Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: На какъв инструмент свирите?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
Hansi
Аз съм на микрофон, biggrin.gif когато не ме боли гърлото, а то за съжаление почти постоянно е много зле. sad.gif
Warrior Of Ice
Китара - електрическа и акустична...
falio`
barabani - istinski i sekvi drugi
a na tarambuki malko am edno kopele ot klasa mi q izpusna moita i se s4upi.. hmm.gif
SteelWarrior
steelwarrior.data.bg:)
Kitara - elektri4eska
Phoebe
duham_za_add
laugh.gif
na nishto ne svirya, ne moga da peya, a sluhyt mi e nulev za muz. instrumenti.
ThrashIsNotDead
hubava tema biggrin.gif
az sviria na piano - elektrichesko i klasichesko wink.gif
Sw1tched
права се на китарист ph34r.gif guitar.gif
SepulTeraHead
На ксилофон.
The Metal Dragon
Цитат(Sw1tched @ Jun 4 2004, 08:24 PM)
права се на китарист ph34r.gif guitar.gif

И аз. drinks_drunk.gif

Цитат
На ксилофон.

На ксилофон свиря началото на Child in Time. (DP) cool.gif
Traun
Хе!Аз използвам гласните си струни.И смятъм да печеля от тях ,по-късно.
Undeadgirl
Опитвах много време да изкарам хубав звук на китара (класическа и електрик), но така и не стана. sad.gif Пръстите ми са като кашкавалени. mat.gif
alpha prime
taq tema ili pone podobna mai ima6e w ob6tiq forum smile.gif
ta po princip edinstwenoto ne6to e gawrata s womaowar deto bieh po tenjerata i 4iniqta alpaka icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Цитат(Undeadgirl @ Jun 5 2004, 12:49 PM)
Опитвах много време да изкарам хубав звук на китара (класическа и електрик), но така и не стана. sad.gif Пръстите ми са като кашкавалени. mat.gif

Свали 6-та 2 полутона по-надолу от стандартната настройка и бичи рифове по лесната система biggrin.gif
Jicata
Китара естествено smile.gif Електрическа и акустична!
То китаристите и вокалистите преобладават по принцип....трудно се намират басисти..
guitar.gif
The Metal Dragon
Цитат(Jicata @ Jun 5 2004, 12:11 PM)
Китара естествено smile.gif Електрическа и акустична!

Е ти с тоя ник сигурно ще да си на китара. guitar.gif
````````
Изживявам се на микрофон цяла учебна година:"))
Deicide
predi na bas no sega nqmam time za towa samo slusham weche no.gif
The Metal Dragon
Цитат(```````` @ Jun 5 2004, 03:50 PM)
Изживявам се на микрофон цяла учебна година:"))

Еййййй, а преди време брат ми как се изживяваше на микрофон! Жалко, че не пазя записите.... Търкалях се от смях просто.
Phoebe
az chuh mnenie, che na bas i maimunite mogat da sviryat wink.gif SPARK
Crafter
Цитат(Phoebe @ Jun 5 2004, 10:59 PM)
az chuh mnenie, che na bas i maimunite mogat da sviryat wink.gif SPARK

ЩЕ ТИ ДАМ МАЙМУНА! УМРИ! ЩЕ ПОГОВОРИМ КАТО СЕ ВИДИМ!
mitkofen
Na kitara .

guitar.gif

kvo znachenie ima koi na kvo sviri


tva da ne nekva anketa na pravitelstvoto

za svormirane na orekstur za parlammenta?




old school - kitari - tuk

http://www.artistcollaboration.com/users/mitkofen/
````````
Правителствен оркестър")))

Цитат
Еййййй, а преди време брат ми как се изживяваше на микрофон! Жалко, че не пазя записите.... Търкалях се от смях просто.


Е ние се изживяваме...ама благозвучно:Р
ThrashIsNotDead
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 6 2004, 02:00 AM)
Цитат(Phoebe @ Jun 5 2004, 10:59 PM)
az chuh mnenie, che na bas i maimunite mogat da sviryat wink.gif SPARK

ЩЕ ТИ ДАМ МАЙМУНА! УМРИ! ЩЕ ПОГОВОРИМ КАТО СЕ ВИДИМ!

ми ДА ! Така си е ... некъв човек застанал там и дърпа некви струни без да знае и той за кво е там ... рядко се и чува кво свири изобщо ... абе направо кой я е измислил тая бас китара ?! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
synchu
В последно време "не" свиря на китара smile.gif т.е. не дрънкам на китара да се поправя...


