Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: tema no155
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Кавете кои според вас е най-добрия албум излезнал през тази година. Тя отмина почти половинтата и наизлезнаха доста яки неща. Само да спомена някои - Anthrax, The Haunted, Last Hope, Chimaira...
Обаче според мене албумът на годината е:

MERAUDER - Bluetality

И това въобще не ме изненадва. Предишните им два албума(Master Killer 1995, Five Deadly Venoms 1999) са сред най-любимите ми въобще някога. Още когато обявиха албума ми беше ясно че ще е убийствен. А когато обявиха че Billi Milano(S.O.D., M.O.D.) ще го продуцира стана ясно че се готви нещо култово.
Резулататът е умопомрачителен. Просто нямам думи да го опиша. Супер брутален албум. Просто имаше нужда да се появи един такъв безкомпромисен албум за да измие всичката помия която ни залива отвсякъде.
Песните които бих препоръчал са: No Warning(mp3), Bluetality, 41 Shots, Messiah Or The Great White Pope, също и Underground Girl(това е поздрав за всички момичета от нашата сецена!)... абе всичките песни режат глави!
Това е! Порсто не занм какво мове да се появи до края на годината което да ме накефи повече.
Beerzebub
Труден въпрос!! Чудя се м/у това:
,
това:

и това:

punk.gif punk.gif punk.gif
Warrior Of Ice
Труден втъпрос - тая година започна доста силно. За момента фаворитът ми е "Damnation And A Day" на Cradle - просто нямам думи, с които да опиша величието на тази творба... Според мен това е един от най-емоционалните и музикално съвършени албуми в метъла изобщо! Следва го (на нищожна дистанция) последното отроче на Children Of Bodom - "Hate Crew Deathroll", както и творбите на Stratovarius и Helloween. Behemoth,Wizard и Norther също направиха качествени албуми, но интересното тепърва предстои - задава се размазващ материал от Rhapsody и Dimmu Borgir към края на годината...
Sw1tched
spored men za album na godinata ot 100 potrebitelq shte poluchish pone 200 mneniq pri towa naj-raznoobrazni
Hansi
Определено за момента е:

Helloween - "Rabbit Don't Come Easy"
Peter
Za men nai-dobriq album na godinata e The EXPLOITED - 1981 - PUNK'S NOT DEAD punk.gif punk.gif punk.gif
Tova e... albumi ot tozi rang nikoga nqma da budat dostignati...
Hansi
Цитат(Peter @ Jun 3 2003, 12:06 AM)
Za men nai-dobriq album na godinata e The EXPLOITED - 1981 - PUNK'S NOT DEAD punk.gif punk.gif punk.gif
Tova e... albumi ot tozi rang nikoga nqma da budat dostignati...

За албума съм напълно съгласен, но я погледни в някой календар коя година сме. wink.gif Определено не е 1981.
Peter
Imenno tova e ideqta: ve4e nqma tolkova stoinostni albumi i novite ne6ta bledneqt pri sre6tata s veliki zapisi kato tozi...
Kakto kazah ve4e, takiva albumi nikoga nqma da budat dostignati...
Warrior Of Ice
Не съм съгласен! Наистина, днес е много по-трудно да създадеш албум, който да звучи оригинално, но такива албуми все още се правят. Има много групи, които имитират нечие звучене, но има и такива, които сами градят стила си и правят стойностни неща...
FuckMeJesus
[QUOTE]Kakto kazah ve4e, takiva albumi nikoga nqma da budat dostignati...

sigurno kogato e bil izobreten televizorat, horata sa kazvali, 4e tova izobretenie nikoga nqma da bude nadminato....nedei taka, razviva6ta se naciq sme vse pak...po-optimisti4no se nastroi
Peter
Mi ei sega primerno si slu6am DEAD KENNEDYS i se 4udq za6to dnes nqma takiva bandi...
Nqkoi moje li da mi otgovori? cool.gif
Ne kazvam, 4e nqma gotini novi bandi, no prosto ne e su6toto... wink.gif
borko
Albumite sa dva-
Helloween- Rabbit Don`t come Easy
i Masterplan-Masterplan

sto se otnasq do speed/power zanra taq godina nqma koi da izdade po dobar album
kolkoto do metala kato cqlo nqma koi da izdade album koito da mi stane po- lubim
Warrior Of Ice
Мда... Masterplan definitely rulz! punk.gif

