Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Метъл магазини
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
kotkamarmotka
Абе хора я кажете някои други яки магазинчета освен ОЧЗ-то! headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Много са.
SMF,Hell Horse,The Abyss,На Тъмно,Gorgon,щандчето в подлеза на НДКА,този на "Мария Луиза"забравих му името.Сигурна съм,че и още има.
Кажи точно какво ти трябва-музика,фланелки,накити за да те насочим по-добре.Защото всеки магазин си е специфичен по своему.
Sw1tched
Ми ела на някоя сбирка на форума и може да те разведем punk.gif
Nightmare
Сега се сетих да ви питам дали знаете във Варна от къде мога да си купя билети за концерта на Judas? И изобщо знаете ли как варират цените? Дали вече са разпродали билетите ...
alpha prime
taka .. nightmare
varna ima 2 magazina
ediniq e oz-a a to4no do nego e na tymno ako ima nqkyde predpolagam 6te e tam
_SiegfrieD_
Цитат(Nightmare @ May 31 2004, 11:09 AM)
Сега се сетих да ви питам дали знаете във Варна от къде мога да си купя билети за концерта на Judas? И изобщо знаете ли как варират цените? Дали вече са разпродали билетите ...

И аз знам за 2 във Варна...
Не ми се вярва да са разпродадени билетите.Но това ме подсеща,че трябва да си купувам вече...
kotkamarmotka
mi za fanelki i nakiti moje bi.........
Nightmare
Определено няма да са само два магазините, но "Оз" и "на тъмно" за в близост
В "ОЗ" предимно продават албуми, фанелки, вериги, (пиратски копия tongue.gif ) и правят изявления ако някои амбициозни хлапета са решили да създават група. В "На тъмно" пък на първия етаж правят изродски прически, а на приземния - татуировки, а билети за концерти .. не знам, нелегално ли се разпространяват или какво, но и в двата магазина бях и питах.
kotkamarmotka
A можеш ли горе долу да ми обясниш къде се намира На тъмно?
_SiegfrieD_
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 1 2004, 02:36 PM)
A можеш ли горе долу да ми обясниш къде се намира На тъмно?

Такаааа улица "Иван Вазов"...
Тръгваш след Happy-то на Раковска май беше..Близо е до пл.Славейков.Там пред него спира и тролей 9 за ориентация.Продължаваш направо(посоката на тролея) втората или третата пресечка свиваш вдясно.Май беше втората-на една кооперация има барелеф на Ив.Вазов-там е.После продължаваш направо и се оглеждаш от лявата си страна.Там е и магазина.Срещу него има и някаква книжарница.
kotkamarmotka
мерсииии мерсииииии! а за сбирките кой каза? кви са тея сбирки?
Sw1tched
мии..голямото заглвавие Среща на Metal-World блаблабла във важни теми на "общ форум"!!
kotkamarmotka
оо мерси.........
kotkamarmotka
А на срещите колко годишен е най-малкият?
_SiegfrieD_
14-15
Sw1tched
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 2 2004, 09:34 PM)
А на срещите колко годишен е най-малкият?

време ти е да направиш рекорда biggrin.gif
kotkamarmotka
Аз съм на 13 smile.gif))) tongue.gif
_SiegfrieD_
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 3 2004, 08:18 PM)
Аз съм на 13 smile.gif))) tongue.gif

Ако искаш ела ако те пускат ваште.Аз съм ти какичка-17 год:)
varg
Един въпрос: откъде мога да си намеря в София дискове с black на поносими цени?Тук из провинцията е малко трудно с по неизвестните групи.Тегля си от нета но не всичко се намира.
_SiegfrieD_
Цитат(varg @ Jun 4 2004, 02:03 PM)
Един въпрос: откъде мога да си намеря в София дискове с black на поносими цени?Тук из провинцията е малко трудно с по неизвестните групи.Тегля си от нета но не всичко се намира.

Метъл магазин "The Abyss".
Има каталог, поръчваш и дискът ти излиза 4,50...
kotkamarmotka
Аз искам да дойда и ме пускат......тоест аз няма да им казвам но това е друг въпрос........ама ще се чуствам малко тъпичко като всички са по големи!
Phoebe
haha, abe to ima golemi, ama na akyl sa kakto se vika shturm-dumb axesmiley.png smoke.gif spoko idvai i se kefi ;0
kotkamarmotka
Ще видим.......може и да дойда някой път........то ся кога има? на 25-ти юни ли беше
_SiegfrieD_
Не знаем.
alpha prime
pak offtopic ph34r.gif sorry za koeto
20ti ... ?
Phoebe
are drugata tema, a? inache v kraya na godinata sum v plvd, na folk party, taka che moje nekade tam naokolo smile.gif
kotkamarmotka
A на тъмно работи ли днес? тоест в неделя.........
Sw1tched
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 6 2004, 01:49 PM)
A на тъмно работи ли днес? тоест в неделя.........

maj ne..043 приемрно не работи
_SiegfrieD_
Мразя неделите,защото нищо не работи!
kotkamarmotka
ААААААААА баси кво е тъпо в На тъмно! първо че няма почти нищо интересно! само дрехи и бельо А НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ПУСКАТ НЕТИ!
_SiegfrieD_
Стига бе-има яки пиърсинги!
kotkamarmotka
??Къде са бе!?! аз не съм видяла нищо подобно!!!!!
_SiegfrieD_
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 22 2004, 08:21 AM)
??Къде са бе!?! аз не съм видяла нищо подобно!!!!!

