Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
pixie
Hi hi all:)
Аз най-сетне реших да ви се представя най-вече да кажа "мерси" за всички пожелания за рд-то ми:))
И така казвам се Вероника,от Русе и съм вече на 16:))))
За музикалните предпочитания...ми то аз не се определям като метълче.И за да не се появят въпроси от типа:'Ми к'во правиш тука тогава...' уточнявам ,че просто ми е интересно да си чета понякога:))Едва ли преча на някого, както виждате броя на постовете ми не е голям:))
И теи де за музиката:))Слушкам си предимно нео групички:))
...Godsmack, KoRn, SOAD, Disturbed, Nirvana, Slipknot...новия албум на Мachine Head e страхорен, а в последно време най се зарибявам по Metallica...st anger:))Мда падам си по такива "лайна":))
Ем това на кратко:))
Ако има нещо питайте:)Сорка ако има грешки ама мразя да пиша на кирилица:)А и да...в чата се пиша Whatever` ako nqkoi ima zor:))))
SepulTeraHead
Цитат(pixie @ May 28 2004, 12:19 AM)
И така казвам се Вероника,от Русе и съм вече на 16:))))

Ох, на баткооооО!!!!!!!!!
Цитат(pixie @ May 28 2004, 12:19 AM)
новия албум на Мachine Head e страхорен, а в последно време най се зарибявам по Metallica...st anger:))

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Цитат(pixie @ May 28 2004, 12:19 AM)
Мда падам си по такива "лайна":))

No shit!


.........


.....
The Metal Dragon
Па здравей.
К'во да ти пожелая, освен да се запалиш и по слушаемите албуми на Metallica? biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(pixie @ May 28 2004, 01:19 AM)
...Godsmack, KoRn, SOAD, Disturbed, Nirvana, Slipknot...новия албум на Мachine Head e страхорен, а в последно време най се зарибявам по Metallica...st anger

по Mushroomhead-а зариби ли се в крайна сметка?


------
В тоя форум 50% са Русенци егати хех..зат`ва ще ходим лятото нали wink.gif?
SepulTeraHead
The Metal Dragon - St. Anger >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Nightfall in Middle Earth

Sw1tched - Ще се дигнем и до там. Мене на море ми се ходи също. Може да напраим едно турне... хе-хе! icon_headbang[1].gif
Crafter
Пикси! Сега... като новодошла... ако Сепхед ти предложи брак не приемай! Ще трябва цял живот да му духаш. Ако те помоли за голи снимки кажи, че нямаш. Ако те помоли да дойдеш в СФ с него не приемай... пак ще бъде като брак, но за по-кратко време. И ако той дойде в Русе не му позволявай да отседне в теб (буквално). Благодаря за вниманието.
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ May 28 2004, 10:42 AM)
The Metal Dragon - St. Anger >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Nightfall in Middle Earth

Sw1tched - Ще се дигнем и до там. Мене на море ми се ходи също. Може да напраим едно турне... хе-хе! icon_headbang[1].gif

mi az si go misleh twa da zema i kitarata i amp-a i towa twa samo ni trqbwa ama e twyrde opasno iz prowinciqta da q mykna taq tehnika mat.gif
SepulTeraHead
Sturmfuhrer - .... и прочие...
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ May 28 2004, 09:42 AM)
The Metal Dragon - St. Anger >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Nightfall in Middle Earth

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
anonimna_dx
Здравей biggrin.gif
Някои от тези "лайна" и на мен ми харесват -така че споко- не си сама super.gif
Както вече казаха- много хора се насъбраха от Русе, което е добър повод да се намине към там! wub.gif
Приятно изкарване тук и не се връзвай на някои хора.... evil.gif
Hansi
Цитат(SepulTeraHead @ May 28 2004, 09:42 AM)
The Metal Dragon - St. Anger >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Nightfall in Middle Earth

SPARK biggrin.gif laugh.gif w00t.gif laugh.gif biggrin.gif SPARK
Sw1tched
Цитат(anonimna_dx @ May 28 2004, 04:15 PM)
Здравей biggrin.gif
Някои от тези "лайна" и на мен ми харесват -така че споко- не си сама super.gif

ми нз..мене всичките "*****" които спомена..може би без сейнт фингър ме кефят smile.gif
falio`
Цитат(pixie @ May 28 2004, 12:19 AM)
И за да не се появят въпроси от типа:'Ми к'во правиш тука тогава...' уточнявам ,че просто ми е интересно да си чета понякога:))Едва ли преча на някого, както виждате броя на постовете ми не е голям:))

pove4eto slushame nqkoi ot "teq laina". drugite koito ne im se kefqt sa tr00 kopeleta. super.gif

Цитат
новия албум на Мachine Head e страхорен

slushah machine head - season wither. ba mnogo qka pesen! \m/m/m/m\m/. trqbva da si q svalish ako ne si q slushala . sigurno e 4e shti haresa!
Crafter
More true then true!
giggle
AHOOOI pixie;]]]]]] vse o6te si 4akam po4erpkata za rd-to;]]6matka tongue.gif Samo se 4udq za6ti ti otne tolkova vreme da se predstavi6;] wub.gif
a kolkoto do pose6taemostta na rusenci vuv foruma..po4tiii 1/3 ama vse vajni osobi sme..are idvaite evil2.gif
SepulTeraHead
Вие си имате Княза, ние си имаме Щурма... мисля че все още сме наравно...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ May 29 2004, 10:08 AM)
Вие си имате Княза, ние си имаме Щурма... мисля че все още сме наравно...

