Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: любима бг група
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
viglante
Koi BG grupi sa vi ljbumi i koi smqtate za ligljovci, pozjori, komersialni i t.n. (metal gruipi!). Neka i za tova da se poobizhdame(6te se radvam ako ne se slu4va)
Mojte lubimci sa Solaris i starite Ahat.
punk.gif
Mantis
Izlaga6 se viglante.Propusna EPIZOD be!Ina4e za drugite 2 to e qsno 4e sa mi lubimi i na men.Ako ne bqha 6te6e da me e sram da se nareka metal headbang[1].gif
Jicata
Много започнаха да се повтарят темите нещо! Такава тема има/ше...има ли в момента..?? Абе няма значение - българските групи са много яки!
метъл: Fyeld,Пропаганда,Damage,Suffer H,Zaplaxa,Urban Grey,Good Food...
хардкор: Last Hope,Vendetta,Outrage,Indignity,Another Day,Not Broken In Spirit..
пънк: Crowfish,Spot,Plastic Bo... Хиподил!.. punk.gif
рап хаха: Ъпсурт! punk.gif
xskacorex
HEADSHOT (HARDCORE V ATAKAA!), Vzriv, Delate, Vendetta, Last Hope, Another Day, Cabani, T.V.U., Outrage, Breakaway, Switchstance, Plastic Bo, Skinflick i oshte 328523087502375 qki grupi... Ot metal-a Redrum kazvat, che sa mnogo qki, Fyeld, ex-Insmouth, Kuln me kefeha po edno vreme...klasicite Ahat i pro4ie.. abe v bg ima qki grupi i s lopati da gi rinesh.. headbang[1].gif
ThrashIsNotDead
Razbira se nqma kak da ne se kajat ikonite na bulgarskiq metul Ahat i Epizod ... inache vsichki drugi iaki sa pomesteni v mnenieto na Jicata ...
btw tva ne sa li csichki bg metul grupichki ?smile.gif
_SiegfrieD_
Цитат(The_Burnt_Hell @ Jun 9 2004, 06:38 PM)
btw tva ne sa li csichki bg metul grupichki ?smile.gif

неее
SepulTeraHead
Insmouth bowdown.gif, Redrum headbang[1].gif, Ахат, Пропаганда, Last Hope, .... И още доста. Примерно Kartzer - Porgress To Decay ми е един от най-любимите албуми въобще. Сега съм се вдъхновил на тема The Revenge Project. Като четох новината за албума им си спомних колко ме накефиха преди Sodom. Очаквам с нетърпение. Те имат някви демота. Ще ми е интересно да ги чуя.

Но нека да не забравям най-големите, най-великите, ненадминатите....

...

......... не, нямам предвид Tr00 N0rsk

....


....

\m/ Ь \m/

Ь1 >>>>>>>>>>>>>>>>>...>>>>>>>>>>> всеки друг български метъл албум правен някога. Въобще.
alpha prime
icon_headbang[1].gif er malyk icon_headbang[1].gif
btw : tazi tema e N 34235345245 po wyprosa headbang[1].gif
gad
Остава
Мастило

Кефят smile.gif
InsArtTure
EMBRACE BY DARK-Nai qkata grupi4ka za mene. Stra6no talantlivi a stilyt im dosta napodobqva Skydancer.Veliko e!
giggle
MM az iskam da napravq reklama na edna rusenska grupa,Swetyl i Knjaz_varggoth znaqt za kogo stava vupros. Grupata se kazva Stormblast . Mnogo sa dobri samo 4e vokalut im zamina za lqtoto,moje bi ako be6e ostanal 6tqha da imat golqm uspeh na birfesta prez iuli.
Saita im e : storm-blast.hit.bg
Ina4e kato instrumental go dokarvat super.........


Bg liubimi grupi..metal bg grupi ne slu6am mnogo,ama da kaja frozen tears i Koma
Svetyl
W dobawka line-up-a:
Bass-Stepan-mnogo sposoben byrzo se uchi.
Guitars-Martin-swiri ot 14-15 godini, no comment.
Guitars-Alex-ima basi qkata Yamaha, pochti kolkoto Martin po maistorstwo.
Drums-Iwo-malko stranen tip, ama dobre dumka. Prawi wpechatlenie che obicha prawi ritmi smile.gif
Vocals-Wlado, pql e w hor, pee bojestweno.