П.С. Бърнт, "басо" се чува, вервай ми...и да не се "чува" пряко, се разбира когато в едно парче няма бас.
melhaer
кат бях по-млад свирих 4 години на пиано...

после почнах и на китра да се опитва и си остнах само с опитите...

моа сега само малко да дрънкам:)))

сега у нас имам една индианкс афлейта и от време на време свиря на нея...

за в бъдеще мисля да си купя гайда ма това са само планове
Crafter
Цитат(synchu @ Jun 7 2004, 09:13 AM)
В последно време "не" свиря на китара smile.gif т.е. не дрънкам на китара да се поправя...


П.С. Бърнт, "басо" се чува, вервай ми...и да не се "чува" пряко, се разбира когато в едно парче няма бас.

Той си е зле и зле ще си остане...
InsArtTure
Az znaete sa 6e trqbva da se u4a na kitara ama me myrzi qko.

Ina4e pokrai moq proekt(Derogatory) svirq na sekvi gluposti i na mikrofon vkliu4itelno ama ne mi se otdava de!
Hansi
Цитат(mitkofen @ Jun 6 2004, 06:55 AM)
kvo znachenie ima koi na kvo sviri

Няма разбира се. Просто е интересно като факт.

Цитат
tva da ne nekva anketa na  pravitelstvoto za svormirane na orekstur za parlammenta?


То по тази логика, за всяка анкета може да се каже нещо подобно. wink.gif
ThrashIsNotDead
Цитат
Той си е зле и зле ще си остане...

huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif
spox , nishto lichno headbang[1].gif
prosto se pomaitapih a i zabeliazah che go vzimash mnogo navutre
wub.gif ! DA JIVEQT BASISTITE ! wub.gif
Undeadgirl
Цитат(Sw1tched @ Jun 5 2004, 10:02 AM)
Цитат(Undeadgirl @ Jun 5 2004, 12:49 PM)
Опитвах много време да изкарам хубав звук на китара (класическа и електрик), но така и не стана. sad.gif  Пръстите ми са като кашкавалени. mat.gif

Свали 6-та 2 полутона по-надолу от стандартната настройка и бичи рифове по лесната система biggrin.gif

И така не става, просто съм зле!
Beerzebub
Цитат(Undeadgirl @ Jun 8 2004, 01:09 PM)
И така не става, просто съм зле!

О я стига boxed.gif ... Праи се с хъс... личен опит.
Не става, а? Мамицата му... ако трябва ще ми окапят ръцете... и от 20-ия път - "О, чудо!" icon_headbang[1].gif guitar.gif
Аз, само да свърша практиките, ще ходя по 3 пъти дневно на урок, диейа... mat.gif
DayLight^
Питайте комшиите ми! cool.gif guitar.gif
Crafter
Ъндъргърл, какви проблеми срещаш с китарата.... оплачи се, тука все някой ще помогне.

ДейЛайт, ти някво представяне шъ напраиш ли? Щото като гледам някъв барабанист си, а това е интересно...
ThrashIsNotDead
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 10 2004, 10:39 AM)
Ъндъргърл, какви проблеми срещаш с китарата.... оплачи се, тука все някой ще помогне.

ДейЛайт, ти някво представяне шъ напраиш ли? Щото като гледам някъв барабанист си, а това е интересно...

az puk si mislia che e kitaristche .... kato povecheto ot foruma blink.gif
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ Jun 8 2004, 01:46 PM)
И така не става, просто съм зле!

нещо не правиш както трябва, не мое да си зле. Чувствай се поканена на следващата репетиция ако ти се занимава, Аз и Jicata може пък да помогнем guitar.gif освен ако проблема не се крие в това че се опитваш да свириш директно групата от подписа ти laugh.gif

Btw скоро докато си слушах една група Heaven Shall Burn страшно много ми се прииска да имаме клавирист като техния ...начина по който китарите прихващат мелодийката на пианото и обратното.. icon_headbang[1].gif
ThrashIsNotDead
Цитат(Sw1tched @ Jun 10 2004, 11:00 AM)
Цитат(Beelzebub @ Jun 8 2004, 01:46 PM)
И така не става, просто съм зле!



