Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Shit happens!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Мисля че всеки от нас има в колекцията си неща които и представа си няма защо по дяволите си е купил. Разни дискоже които е взел на доверие без да слуша преди това и са се оказали ебати гадните. Целта е не само да си разправяме колко гадни са еди си кои си албуми, а евентуално и да разменим по нещо. Нали знаете - "One man's shit is another man's treasure".
Ето го моя безпорен фаворит:

CROWBAR - Obedience Through Suffering
Бях чувал добри неща за бандата. Диска беше само 7 лева, макар че е оригинален. Викам си "бахти офертата". Ами оказа се че само първат песен ме кефи. Но примерно съм говорил с хора из нета които казват че съм луд да не харесвам тоя диск.

SLIPKNOT - Iowa
Кефеше ме по едно време, после спря, после го намразих, а сега въобще не ми трябва. Диска е пиратски. Дрази ме че ми заема място.

За тва се сещам. Други безсмислени дискове мяй нямам у нас. Тонове касети ама те са ебати евтините и няма смисъл.
Iced Girl
Сега се сещам за Merciful Fate - не лоша група, но попаднах на лош албум. А именно ""Dead Again". Купих го с идеята за добър спомен от Бургас (този прекрасен град tongue.gif )
И един концертен албум на NIN - blink.gif thumbdown.gif
Ако се позамисля и други ще изкарам...
melhaer
mi az ne znam da imam takiwa cd-ta, ma ako nqkoj sika, moje da poobmenim malko MP3-ki, shtoto wmesto wsiki da si igraem i da to4im, moe prosto si peknem gotowi, ako nqkoj e nawit da kaje, az imama kym 70 gb s mp3-ki...
Morbid Freak
Имам на LIMP BIZKIT - Chocolate starfish... това мисля че е най-голямата глупост която притежавам...ааа ин Др. Дре 2001 или нещо такова.
Nightmare
Сещам се как преди година-две (когато си нямах понятие от това лудото - метъл) се излъгах да се порадвам на малко латиноо ритми biggrin.gif . Купих си предпоследния албум на Enrique Iglesias - оказа се абсолютен, лигав боклук!
А иначе нямам много албуми на тежки изпълнители (като изключим пиратските издания, които са ми страст).
Crafter
Е друго си е да си ТРУ метъл ъф стил, а не тия лигавщини wink.gif хахах
Nightmare
Друго си е и да не се ограничаваш само с метъл tongue.gif
Аз съм човек на разнообразието ... но за това, че Енрике е fuck you - спор нЕма! biggrin.gif
melhaer
да ти кажа, и да не слушах метъл, а аз нес лушам само метъл, взимам си всичко, което ми хареса, та никога не бих си помислил дори да си купувам енрике гей-лекиас... guitar.gif
Iced Girl
Цитат(Nightmare @ Jun 2 2004, 12:34 PM)
Друго си е и да не се ограничаваш само с метъл tongue.gif

Дa, ама като те влече само натам... super.gif
Svetyl
Linkin Park-Hybrid Theory. Ne me kefi wyobshte, no go uwajawam shtoto me zapali po qkata muzika. headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Цитат(Svetyl @ Jun 2 2004, 04:13 PM)
Linkin Park-Hybrid Theory

мдааа и St.Anger и Meteora
(имам ги от любопитство,но защо ли след като ги захвърлих след 1,2 слушания)
BTW Svetyl-Меteora е 100 пъти по-тъп от първия,така че представи си...
Phoebe
eminem - албумче smile.gif
razni ruski albumi, kirkorov, pugacheva, stavat za slushane, no samo pri osobenni situacii wub.gif
vsusnost, imam samo 2 kasetki metal, nightwish sborka i rammstein, na oblojkata pishe " sad but trye " smile.gif) sichk oe vzimano ot rusia, zapisa e perfekten, 1.5 na kasetka, ko mu davash smile.gif
falio`
Цитат(Svetyl @ Jun 2 2004, 04:13 PM)
Linkin Park-Hybrid Theory.

vsyhnost toq album ima nqkoi ne mnogo loshi par4eta rolleyes.gif no edin pat go izpusnah prez prozoreca i sa e malko izdraskan i ne trygva, ina4e bh si pusnal primerno One step closer. hehe
disk koito ne slusham a sym si kupil - Papa Roach - lovehatetragedy (mai taka se kazvashe), am i bez tva struvashe 2.50 piratski....
Svetyl
Mi to kato se zamislq mai mai samo One Step Closer stawa...
_SiegfrieD_
Crawling или както там се пишеше tongue.gif
Sw1tched
Цитат(The_Rage @ Jun 2 2004, 09:47 PM)
no edin pat go izpusnah prez prozoreca

hahaa аре аре нарочно си го хвърлил щот си конформист laugh.gif
Nightmare
С Linkin Park започнах, така че винаги ще ги уважавам! И лично според мен Meteora е най-добрият им албум, особено песента Points Of Anthrology ... или там, каквото беше biggrin.gif И аз имам руски албуми - Пугачова, Любе, Киркоров.
melhaer
Nightmare

леле, ма как може да ми разправяш, че от Линкин става нещо? тия са ебати лигльовците...

сиакм да ти каж какво казава скот иън за тях и за лимп бизкит и други подобни сволачи: " това са ен синк с китари" коментара е излишен...
the_SentineL
Цитат
Имам на LIMP BIZKIT - Chocolate starfish... това мисля че е най-голямата глупост която притежавам...ааа ин Др. Дре 2001 или нещо такова.