Tiq sa qwlenie w ruse da wi kaja, sled kato Claymore neshto se izgubiha.
InsArtTure
Kyw stil sa tezi horica-iskam da si gi namerq kvo 6e kajete?
Ataegina
Panicanwhyasker - haresva mi kak zvuchi samoto ime...
......

predi beshe Portokal - sega ne moga da gi zapomnq...
xskacorex
Ataegina сега са Mattaka
falio`
Цитат(Ataegina @ Jun 11 2004, 10:44 PM)
Panicanwhyasker - haresva mi kak zvuchi samoto ime...
...

vsyhnost tva mi e edno ot liubimite imena. predi imah podoben nickname..n kato grupa syshto me kefqt. v nqkoi pesni ne me kefi malko maznoto peene na Nufri, no ina4e sa super
dr grupi:
na bylgarskata hardcore scena ima super qki grupi (vendetta, lasthope, another day, indignity, outrage i dr.) i drugi qki grupi: fyeld, propaganda, insmouth, zaplaha....i dr.
Sw1tched
Цитат(Jicata @ Jun 9 2004, 04:29 PM)
Такава тема има/ше...има ли в момента..??

dam sawsem skoro beshe ..no pak 4ast ot liubimite mi:
Artery,Propaganda, Fyeld, Redrum,Urban Grey,O.H., Insmouth (..3d Freak-a po-skoro), i t.n.
SepulTeraHead
Цитат(Sw1tched @ Jun 12 2004, 08:30 AM)
Artery,Propaganda, Fyeld, Redrum,Urban Grey,O.H., Insmouth (..3d Freak-a po-skoro), i t.n.

Забравих Urban Grey. Албума им е мега-добър. Жалко че най-вероятно няма да бъде издаден официално. На Insmouth и мене нещо почна да ме кефи повече първия албум. Заради Kama Tribe най-вече. А нещата от преди 3D Freak Accelerator пък са още по добри... Колиби направо ме разбива. Много велико. Много, ама много як текст!
Колиби >>>>>>>>>>>> Kaiowas и другите подобни акустични песнички....

И все пак:

Ь1 >>>>>>>>>>>>>>>>>> всеки Български албум
Направо ще си го пусна сега....
icon_headbang[1].gif по средата балкан icon_headbang[1].gif , а по края море icon_headbang[1].gif , после пак планини icon_headbang[1].gif , аи Дунав тече....
Obituary
Nihilist, Imperial Majesty, Biophobia, Bleeding Black, Primitive Angel Gospoden, Grupa X, Dark MoonRising, Inspell, Demonism... mnogo sa
Hansi
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 12 2004, 08:37 AM)
И все пак:

Ь1 >>>>>>>>>>>>>>>>>> всеки Български албум
Направо ще си го пусна сега....
icon_headbang[1].gif по средата балкан icon_headbang[1].gif , а по края море icon_headbang[1].gif , после пак планини icon_headbang[1].gif , аи Дунав тече....

Е не от всеки. Албумът на ЕРА е доста добър, нали пак основно е писан от Любо Малковски. wink.gif
SteelWarrior
1Епизод
2Сигнал
3БТР(напоследък осраха работата с новив имидж доста smile.gif )
alpha prime
starata era = er malyk >>>>>>>>>> nowite era
Vampiria
Много са.И честно казано не мога да си обясня защо са толкова зверски подценявани..И предполагам че за съжаление е само заради факт че са родни ranting.gif
Иначе аз харесвам вече казаните Ахат,ФСБ,Епизод..още-Bleeding Black,BOLG,Hyperborea..Исихия(дано не бъркам ама така се казваше)
Сигурна съм че забравям нещо ама това са главните май:)
Inferno
Ь, старите Фул Макс, Broken Windows, Sider, Контрол, Афазия, Insmouth
SepulTeraHead
Цитат(Inferno @ Jun 14 2004, 02:35 AM)
Sider