Btw скоро докато си слушах една група Heaven Shall Burn страшно много ми се прииска да имаме клавирист като техния ...начина по който китарите прихващат мелодийката на пианото и обратното.. icon_headbang[1].gif

Ta ... imate li takuv ili si tursite ? wink.gif
Nio
Аз съм басист.Свиря на 5-струнен Ибанец. guitar.gif
Абе с баса могат да се направят доста хубави неща (например на Праймъс басиста прави квото си иска),също може да го използваш и като уред за трошене на глави (тая на барабаниста например biggrin.gif ), базикам се де, как ще посегна...на баса си.. wink.gif biggrin.gif .
Undeadgirl
@Beelzebub,Sturmfuhrera, Sw1tched, благодаря ви, момчета, надявам се през лятото, когато имам повече време, да се захвана сериозно. guitar.gif
RAPTOR
Моята история е бум-бум, та трясссс!
btw хич не съм толкова зле, можах да интерпретирам Fuel на Metallica във версия на Аврил Лавин ... там барабаниста много дивашки го раздава ...
DayLight^
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 10 2004, 08:39 AM)
ДейЛайт, ти някво представяне шъ напраиш ли? Щото като гледам някъв барабанист си, а това е интересно...

Всъщност, мъча се да попейвам от време на време. Виж, тва за барабаните обаче хич не беше лоша идея.. опасявам се обаче че както е тръгнало ако захвана и това ще ме изритат от общежитието и тогава ще стане страшно... Но ако ми предложите подслон на драго сърце бих се пробвала! biggrin.gif Колкото до китаристите, винаги готови да помогнат - за бога, братя (и сестри!!!), не вярвайте!!
falio`
mi togava i ti ela na nqkoq repeticiq na tr00 n0rsk

ima li oshte jeni ot sf deto svirqt na neshto? evil.gif
Sw1tched
Цитат(The_Rage @ Jun 12 2004, 12:19 AM)
mi togava i ti ela na nqkoq repeticiq na tr00 n0rsk

ima li oshte jeni ot sf deto svirqt na neshto? evil.gif

laugh.gif biggrin.gif Valio Valioo... ph34r.gif

The_Burnt_Hell, nqmame no ne moga da kazha dali si tyrsim, wse pak ne sym grupata ne moga da goworq ot nejno ime, trqbwa da gi pitame..mislq 4e she e qko da ima nekwi melodijki na pianoto i po tqh jicata hwashta kitarka a az q oplytnqwam s akordi, rage s kardana hahah nqkwo tehni4no icon_headbang[1].gif

DayLight^, Undeadgirl bez bazik sled 1-2 sedmici kato prikliu4im s daskalo sys sigurnost shte ima repeticii ne wqrwam da ni pre4ite po nqkakyw na4in
SepulTeraHead
Ние искаме да експериментираме с женски... .... вокали...
Demiurg
guitar.gif Бас да има!!
... пък ако ще и да е без прагчета !!!!
-----------------------------------
synchu
Цитат(Demiurg @ Jun 28 2004, 05:43 PM)
guitar.gif Бас да има!!
... пък ако ще и да е без прагчета !!!!
-----------------------------------

"Шъ мъ проща'аш амъ ни разбрах?" ? smile.gif
Demiurg
[offtopic] ... обичам си фретлеса, бе...
Купих си Ямаха, с прагчета - по- не ме кефи от стария фретлес... [/offtipic]

----------------
Живи и здрави! Бира да има !!
Crafter
Абе не е за метъл звука от фретлеса квото и да говорим! Макар че... дист слагал ли си на фретлес?
Demiurg
Щурме, ми нямам дистер бе...а и ще стане една мазня....
А за метал - ми точно затова си купих другия бас, че да има и за жица !!!
И ЕГН-то не може да разреди метала в кръвта !!! headbang[1].gif
Crafter
е не че на баса става голяма жица де, но той си има друга роля smile.gif А друг въпрос е че мене си ме кефи баса на Леми с диста и бууста smile.gif
synchu
Цитат(Demiurg @ Jun 28 2004, 05:57 PM)
[offtopic] ... обичам си фретлеса, бе...
Купих си Ямаха, с прагчета - по- не ме кефи от стария фретлес... [/offtipic]

----------------
Живи и здрави! Бира да има !!

"Разбрах та мойту мумче" wink.gif)

Еми така кажи де. Поексплоатирай го малко и тогава съди. Като си свикнал с един звук или по-скоро като си свикнал с начина на свирене и това какво да очакваш при всяка нота, положение на ръката (ръцете) трудно се преминава към друг инструмент.
Поподрънкай ексклузивно на него, послушай малко музика с добър обикновен бас (не фретлес, т.е. "ънтру" wink.gif ) пък тогава пак.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.