10x super.gif mnoo tupo ne6to. hubavo 4e ne se vutrih s pari-podaruk mi e.

No li4nia favorit za tupota v moiata kolekcia e vtoria i posleden(mai) album na To Die For, dori ne si spomniam imeto, no me e mnogo iad, `e dadoh 6 leva ranting.gif
the_SentineL
gorkiq Phoebe help.gif
the_SentineL
Цитат
С Linkin Park започнах, така че винаги ще ги уважавам! И лично според мен Meteora е най-добрият им албум

dobre 4e uto4no "li4no". tukmo se kanef da te osvirkvam. Meteora 6te6e (li4no spored men) da e nai-tupia im album (ne 4e imat mnogo), ako ne biaha izdali Reanimation. POZOR puke.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Nightmare @ Jun 3 2004, 10:28 AM)
С Linkin Park започнах, така че винаги ще ги уважавам! И лично според мен Meteora е най-добрият им албум, особено песента Points Of Anthrology ... или там, каквото беше biggrin.gif

И не те е срам да си го признаеш-евала!
Svetyl
I az pochnah s Linkin Park! Ne e sramno.
Phoebe
nookie, my generation - LB for me wink.gif kvo mu e sramnoto, nyakoi bydeshti moje sega i ot raznite chalgii s kitari da pochnat wink.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Svetyl @ Jun 3 2004, 04:26 PM)
I az pochnah s Linkin Park! Ne e sramno.

Е мен няма какво да ме е срам от Rammstein мисля...
Svetyl
Цитат
Е мен няма какво да ме е срам от Rammstein мисля...

Rammstein sa daleeech nad LP.
Warrior Of Ice
Аз започнах да си купувам оригинални дискове доста време след като прослушах метъл, така че не съжалявам за нищо... Вече бях ориентиран. wink.gif
Sadistic
az pochnah s metallica i niama za kakvo da sujaliavam
btw iam edin podaren disk na sisqo ili kakto se pishe tam...
oshte ne sam go slushal i ne mislia...
a albuma s koito se zasramvam e hit mania 200 shtoto togava si kupihme uredbata i zehme toia disk s bashtata... ama ko da sa prai
alpha prime
nai golqmata mizeriq koqto e imam e
lovehatetragedy na papa roach
oswen twa imam na edin disk s mp3 ki nevermind na nirvana
na edna kasetka imam i hybrid theory (nagrada ot mm )
Hansi
На CD-та и плочи си харесвам всичко. Но на касети имам какви ли не дивотии, просто преди години нямаше mp3-та, wink.gif та си взимах какво ли само за да чуя дали става и тогава Shit happens! biggrin.gif
alpha prime
tazi sutrin se sybudih ot twa deto go be6e pusnasl sykwartiranta mi : moq disk na kid rock
kak mojah da go propusna tuk
winterstorms
"Reroute to Remain" на In Flames е един от албумите, които съжалявам, че притежавам. Навремето се подлъгах от истерията около новото им издание и го взех, без да съм слушал предварително. Оттогава внимавам повече, особено с неща, които всички обявяват за шедьоври. dry.gif
lodborg
Cryonic Temple - Blood, Guts & Glory, който няколко дена по-късно подарих на Mort, а той от своя страна след година/и е предал в ръцете на Warrior of Ice

Steel Attack - Where Mankind Fails. Знам, че е тоталната класика в пауъра, обаче освен наистина невероятните китари така и не ме впечатли особено. Тия дни трябва да си ги припомня отново, белким съм поумнял малко и ги харесам. Събира прах някъде у нас.

Иначе има един куп албуми, които съм си купил, но от първите няколко слушания съм намразвал здраво, а след това незнайно как са ми ставали много любими. Тях няма да изреждам.
Mer De Noms
Албума на Аqua с "Barby girl" laugh.gif
Lanfear
^ И аз го имам този...хахахахах! Тате ми го беше купил....объркал се човека... /срам голям! хахаха smile.gif/
Друг много тъп албум, който притежавам е саундтрака на Блейд - има точно 1 песен, която харесвам - едно техно/хаус не знам си кво си... /не ми е ясно какво се води.../ - но пак ми е подарък.
Аз лично когато съм купувала съм знаела какво купувам и защо, така че не съм правила "монументални" попадения...
Mort
Единственият оригинален тъп албум, който притежавах си го спечелих от уизърд - последното извращение на King's X - подарих го на гаджето на сестра ми. Друго тъпо нямам, все пак говорим за оригинални албуми, които струват пари - не бих си взел нещо, което в последствие да не слушам. Имам само два албума, които съм си взел на риск досега - дебютите на Imperanon и Wintersun, но никак не съжалявам smile.gif. Това ме кара да се замисля отново, че МР3-ките са нужното зло.
Nikola Bathory
на MANOWAR албумите, останали от времето, когато им бях фен. Поне от 6 години не съм ги пускал тия дискове! guitar.gif
В смисъл, оригинални са само 2-3, останалите са пиратски дискове.
Warrior Of Ice
Знам ли, според мен всяко нещо, купено в момент, когато е имало някаква стойност за теб, не е купено напразно...
Fish
Единственото CD, което съжалявам, че присъства в колекцията ми, е "Scarsick" на Pain Of Salvation. Подариха ми го, не друго...
Kent
Търкаля се някакъв албум на Sepultura тук. Ни знам от кога е, ни от кого е...
the_mess
Load и Reload на Metallica...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.