mellow.gif ... smile.gif ... biggrin.gif ... AHAHAHAHHAHAHA!!!!!!!!!!!!
Souldestroyer
interesno
no zashto nikoi ne spomena nai velikata BG banda syshtestvuvala nqkoga - WARTIME
prosto drugi bulgari nemogat da se sravniavat s tiah, jalko che sa se razpadnali no.gif
inache The Ravnage Project ne sa zle i korozy imat dobri neshta
Ahat - te stavat ma samo Pohodyt drugoto e svinshtina
Твоя смерт
Цитат(Souldestroyer @ Jun 16 2004, 05:34 PM)
interesno
no zashto nikoi ne spomena nai velikata BG banda syshtestvuvala nqkoga - WARTIME
prosto drugi bulgari nemogat da se sravniavat s tiah, jalko che sa se razpadnali no.gif
inache The Ravnage Project ne sa zle i korozy imat dobri neshta
Ahat - te stavat ma samo Pohodyt drugoto e svinshtina

Говориш неподготвен - група Wartime си съществува.
alpha prime
Иначе аз харесвам вече казаните Ахат,ФСБ,Епизод..още-Bleeding Black,BOLG,Hyperborea..Исихия(дано не бъркам ама така се казваше)
-------------------------------------------------------
bolg
muahahahaha tiq spraskanqci wub.gif imat edin koncert be biggrin.gif
Souldestroyer
Твоя смерт
a stiga ve, seriozno?
poneje az ne sam ot edno shibano selo na mainata si i kvot moje ot net-a go razbiram
nqkolko choveka mi kazaha che Wartime sa se razpadnali, pyk i saita im ne e obnovqvan ot bog znae kolko vreme, btw imat li zapisano neshto novo smile.gif
Chris
Kato poklonik na tezkata muzika bih otbelqzal Nice Side Of Pathology (Grind Core - Sofia), Past Redemption (Grind / Death - Sofia), Enthrallment (US Death Metal - Pleven), Corpse (Grind Core - Pleven), Mortal Remains (Death Metal - Pleven), Haika (Thrash / Death - Ruse), Nihilist (US Death Metal - Ruse), Hyperborea (Death Metal - Sofia), Foeticide (US Daeth Metal - Stara Zagora) i Panaka (Death Metal - Sofia). Mnogo ot tqh ne sastestvuvat, a drugi se zagubiha, no te ostavat kult za men !
falio`
neska mnogo na Kartzer ciklih \m/
rhapsody
LUBIMI SA MI AHAT S POHODYT, ERA S LUBO MALKOVSKI I ER MALYK.MORTAL REMAINS NE BIAHA LO6A GRUPA , MAKAR 4E NE SLU6AM MNOGO DEATH.AMA POZNAVAH PI4OVETE OT GRUPATA, VYPREKI 4E OT DOSTA VREME NE SME SE VIZDALI. icon_headbang[1].gif guitar.gif
Dragon's Bride
eeee ami az nai sam burgasko 4ado- trqbva da spomena Kartzer i Korozy...ina4e obi4am Epizod i Era...xex zabravix Kontrol (klasikata v janra smile.gif)
Sunforger
Цитат(Obituary @ Jun 12 2004, 09:51 AM)
Nihilist, Imperial Majesty, Biophobia, Bleeding Black, Primitive Angel Gospoden, Grupa X, Dark MoonRising, Inspell, Demonism... mnogo sa

Трю...
Sw1tched
Цитат(The_Rage @ Jun 27 2004, 12:50 AM)
Kartzer

Kartzer wub.gif icon_headbang[1].gif
Freemind
Ima stra6no qki bg grupi... i ako temata be6e lubimi grupi(ne samo bg) pak bih gi izbroila:
Hardcore: Last Hope, Vendetta, Indignity, Scandal, All of us, Fyeld, Confront, Bfh, Outrage i dr...
Punk punk.gif : Crowfish, Switchstance, Plastic bo, Empty face, Lazy bones, Agent riot, Mom4eta s kubinki, Koko6a glava, Pizza, Red Laces, Uikeda, Kontrol, Spot i.t.n.
A metul ne znam, az po princip ne slu6am koi znae kolko, bg grupi puk suvsem....