Обаче те са по-скоро хеви, отколкото спийд/пауър... аз лично възлагам големи надежди на Rhapsody, но пък не мога да си представя как биха надминали досегашните си шедьоври.
t0xIc
zasega
1-Spineshank-Self Destruct Pattern
2-Fyeld-Fyeld
3-Deftones-Deftones
bobz
YeaaaaaH! Izrevah biasno i moshtno kato ti vidiah klasatziata!!!
mat.gif
p.s. Vlado sega tzikli samo Deftones vkushti, a novia Spineshank dobur li e?(imam samo purvia, pod sekret da priznaia, ot pripeva na ednata se vduhnovih za edna ot nashite togava, oshte '98-a, no niama da kaja sega koia:)
Zombie
mi da
noviq deftones e mnogo qko ne6to
a noviq spineshank ne sm go slu6al
gledah samo nqkfo klip4e deto ne be6e lo6o ama super kli6irano i ednakfo sus si4ko ostanalo
Zombie
placebo - sleeping with gosts
su6to e edno ot ne6tata izlezli naskoro koito super mnoo me kefqt
SepulTeraHead
Бих искал да добавя това към моя списък:
CLAWFINGER - Zeros & Heroes
punk.gif punk.gif
t0xIc
ami ei taq klipa Smothered i men hi4 ne me nakefi v na4aloto ama sega si q vurtq non stop:)
mi ina4e albuma e dobur v stil predi6niq [The Height of Caloussness] ..ne e brutalen kolkoto purviq Strictly Diesel ama ..kvo da se napravi..pone na ravni6teto na vtoriq e a tva ne e malko
ima dosta elektronika i na nqkolko pesni [nai ve4e Violent Moodswings ] barabanista dosta se nabira ..vse edno slu6a6 nqkuv burz punk ...ina4e nai me kefi sqka6 'Slavery"
xskacorex
Cradle Of Filth - Damnation And A Day
Masterplan - Masterplan
Fyeld - Fyeld

smile.gif това е...
Hansi
Stratovarius - Elements Pt. 1
Helloween - Rabbit Don't Come Easy
Blind Guardian - Live! концертът е направо убийствен. punk.gif
Peter
hm... az mai ne sum 4ul nito edin album ot tazi godina... osven noviq na Metallica, ama edva li bih kazal 4e e "Албум на годината" tongue.gif
veshticata
I za men albumite sa (za sega) [B]CoF- Damnation and a Day i CoB - Hate Crew Deathroll
Nuclear Man
1.CRADLE OF FILTH - "Damnation And A Day"
2.METALLICA - "St.Anger"
3.SEPULTURA - "Roorback"
walkman.gif
Blind_Guardian
.........mi az mislq 4e nai-qkiq album e toq na SlipKnoT..........samo da izleze.......i 6te vidite 4e e nai-qkiq smile.gif)))))))
Jicata
Цитат(Blind_Guardian @ Jul 18 2003, 10:04 AM)
.........mi az mislq 4e nai-qkiq album e toq na SlipKnoT..........samo da izleze.......i 6te vidite 4e e nai-qkiq smile.gif)))))))

Така е... съгласен съм със Blind_Guardian.

Иначе засега Fyeld - Fyeld (2003) е номер ЕДНО.

Ехх, миналата година излезнаха много повече яки албуми за разлика от тази.... тя не е свършила де smile.gif
Crafter
MOTORHEAD - HAMMERED!
Nuclear Man
Dobaviam i ALIVE 4 with the Melbourne Symphonic Orchestra na KISS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dnes si go vzeh i originalen ot SMF za smeshnata suma ot 31.50 leva!Dva diska!S dve knijki,iaki snimki i estestveno lubimite pesni uvekuvecheni FOREVER!!!!!!!!!!!!!WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
laugh.gif
Hansi
Цитат(Nuclear Man @ Jul 18 2003, 11:14 PM)
Dnes si go vzeh i originalen ot SMF za smeshnata suma ot 31.50 leva!

Това е добре. Аз за Live! на Blind Guardian се изръсих 52лв. от Германия, тук Virgin имат представител Вирджиния Рекърдс, които са издали и внесли на Blind Guardian, всичко на всичко 0 CD-та. mat.gif brickwall.gif

А иначе Alive 4 наистина е доста добър.
Jicata
Добавям и:
Last Hope - My Own Way
Crowfish - Crowfish

Днес си ги взех и двата албума!
Поне български добри неща излезнаха през тази година tongue.gif
Crafter
И новия на ШТУРМЪ е супер!

Еди кво си еди кво си венус прим!
Warrior Of Ice
Хехе, новият Arch Enemy - "Anthems Of Rebellion", също си заслужава... Както и "Chaosborn" на Catamenia!
Crafter
Абе някой чувал ли е изобщо за ШТУРМЪ?
xskacorex
Не...
Crafter
То ваша си е грешката. Имат най-добрия басист!
Jicata
Слабак, аре направи тема за вас бе laugh.gif и хвърли да чуя нещо, да те видя що за басист си smile.gif
Crafter
Мдам... интересно как ще хвърля нещо, като ти и твоя барабанист така и не се съгласихте да се вкл=чите... при тва положение има... проблем с хвърлянето!

Както се досети се шегувах за басиста smile.gif
black_coffin
Bih kazala "World Funeral" na Marduk.dosta bqh zaciklila na towa naposledyk
Crafter
Съобщението беше изтрито, щото иначе ме очаква бой smile.gif
Crafter
Като си гледам ЛС явно си го приел много лично smile.gif Шегувках се и аз. ТИ да не се обиди, ей? И той наистина звучеше като 20 годишен, но тва е защото около час бяхме зациклили на Хейл енд Килл на Менуор, а там е голямо крещене! Вервай ми. А след тва и ВОйс ъф Британ на Скрудрайвър, което и ти имаше честта да чуеш... абе на кой му пука smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.