направо си ги превъзхождаме, пък и си имаме Шлъоп icon_headbang[1].gif
pixie
yf 4i mn ste izpisali:)
na4i pyrvo za pics...mi moje da sloja nqkoq ama ne sq a za goli snimki sep kato si napravq obe6tavam ti na tebe pyrvo da gi pokaja:)
Sw1tched za mushroomhead o6te ne sym si namerila diskografiq ama tova deto sym 4uvala mn mi haresva:)...e to sq imam samo 2 pesni tehni 6toto vs dr se iztri zaedno s ostanalata mi muzika i na novo si gi tyrsq:)
gigi6 za po4erpkata nali znae6 4e nqma da te ostavq trezva:P
a za idvaneto vi mn 6e vi se radvam ama pyrvo az 6e vi posetq na 7-mi i 8-mi v sf:)
giggle
Ver bravo ve ti kato otide6 tam te ne mogat da doidat togava/////a kato se vurne6 az 6te sum zaminala ,are da otloji6 vizitata si malko hmm.gif
za po4erpkata;]]]]]]]]]]]]]]me=very,happy,ama i hrana nosi
Sw1tched
mi naj idejno e mezhdu 9-ti i 11-ti kogato se pribirate/zaminawate
````````
Switched каква провинция те цепи у главата.... щи дам а зна тебе 5 провинции. софианци със софианци!!!! :"))))

Квото и да е... да най - добре елате между 4 и 10.


Рони да те поздравя и тук:")) здрастие и за бога.. обаждайте се с какви никовете сте из форума... трябва да гадая до последно:"))
SepulTeraHead
И кога излиза че ще ходим последно? Между 4 и 7 или межди 8 и 10?
Svetyl
III Weri zdrasti i ot mene wink.gif Tctctc kolko pishat horata smile.gif Prodyljawai wse tyi da se kefish na neo metal toku wij si proslushala heavy smile.gif I utre ako ne pocherpish... shte pocherpish wdrugiden tongue.gif biggrin.gif
Sunforger
Това определено беше вярно... Щом няма да е утре,ще е удругиден...
За хевито-нема. хахаха Ще прослуша грайндкор...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ May 29 2004, 10:11 PM)
Между 4 и 7 или межди 8 и 10?

dam 1 0t 2-te, dotogawa ima wreme no twa sa 2-te wyzmozhnosti pri koito sme maximalen broj hora icon_headbang[1].gif kato ponablizhi kraq na iuni shte go mislim

Edit: sydejki po towa 4e slusha Machine Head i po li4niq si opit ..smiatam 4e shte wkara nqkoq Pantera i thrash po princip..taka i ne se wyrnah kym hewito koeto beshe wtoriq metal kojto slushah kato malyk (sled Metallica razbira se)
Svetyl
Sydeiki po towa che predi da pochna da slusham heavy slushah neo moga da kaja che shansowete da wkara Pantera ili nqkoi thrash sa 50:50. Moje i nqkoe heavy tongue.gif
giggle
Sudeiki po tova kakvo slu6a mislq 4e 6te produlji s neo biggrin.gif biggrin.gif
Dnes Svetyl i Knjaz_varggoth;]]]dnes 6te e pieneto....stiga da ne se usili dujda

ranting.gif drinks_drunk.gif salut.gif wine.gif guin.gif drinks_drunk.gif
za zdraveto na pixie
Beerzebub
Хмм... за ходенето до русе е добре да е след 5-6-ти, щот преди това ще скитам по планините (официално му викат: 'Практика')... диеа...
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ May 30 2004, 06:01 PM)
Хмм... за ходенето до русе е добре да е след 5-6-ти, щот преди това ще скитам по планините (официално му викат: 'Практика')... диеа...

Всички улики водят към 8-11-ти юли h3h3
SepulTeraHead
Аз винаги съм си слушал същото, просто половината групи не ги знаех. И Metallica и Korn и The Offspring съм ги слушал преди и сега пак ги слушам с кеф. Единственото което се е променило е че някак си съм се сетил да си купя и албум на Machine Head по пътя...
````````
ok..ot 8 do 11:)) ne zvu4i zle:)) napylno sym syglasna daje:PP
RAPTOR
Да взема да направя от тази тема и "Среща на Metal-World" една, а? cool.gif
Йъп smile.gif
Добре дошла и се забавлявай ... особено със Сеп evil.gif
giggle
8-11 dobre 3 bezsunni no6ti po ulicite;]]]qko
Sw1tched
Цитат(Deville @ May 31 2004, 11:57 AM)
8-11 dobre 3 bezsunni no6ti po ulicite;]]]qko