Punko nema umre!!!
walkman.gif biggrin.gif



P.S. izvinqvam se, 4e ne pi6a na kirilica, no nqmam v momenta.
Sw1tched
Цитат(Freemind @ Jul 21 2004, 11:19 PM)
All of us

hmm.gif Пред НДК ги гледах...повдигнаха ми самочувствието на музикант biggrin.gif

still.. ако посвирят повечко ще станат яка група, вокалиста има мощ въпреки че изглежда бая хърбав smile.gif ..барабаниста свиреше един ритъм през цялото време thumbdown.gif китариститее..имаше и такива мдам ..важното е като звучене да им се кефиш
Freemind
Hehe az samo na NDK-to sami gi slu6ala i ne sam se zadulbo4avala kato tebe, ama znam 4e im se izkefih mn... Aa vokalist4eto si e dobro ot kade go izvadi toq glas ne znam biggrin.gif Malko na rap go izbivaha , ama pone raznoobrazno se polu4i wink.gif
Sw1tched
Цитат(Freemind @ Jul 22 2004, 12:31 AM)
Hehe az samo na NDK-to sami gi slu6ala i ne sam se zadulbo4avala kato tebe, ama znam 4e im se izkefih mn... Aa vokalist4eto si e dobro ot kade go izvadi toq glas ne znam biggrin.gif Malko na rap go izbivaha , ama pone raznoobrazno se polu4i wink.gif

ми след лайната който изсраха преди това е нормално да им се накефиш smile.gif..а на Fyeld звука беше ТОООЛКОВА ОТВРАТИТЕЛЕН че дори ме издразниха а иначе ме кефят песничките им
SepulTeraHead
Цитат(Sw1tched @ Jul 21 2004, 11:08 PM)
still.. ако посвирят повечко ще станат яка група, вокалиста има мощ въпреки че изглежда бая хърбав smile.gif ..барабаниста свиреше един ритъм през цялото време thumbdown.gif китариститее..имаше и такива мдам ..важното е като звучене да им се кефиш

Take cover. Here comes a new born music critic!!!!!!!!!!!
Grishnackh
Bleeding Black. Определено любимата ми българска група.
SepulTeraHead
Bleeding_F >>>>> Bleeding Black
falio`
Цитат(Freemind @ Jul 21 2004, 10:19 PM)
Ima stra6no qki bg grupi... i ako temata be6e lubimi grupi(ne samo bg) pak bih gi izbroila:
Hardcore: Last Hope, Vendetta, Indignity, Scandal, All of us, Fyeld, Confront, Bfh, Outrage i dr...
Punk punk.gif : ....Plastic bo,.....Uikeda...

wub.gif wub.gif wub.gif



za all of us . dam na4i te ne mi se storiha mnogo hardcore. nz ae tam kvoto e rap-core ili bal sym mu mamata , no me izkefiha. verno ne praiha nqkvi trudni neshta, samo shteshe da e super qko ako barabanista vkliu4vashe nqkvi tipi4ni hardcore/punk ritmi byrzi takiva , lele sheshe da stane mega qko;]] no i taka me izkefiha.
fyled - zvuka ne beshe tolkvoa zle be. ne mi naprai losho vpe4atlenie mnogo;]
deadsoul
Доста са....
Ахат (без последния си албум "Маde in USA"), Епизод bg.gif , Сигнал, ФСБ, Исихия също.... Контрол
xskacorex
стрейт ейдж алкохоликърс
HellCat
icon_headbang[1].gif Епизод и Контрол
abductor
Епизод - "Молете Се", "Мъртвец Сред Мъртъвци"
Ера - *.*
Ь - *.*
Kevin Stark
Sigurno 6te powtorq mnogo hora no wse pak:
EPIZOD - male koncerta im w Sofiq be6e welik...taka de pone na men mi haresa
B.T.R. - Wse o6te ne sym 4ul po dobri kitari w bylgarska grupa kolkoto i tekstwoete da sa bezmisleni wypreki 4e Nasko ima neweroqten glas (li4no menenie)
SIGNAL- prekrasni smisleni tekstowe smile.gif
The_Invisible_
Ahat ; O.H. ; Каскадьори ; Suffer H ; Лавина icon_headbang[1].gif

БТР ma tvarqt mn
ThrashIsNotDead
FIELD headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.