Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Билети за концерта на Judas Priest
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Morgray
От къде мога да купя билети за концерта на Judas Priest online? Не живея в София и се интересувам има ли сайт на който да ги поръчам online???

Тоя концерт НЯМА да го изпусна!
The Trooper
ami 6tom nqma da go izpuska6, 6te trqbva da doide6 do Sofia, za da si vzeme6 bilet ili do nqkoi po-blizyk grad, do kydeto jivee6.
Warrior Of Ice
Онлайн поръчка с доставка (дори да има такава възможност) пак ще ти оскъпи билета, така че най-добре си го вземи в деня на концерта...
Peter
Цитат(Warrior Of Ice @ May 22 2004, 01:40 PM)
Онлайн поръчка с доставка (дори да има такава възможност) пак ще ти оскъпи билета, така че най-добре си го вземи в деня на концерта...

Ama v denq na koncerta pak 6te sa po-skupi. A i si spomnqm kakvo razpravqha nqkoi sled koncerta na Soulfly, 4e nqmalo bileti pred zalata i ne mogli da vleznat...

Mai nai-sigurno e da doide6 v Sofiq da si vzeme6 bilet predi koncerta...
SepulTeraHead
Или някъде където има. А това са сумати магазини в по-големите градове. Също е добре и да изчакаш да ги пуснат в продажба...
Svetyl
Abe te otdawna gi pusnaha... wsyshtnost to che predi koncerta shte ima-shte ima. Mnogo mi se shte da naprawqt nqkakwa promociq kato na SaXoN. Wyprosa moje da e:
Za koi pyt idwa Hallford w Bylgariq?
a/1,b/2,c/3
I ako otgoworish ti dawat dwa bileta za 30 kinta... eeeh mechti wink.gif
Nightmare
Цитат(Morgray @ May 22 2004, 10:05 AM)
От къде мога да купя билети за концерта на Judas Priest online? Не живея в София и се интересувам има ли сайт на който да ги поръчам online???

Тоя концерт НЯМА да го изпусна!

Въпрос, който и мен живо ме интересува. По принцип това, че не си от София май не ти пречи да си намериш билет - определено не пречи. До колкото знам магазини "На Тъмно" са широко разпространени в страната, там със сигурност ще намериш, а ако живееш в малък град ... е, все може да се намери някой добър, щедър човечец, живущ в София, да ти купи едно билетче за към 2о - 25 лева tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.