Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hallo my brothers of metal
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Traun
Здравейте!Гледах ,че се представяте и си казах "Защо и аз а не кажа нещо" та ето малко данни и за моя милост.На 14 години съм и слушам метъл от година. Най се кефя на Black Metal ,просто завладява.Първата група ,която слушах бяха Rammstein ,а след това и Manson ,после преминах на Cradle of Filth.Любимите ми цветове са червено и тъмно лилаво(Deep purple cool.gif ) ,но най ми отива черно.Любимите ми места са гробищата и църквата(особенно като съм с факла).Предпочитам книгата пред компа ,но най-отгоре си е метала.
Crafter
Deep Purple =? Тъмно лилаво

Здравей от мене.
Nightmare
Цитат(Traun @ Jun 6 2004, 11:27 AM)
Предпочитам книгата пред компа ,но най-отгоре си е метала.

Привет и от мен! Приятен престой тук.

А това, което съм цитирала, какво ще рече? Че си от ученолюбивите младежи, жадни за знания? tongue.gif Аз също предпочитам книгите - пред компютъра, дори пред телевизията.
````````
haiz:")
Traun
Цитат(Nightmare @ Jun 6 2004, 11:48 AM)
Цитат(Traun @ Jun 6 2004, 11:27 AM)
Предпочитам книгата пред компа ,но най-отгоре си е метала.

Привет и от мен! Приятен престой тук.

А това, което съм цитирала, какво ще рече? Че си от ученолюбивите младежи, жадни за знания? tongue.gif Аз също предпочитам книгите - пред компютъра, дори пред телевизията.

Aко ученолюбивите младеже са като мене става много зле.Пък и кой брой учебника за книга ,не отговаряйте!
_SiegfrieD_
Цитат(Traun @ Jun 6 2004, 01:27 PM)
Здравейте!Гледах ,че се представяте и си казах "Защо и аз а не кажа нещо" та ето малко данни и за моя милост.На 14 години съм и слушам метъл от година. Най се кефя на Black Metal ,просто завладява.Първата група ,която слушах бяха Rammstein ,а след това и Manson ,после преминах на Cradle of Filth.Любимите ми цветове са червено и тъмно лилаво(Deep purple cool.gif ) ,но най ми отива черно.Любимите ми места са гробищата и църквата(особенно като съм с факла).Предпочитам книгата пред компа ,но най-отгоре си е метала.

И аз почнах с Rammstein и после преминах на Black Metal.Да знаеш по правилен път си тръгнал!
Infernal Hailz! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SepulTeraHead
Привет.
Sadistic
Welcome to Hell
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Traun
I don't need to be welcome in hell becouse I am his creator cool.gif .
Crafter
HELL RAZOR!
SepulTeraHead
I don't need to be wellcome to hell because I eat lava for brakfast cool.gif .
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 7 2004, 09:47 AM)
I don't need to be wellcome to hell because I eat lava for brakfast cool.gif .

...and a dick for dinner...

Devil's Dick - тва е като пънк песен.
Sunforger
Гениално братко! Точно това може да е име на следващата ни песен!
I shall feast upon thy flesh,outcomer! Nevertheless, infernal hail!
Crafter
Цитат(Knjaz Varggoth @ Jun 7 2004, 12:44 PM)
Гениално братко! Точно това може да е име на следващата ни песен!
I shall feast upon thy flesh,outcomer! Nevertheless, infernal hail!

Това на английски не го схванах, но ми напомни за една песен, Трейтър на Моторхед... може да напишем нещо такова... всъщност в момента си мисля да направя вокална партия за един стар текст на китариста ми...


Devil's Story


The time has come
For you to pay
Im sick of all the games you play


И некви такива неща... а също така аз имам една започната песен:

Devil's Club

E takiwa nesta.... аре да говорим в ирц... да понапишем някви песни...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.