Яко та, за кво го правим иначе wink.gif
Ето и малко инфо, да има.
Цени
Цитат
РЕЛАЦИОННИ ЦЕНИ, С НАМАЛЕНИЕ ЗА ОТИВАНЕ И ВРЪЩАНЕ,ВАЛИДНИ ЗА ПЪТУВАНЕ В БЪРЗ ВЛАК ПО ОПРЕДЕЛЕНИ МАРШРУТИ

Цитат
София - Русе - София 16.50

Цитат
Учащите от всички категории училища и висши учебни заведения в страната, с редовно целогодишно дневно обучение, редовните школници в сержантските училища, курсантите във висшите военни училища и редовните аспиранти, пътуват с 30 % намаление срещу представяне на железопътна карта “учащ”.
При пътуване с абонаментни карти, учащите представят и горепосочената железопътна карта “учащ”.


Дано няма други проблеми за осъществяването на това начинание drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
16.50 - LMFAO!!!!!!! Срещата се отлага!!!!!!! Ако не бяха 50те стотинки щях да си помисля...
Undeadgirl
Цитат(pixie @ May 27 2004, 10:19 PM)
Hi hi all:)
Аз най-сетне реших да ви се представя най-вече да кажа "мерси" за всички пожелания за рд-то ми:))
И така казвам се Вероника,от Русе и съм вече на 16:))))
За музикалните предпочитания...ми то аз не се определям като метълче.И за да не се появят въпроси от типа:'Ми к'во правиш тука тогава...' уточнявам ,че просто ми е интересно да си чета понякога:))Едва ли преча на някого, както виждате броя на постовете ми не е голям:))
И теи де за музиката:))Слушкам си предимно нео групички:))
...Godsmack, KoRn, SOAD, Disturbed, Nirvana, Slipknot...новия албум на Мachine Head e страхорен, а в последно време най се зарибявам по Metallica...st anger:))Мда падам си по такива "лайна":))
Ем това на кратко:))
Ако има нещо питайте:)Сорка ако има грешки ама мразя да пиша на кирилица:)А и да...в чата се пиша Whatever` ako nqkoi ima zor:))))

Добре дошла! drinks_drunk.gif
Beerzebub
Ми ще вадим карти... 30% не е малко blink.gif ...
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ May 31 2004, 09:28 PM)
Ми ще вадим карти... 30% не е малко blink.gif ...

мии без карти ни излиза пет кинта отгоре май..иначе 16,50 си заслужава да ги прежалим tongue.gif
Sw1tched
Доколкото разбрах от Alpha Prime, цените които съм постнал са си с намаление понеже е 2-посочен, за този вариант не важи ученическо намаление, т.е. няма нужда да се занимаваме с глупости. Плащаш 16.50 и това са ти всички разходи по пътуването натам и връщането icon_headbang[1].gif
giggle
biggrin.gif Pieneto ot nas
pixie
yf be vie idvaite kato iskate lqtoto ama kato kazah 4e 6e vi posetq na 7-mi imah predvid toq ponedelnik:))
nie s The Rage 6e se vidim sigurno ama nqmam ni6to protiv da se vidq i s pove4e hora smile.gif
Sw1tched
Цитат(pixie @ Jun 2 2004, 06:49 PM)
yf be vie idvaite kato iskate lqtoto ama kato kazah 4e 6e vi posetq na 7-mi imah predvid toq ponedelnik:))
nie s The Rage 6e se vidim sigurno ama nqmam ni6to protiv da se vidq i s pove4e hora smile.gif

Rage мръснико ... laugh.gif сички групита са твои де`иш biggrin.gif . Ми аре ше направим среща само за фенове на Machine Head..останалите f*** off black metal nazis laugh.gif
SepulTeraHead
Има нещо извратено групитата да отиват при барабаниста.
Beerzebub
Цитат(pixie @ Jun 2 2004, 06:49 PM)
yf be vie idvaite kato iskate lqtoto ama kato kazah 4e 6e vi posetq na 7-mi imah predvid toq ponedelnik:))
nie s The Rage 6e se vidim sigurno ama nqmam ni6to protiv da se vidq i s pove4e hora smile.gif

Пишете в темата за срещите...
pixie
mi tuka po4nahte da govorite za pose6teniq iz ruse i re6ih tuka da pi6a za rusenskite pose6teniq iz sf:)))))
giggle
Ami zna4i pixie 6te hodi tazi sedmica ,az sled kato se vurna ot ispaniq demek nqkude prez avgust na4aloto...ako ne ste zaminali vsi4ki po moreta ili po4ivki izvun sofiq
alpha prime
Cenite 6te sda nowi ot 1wi juli .... !!!! neznam predpolagam 4e nqma da gi ka4at mnogo no nai weroqtno pone malko 6te gi korigirat



Bozhe Dokarai ni Zhivi
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.