"На Тъмно"-има всякакви неща-фланелки,кубинки,спрейове,гримове...
alpha prime
na tymno wywy warna mai nqma piercingi ma ne sym siguren oba4e w mazata(deto si e metylskata4ast) si e qko i ne puskat neti wink.gif
kotkamarmotka
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 22 2004, 10:09 AM)
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 22 2004, 08:21 AM)
??Къде са бе!?! аз не съм видяла нищо подобно!!!!!

"На Тъмно"-има всякакви неща-фланелки,кубинки,спрейове,гримове...


И къде са? Аз видях само некви маратонки некви тъпи дрехи и бельо! Къде са другите работи ако мога да попитам!?!?!
_SiegfrieD_
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 28 2004, 07:46 AM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 22 2004, 10:09 AM)
Цитат(kotkamarmotka @ Jun 22 2004, 08:21 AM)
??Къде са бе!?! аз не съм видяла нищо подобно!!!!!

"На Тъмно"-има всякакви неща-фланелки,кубинки,спрейове,гримове...


И къде са? Аз видях само некви маратонки некви тъпи дрехи и бельо! Къде са другите работи ако мога да попитам!?!?!

Сбъркала си магазина.Аз там бельо не знам да има... tongue.gif
SepulTeraHead
Не искам да ви развалям изненадата,но - На тъмно въобще не е метълски магазин.

Ходи в SMF. Там пак ги има същите болкуци като на другите места, само че и 1 тон лицензирани дискове и оригинални фанелки.

SMF > all
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 28 2004, 09:12 AM)
Не искам да ви развалям изненадата,но - На тъмно въобще не е метълски магазин.

Ходи в SMF. Там пак ги има същите болкуци като на другите места, само че и 1 тон лицензирани дискове и оригинални фанелки.

SMF > all

Ами На Тъмно е скейтъро-пънкарско-скинарско-рапъро-метълски магазин ако съдим по това какво има вътре...
В Gorgon има интересни неща,но той си е Gothic магазин.Наистина се отличава от другите...
wqwrrr
И така, реших и аз да се правя на метъл - да си накупя разни аксеосари и джунджурии за собстено благо, които носят метълите, сещате се - гръвни с шипове, нашийници с метал, пръстени, кубинки, изрязани кожени ръкавици, дрехи - се такива работи.

Та се питах дали има такива магазини в района на Младост, а ако няма, дали някой ще може да ми препоръча някой добър такъв магазин въобще smile.gif


Благодаря blackmetal.gif
scion_of_storm
SMF е доста добър магазин, както и ОЧЗ-то близо до Съдебната Палата. За Младост не мога да ти кажа hmm.gif
SteamOfBlood
mad.gif thumbdown.gif Зависи от къде си... (град, село или пък може и държява tongue.gif), но в Русе има 2 "На тъмно", а другият няма име puke.gif puke.gif puke.gif
Vlad
За разни тъпотиики като гривни и т.н. очз-то като че ли е най-добре.
wqwrrr
Мерси за информацията, а сайт или някакъв адрес на този магазин можеш ли да ми дадеш?
SepulTeraHead
manson_ss
Дали има някакъв шанс (проект?!?!) в близките няколко години да бъде направен магазин от веригата НАТЪМНО и в Силистра ?!?!?! huh.gif
П.П. Мога да ви кажа че съм чувал много глупости за НАТЪМНО но повечето са н'кви простотии ! cool.gif
Mangalf
на тъмно при нас не го харесвам много много. Много пънкове има и понякога ме е страх че ще ме набият. Хубу че е до Оза smile.gif
Vlad
То ващо на тъмно си е ебало мамата доста е зле thumbdown.gif
Scarsick
На Тъмно по принцип смърди. Не мога да го понасям този магазин. Не че съм толкова trve, ама ми е много позьорски...

Магазина на Мария Луиза се казва Vision и там често има неща, каквито няма никъде другаде, макар че и той е от типа на На Тъмно.

А въпросния The Abyss къде се намира?
pa®tci
слизаш на площад Македония от трамвай 6 или 9 по-посока Петте Кюфтета (сиреч с гръб към Це Гара), свиваш първата прякичка в дясно и гледаш от дясната си страна, някъде по средата на уличката се пада wink.gif
Wrath_Child
Има един чайнийз ресторант там , на ъгъла.
Което ме подсети,че трябва да мръдна натам-Весо откога ми "дължи" едни обложки...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.