Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Berzerker
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
The_Berzerker
"The Berzerker is about musically fulfilling the statement 'he who makes a beast
of himself, is free from the pain of being a man' The Berzerker is the most natural
form of extremity known on this planet."
Някой чувал ли е любимата ми банда? коментари...
Твоя смерт
Чували сме я и не ни допада много.
_SiegfrieD_
Гледах им един клип и ми се стори голяма лудница...
ThrashIsNotDead
леле ! И прасетата ли вече свирят метъл ? лелеииии! blink.gif sad.gif
thumbdown.gif
Beerzebub
Слушал съм съвсем малко техни парчета. Честно казано под бруталност си представях друго, но пак не са лоши... Определено няма да ми станат любимци, но определено стават. Оригинални, най-малкото.
То това май се отнася за Grind-а като цяло. smile.gif

ПП. The_Berzerker, напомняш ми един познайник от METALbg... Или греша huh.gif ?
_SiegfrieD_
Цитат(Beelzebub @ Jun 6 2004, 04:40 PM)
Слушал съм съвсем малко техни парчета. Честно казано под бруталност си представях друго, но пак не са лоши... Определено няма да ми станат любимци, но определено стават. Оригинални, най-малкото.
То това май се отнася за Grind-а като цяло. smile.gif

ПП. The_Berzerker, напомняш ми един познайник от METALbg... Или греша huh.gif ?

Еми да-аз го въвлякох в сектата ни tongue.gif
SepulTeraHead
За мене The Brzeker са в категорията "групи които Slipknot отчаяно мечтаят да бъдат". Слушал съм една песен и не беше лоша.
The_Berzerker
Цитат(The_Burnt_Hell @ Jun 6 2004, 02:01 PM)
леле ! И прасетата ли вече свирят метъл ? лелеииии! blink.gif  sad.gif
thumbdown.gif

Хахаха ако това ти се струва свинскооо... явно никога не си слушал goregrind smile.gif
ето ти нещо яко свинско! Phalogore - Brutal Homophobic Rape
The_Berzerker
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 6 2004, 03:32 PM)
За мене The Brzeker са в категорията "групи които Slipknot отчаяно мечтаят да бъдат". Слушал съм една песен и не беше лоша.

Само ша ти кажа, че Metallica имат повече общо със slipknot отколкото Berzerker. Недей гледа маските далеч си от истината smile.gif

Beelzebub: да е същия съм некрото

Кажете ако снимката на подписа ми е голяма да я махна.
_SiegfrieD_
Цитат(The_Berzerker @ Jun 6 2004, 05:41 PM)
Цитат(The_Burnt_Hell @ Jun 6 2004, 02:01 PM)
леле ! И прасетата ли вече свирят метъл ? лелеииии! blink.gif  sad.gif
thumbdown.gif

Хахаха ако това ти се струва свинскооо... явно никога не си слушал goregrind smile.gif

Точно The Berzerker не са свине...
The_Berzerker
За тези, които не са ги чували -> NO ONE WINS naughty.gif
Sunforger
О повярвай ми, има и по-свински групи. Като слушах Кок енд бол Торчър си умрях, но като слушах Пигстай,вече тотално се разложих...
The_Berzerker
Хаха Knjaz Varggoth ся на мене ша ми говориш за свинско wink.gif...В Cock And Ball Torture няма почти свинщина там са фекали, сперма и анали...като уригня е smile.gif. При Pigsty бива ама Topi (вокала) много пищи да яко е ама... чуй по- горе сложих линк на една група Phalogore , чуй Torsofuck, Last Days Of Humanity, Prostitute Disfigurement .. амм кво да ти ги избоявам хиляди са smile.gif
_SiegfrieD_
Pigsty не е лошо.Поне си оправдава името tongue.gif
The_Berzerker
Цитат(Beelzebub @ Jun 6 2004, 02:40 PM)
Слушал съм съвсем малко техни парчета. Честно казано под бруталност си представях друго

Хехе ами тва си е по-скоро екстремност, чиста ярост. За бруталност виж малко по-горе wink.gif
Sunforger
Яко кочина... А Ласт Дейз ъф хюманити... гърр... имам бая неща...
_SiegfrieD_
Цитат(Knjaz Varggoth @ Jun 6 2004, 09:36 PM)
Яко кочина... А Ласт Дейз ъф хюманити... гърр... имам бая неща...

Тия също не са лоши tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.