( ...по идея WARP-a е софтуера, който е в чипа на техния моделинг усилвател Zentera, който лющи фаянс отвсякъде, ама е малко отгоре на 2000 ойро sad.gif( тяхната леля германска...)
synchu
данке за пат'ч'а ама ше си ползувам хардуера devilsmiley.gif ... таман сложих нови крушки на JTM-a, само дет така са ме опнали от бачкането, че немам време да му се кефя ....да го е.....

ps. имаш ли литература за Waves plug-inite.... че съм в процес на разучаване...точно подразбрах как бачка Ozone-a и се добрах до Waves Diamond Bundle, който доста по transparent ми звучи...
Sw1tched
даам в warp-а е истината..какъвто и да е хардуер да имаш ако не е през микрофон или през warp звучи малко неаналогово ..мое мнение smile.gif
mitkofen
No The Wide sum go recordnal s IK Amplitube smile.gif guitar.gif
mitkofen
Ei tva e improvizaciq samo s "Warp" i edin Reverb koito e free

eto linka

http://metal-world.kafence.com/guitarman/m...c/ProbaWarp.mp3
synchu
Суитч, ами не съм съвсем съгласен ... Tubeman-a обикновено го записвам директно (е да, има разни междинни симулатори на колони, но не е през микрофон smile.gif )? И си звучи съвсем лампово (какво всъщност е smile.gif )...

а ВАРП-а си звучи съвсем съвсем прилично, мдам...! smile.gif

Фен какъв keyboard използваш, мен?
Sw1tched
mm mozhe ama w tubeman e inwestirano dosta za da se postigne towa ..i ti si inwestiral dosta w nego wink.gif

a probata me kompleksira razbi i depresira btw wink.gif laugh.gif
mitkofen
Цитат(synchu @ May 18 2004, 07:37 AM)
Суитч, ами не съм съвсем съгласен ... Tubeman-a обикновено го записвам директно (е да, има разни междинни симулатори на колони, но не е през микрофон smile.gif )?  И си звучи съвсем лампово (какво всъщност е smile.gif )...

а ВАРП-а си звучи съвсем съвсем прилично, мдам...! smile.gif

Фен какъв keyboard използваш, мен?

Emi kato fen izpolzvam samo Vst instruments...

i nai veche edin nov "Korg Legacy"

a klaviaturata mi e edna YAMAHA "YS200"


i na neq svirq harmonii BASS i Drums some times........... guitar.gif
synchu
мдам....че съм се засилил да си търся MIDI клавиатура някаква ( ако и да има цяло пиано вкъщи)...че ми писна да цъкам с мишката....
ако може нещо хем да е 'убаво, хем да върши работа, че и да е ефтинко...съвсем ще е добре....ще зема да прегледам какво се предлага втора ръка...и 4 октави да е пак върши работа...
mitkofen
kupi si edina midi klaviatura.....

target za 100$ i si gotov

tva e havata ili ogledai po firmite ima drugi marki

ot sint nqma nujda samo ako ne si PRo pianist togava neznam....

guitar.gif

a guitar.gif be Warp vadi sound de da beshe realen unas da go pipna cool.gif
synchu
И аз тва имах предвид. Имаш ли представа де има такива?
Щото аз забелязах само "МАудио Озон" ама 350 лв, мноо пари ...
хм ще взема да наобиколя компютърните магазини...

"Синт ми не требе smile.gif"

бтв. навремето фамилията искаше да оперирам на пиано и се мъкнах 3 години на уроци...ама не е куул некак си с пиано ....няма джангър...smile.gif
Crafter
Taka...


1. BASS RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ! Toia pat basa e naistina na NIWO! Moje bi edna ideia po-wisoko ste bade dobre za nego. Naistina prawi nestata strahotni.


2. Towa parche se nujdae ot film! Prosto si zwuchi siakash ima film...

3. Abe... barabanite nesto ne mi hareswat... ne znam zasto tochno, no... abe moje da e zastoto mi se spi.

4. A edno predlojenie: Niama li da e got ako basa swiri naj-parwiat kitaren riff pod solata? Dawam ti go kat sawet i spored men ima idejnost.

5. Abe glej sega... parwiat riff e mnogo dobar za da si ostane taka... na twoe miasto bih go slojil i kam kraia... i principno... kakwo mislish za solata... che e po-dorbe da sa barzi ili po-melodichni... zastoto mene po- mi hareswat po-melodichnite ti nesta.



PS... Kolko nesta triabwa da mi obiasniawash za sints... niamash si predstawa wink.gif.

BRAWO!
Sw1tched
^the all-knowing bass player has spoken wink.gif ph34r.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.