Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Vader в Bg!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Новини
The Trooper
След като в началото на април полските дет метъли VADER декларираха желанието си да свирят в България и вече изглеждаше че това няма да стане, поради неохотата на родните промоутъри, с поканването на групата у нас и организацията на концерта им се зае... магазин "О.Ч.З.". Това е първа проява от подобен характер за "организацията", която наскоро преустанови дейността си като лейбъл и вече се занимава само с търговска дейност. От средата на лятото на тази година, ще можем да кажем и "промоутърска".
Със съдействието на Полския културен център на 20 юли в Летния театър в София ще свирят три все още неуточнени български групи и хедлайнърите от VADER. Началото е предвидено за 17:00 часа, засега цената на билетите не е определена.
SteelWarrior
Браво на ОЧЗ. Макар че не съм ги слушал Вейдър мога да наваксам и да отида smile.gif
Твоя смерт
Кърси- дай да изчакаме информацията да се уталожи малко и тогава да се радваме- за концерти съм се научил, че много хубаво не е на хубаво wink.gif
SepulTeraHead
Цитат
Със съдействието на Полския културен център на 20 юли в Летния театър в София ще свирят три все още неуточнени български групи и хедлайнърите от VADER.

РОЖДЕННИЯ МИ ДЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!11
The Trooper
Цитат(Твоя смерт @ May 28 2004, 09:03 PM)
Кърси- дай да изчакаме информацията да се уталожи малко и тогава да се радваме- за концерти съм се научил, че много хубаво не е на хубаво wink.gif

Прав си всъщност, но трябва да се знае това! После ако се прецака, поне да можем да попсуваме малко biggrin.gif . Но да се надяваме, че няма да се стига до това... wink.gif
_SiegfrieD_
рано е да се радваме,но ако дойдат ще е яко!
Sunforger
Абеза тях не ми пука толкова,колкото за Ноктурнал Мортум... Ако нещата с тях се провялят,ей тогава ще побеснея...
_SiegfrieD_
Цитат(Knjaz Varggoth @ May 29 2004, 10:08 PM)
Абеза тях не ми пука толкова,колкото за Ноктурнал Мортум... Ако нещата с тях се провялят,ей тогава ще побеснея...

Ти въобще вярваш ли,че ще дойдат?
А ако забият в шибаното О!Шипка вече ще умра!
Sunforger
Естествено че вярвам... оставаше и да не вярвам. Аз ако нямам надежда,то какво ми остава. Те нито са оповестили,нито нищо...
Твоя смерт
Цитат(_SiegfrieD_ @ May 29 2004, 09:03 PM)
Цитат(Knjaz Varggoth @ May 29 2004, 10:08 PM)
Абеза тях не ми пука толкова,колкото за Ноктурнал Мортум... Ако нещата с тях се провялят,ей тогава ще побеснея...

Ти въобще вярваш ли,че ще дойдат?
А ако забият в шибаното О!Шипка вече ще умра!

Хм... вече някои от чуждите промоутъри са се съгласили за Ноктурнал, така че-търпение- правим всичко възможно...
Beoulf
VADER !
_SiegfrieD_
Цитат(Твоя смерт @ May 30 2004, 09:59 AM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ May 29 2004, 09:03 PM)
Цитат(Knjaz Varggoth @ May 29 2004, 10:08 PM)
Абеза тях не ми пука толкова,колкото за Ноктурнал Мортум... Ако нещата с тях се провялят,ей тогава ще побеснея...

Ти въобще вярваш ли,че ще дойдат?
А ако забият в шибаното О!Шипка вече ще умра!

Хм... вече някои от чуждите промоутъри са се съгласили за Ноктурнал, така че-търпение- правим всичко възможно...

Помня Satyricon.
Затова казавам на всички фенове-Не се радвайте преди да пуснат билетите в продажба!
Chris
Погледнете сайта на VADER. Датата 20 Юли е за София / България !!! Нямам спомен да съм видял подобна информация относно концерта на Satyricon в техния сайт, когато се шумеше около тяхното "участие" в България ! А и когато дадена дата не е потвардена, групите поставят просто празно място. Значи всичко е сигурно. Това е велико. Най-после да видим и ние истинска съвремена група и то от ранга на поляците. Ще се побъркам от кеф. Нека покажем на пичовете какви фенове са българите. Ще се радвам много ако станем за тях както и Sodom ни помнят.


VADER RULES super.gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Цитат(Chris @ May 31 2004, 12:37 AM)
Погледнете сайта на VADER. Датата 20 Юли е за София / България !!! Нямам спомен да съм видял подобна информация относно концерта на Satyricon в техния сайт, когато се шумеше около тяхното "участие" в България ! А и когато дадена дата не е потвардена, групите поставят просто празно място. Значи всичко е сигурно. Това е велико. Най-после да видим и ние истинска съвремена група и то от ранга на поляците. Ще се побъркам от кеф. Нека покажем на пичовете какви фенове са българите. Ще се радвам много ако станем за тях както и Sodom ни помнят.


VADER RULES super.gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif

Аз за билетите говорех за Nokturnal Mortum.
Vader са си почти сигурни headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.