Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Тест
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
ThrashIsNotDead
devilsmiley.gif ..::King Diamond::.. devilsmiley.gif
The Trooper
glupava anketa, tolkova mnogo grupi sa otrqzani,
4e i mat.gif IRON MAIDEN
zatova glasuvah za vtorite si liubimci Judas Priest -biggrin.gif
no ob6to vzeto ne e napraveno kato horata!!!
SteelWarrior
Хмм доста групи си пропуснал иначе от изброените Judas
alpha prime
otgowora mnogo ustoiwa li te ....
ne sa edna ili 2 .... wsy6tnost temata e mnoo typa wink.gif
SteelWarrior
Цитат(alpha prime @ May 28 2004, 07:09 PM)
wsy6tnost temata e mnoo typa wink.gif

Мда съгласен съм smile.gif
Svetyl
Ebati typata anketa chestno...
Vampire
Poso4ih Cradle of Filth.Ne bih slu6al to4no tqh,no sa nai blizo do vkusa mi.
Твоя смерт
Няма Анал Кънт hmm.gif no.gif
Hansi
В добро и в лошо настроение всекидневно слушам BLIND GUARDIAN, но гласувах за най-близкото до тях предложение в анкетата
Цитат
Blind Gardian
. biggrin.gif
SepulTeraHead
Двуумях се между Metallica и Slayer. Тва си ми е любимия стил. Гласувах за Slayer. Човек винаги е в настроение за Skeletones Of Society... headbang[1].gif
The Metal Dragon
Мда, малко е кофти, когато две или повече от тези са ти сред най-любимите. Можеше да са малко по-добре подбрани поне.
_SiegfrieD_
Нито една от изброените!
giggle
Цитат(_SiegfrieD_ @ May 29 2004, 12:11 PM)
Нито една от изброените!

su6toto..
Sunforger
И аз съм така... Това са игати шибаните групи... Може би само МанОваР,ама сега не ми е до тях...
Injudicator
Абе аз бих си пуснал малко Artery честно казано wink.gif
falio`
kato sym v nastroenie mnogog neshta moga da slusham, primerno hip-hop...a ot anketata - metallica sigurno
Iced Girl
Това, смятам, е доста относително! И е въпрос на моментна нагласа, на период. Примерно допреди 3-4 месеца категорично бих заявила Айсд Еарт, но сега съм за Гардиън. След 1-2 месеца ще се обадя, да кажа за новата си вълна smile.gif
Така че надали някой би могъл да даде категоричен отговор по ?-оса.
Nightmare
Малко безсмислена тема наистина ... съмнявам се, когато хората са в добро настроение, да се насочват към една определена група ... аз лично скоро не съм се чувствала добре ...не мога да дам адекватен отговор.
Точно в момента ми се слуша Scorpions - Lonely Nights
Iced Girl
Цитат(Nightmare @ May 31 2004, 08:06 AM)
... аз лично скоро не съм се чувствала добре ...не мога да дам адекватен отговор.
Точно в момента ми се слуша Scorpions - Lonely Nights

Е, недей така! hmm.gif
Скорпиънс определено не са най-доброто за опрявяне на настроенето!
Когато се чувствам зле, винаги Мейдън успяват да ме оправят! smile.gif
Направо може да се прибави към темата: коя е групата, или музиката, която оправя настроението ви!
Nightmare
Благодаря ти smile.gif Поздрав за теб с Madonna - Frozen
Iced Girl
Моля smile.gif
Мадона не ми импонира много, но ти благодаря! А и за настроение става! wink.gif
Phoebe
ot anketata - judas
a po-dobre bi bilo da se razdeli na stilove, znam li..
DayLight^
Цитат
съмнявам се, когато хората са в добро настроение, да се насочват към една определена група ...

Определено съм съгласна тук. Когато си в добро настроение, можеш да слушаш ВСИЧКО... или поне да ИЗТРАЕШ всичко.. че даже и да му се изкефиш, особено ако доброто настроение е следствие от алкохол smile.gif Лошото настроение обаче доста малко неща могат да го оправят.. при мен поне последния път проработи с Dream Theater.. действа особено добре когато ти иде да хванеш целия свят за косата (колкото по-дълга, толкова по-добре!! cool.gif )и да го поступаш здраво.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.