Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Greetings!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Undeadgirl
Уточнение: Преди ден-два си дадох сметка (10x to Sadistic), че въобще не съм ви се представяла, а вече гоня 50 поста. И за да не е изключително тъпо от моя страна, реших да го направя, все пак "по-добре късно, отколкото никога"!

На почти 17 съм, от София, квартал "Изток" (greetings на познатите! drinks_drunk.gif ). Уча в 164 ИЕГ, ако това има някакво значение.
Прослушвам всякакъв метъл, който ми попадне, но имам 4 фаворита-Children of Bodom, Cannibal Corpse, In Flames и Static-X.
Обожавам събиранията с приятели, добрите книги и кино (предимно бруталии). Едно от хобитата ми е да гледам хоръри на тъмно headbang[1].gif .
За това се сещам. Имате ли въпроси-питайте! (желателно е да е по ЛС) smile.gif
Nightmare
Цитат(Undeadgirl @ Jun 2 2004, 12:43 PM)
Обожавам събиранията с приятели, добрите книги и кино (предимно бруталии). Едно от хобитата ми е да гледам хоръри на тъмно  headbang[1].gif .

Е, тук си ми направо като астрална близначка! Трябва да обменим опит непременно wink.gif Интересно ми е дали след гледането на horror филми на тъмно, мислиш, че това е напълно безопасно? smile.gif Носи супер емоции, но и сърцебиене хехе

Между другото, благодаря! Чрез теб правя 100 поста!

Черпя ви всичките, всеки, каквото каже. drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Черпи ме едно от тея:


Undeadgirl - кво се представяш, ти си тука повече от половин година?
_SiegfrieD_
Здрасти biggrin.gif
Phoebe
hell-o :>
btw, tva 164to kude se namira? misleh che nai-golemia nomer e 151vo daskalo ili neshto ot roda wink.gif
Beerzebub
Хехе... Добре дошла, Undeadgirl! icon_headbang[1].gif
Преди да напиша мойто представяне (реклама ph34r.gif ) имах към 500 натрупани поста, така че не си закъсняла biggrin.gif ...
Цитат
Обожавам събиранията с приятели...

Наглеждай темата за срещите на форума blink.gif !!

ПП. Тебе май съм те виждал из PCM-форума, където поствах с ник SASHO...
Sw1tched
престъпление е че толкова време не си дошла на някоя от сбирките no.gif tongue.gif
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ Jun 2 2004, 07:37 PM)
имах към 500 натрупани поста, така че не си закъсняла biggrin.gif ...

ми аз още нямам собствена тема в представянето..написах само онова в какво можете да споделите блабла ..я да го направя на тема хехе
the_SentineL
Hi bye.gif Mai samo az sum lud za vruzvane i o6te predi da posmeia da napi6a kvotoi da bilo se predstavih, ta da znaete koi da tursite v posledstvie, ako ima ne6to, haha Da znae6 4e sme po4ti kom6ii, marak i za men da e zagatka nomera na daskaloto ti. Ia kaji, btw imeto SOUTERN CROSS da ti govori ne6to?
Undeadgirl
Hails to all! headbang[1].gif

@Beelzebub ти ли си?!? Аз си знаех, че има нещо познато в стила ти на писане! А и аватара...

@Nightmare най-вероятно имаме приличащи си психики, но аз да обясня-не знам защо, но когато се страхувам, някак си се разтоварвам! Звучи абсурдно, но тези, които са го изпитвали ще потвърдят! Има някакъв особен чар в това петък след 00:00ч., след гаден ден, да загасиш лампите и да се самоподлагаш на терор... headbang[1].gif Ъ...току-що разбрах, че съм мозохистка.rolleyes.gif

@the_SentineL Южен Кръст ми говори много, но никога не съм влизала там. Имам комп в нас, със сравнително добра връзка и това ми стига. А наздраве за съседството! drinks_drunk.gif

@Phoebe 164 ИЕГ е Испанската гимназия, ако това те ориентира. Ул. "Султан Тепе", до Военна Академия.
RAPTOR
Phoebe е неориентиран biggrin.gif
Не се надявай да се оправи wink.gif. Даже на тъпото летище не можа да ме намери ... Или май аз не можех :/ Помня ли вече ...
Както и да е, have fun biggrin.gif
Sadistic
Undeadgirl molia tongue.gif biggrin.gif guitar.gif wub.gif
gad
Цитат(Undeadgirl @ Jun 3 2004, 07:06 PM)
Има някакъв особен чар в това петък след 00:00ч., след гаден ден, да загасиш лампите и да се самоподлагаш на терор... headbang[1].gif Ъ...току-що разбрах, че съм мозохистка.rolleyes.gif

biggrin.gif
Hiya bye.gif SPARK

btw това -> bye.gif било bye, не hi boxed.gif
Traun
Hi!Undeadgirl скоро не те бях виждала в pcm-то.Както и да е надявамсе да продължиш самотерора.Ся ще пробвам туй с лампите и т.н.(добре де по късно).КОй ти е любимия филм(упс май трябваше да е ЛС)?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.