Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: А?! Откъде се взе тоя форум?!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Toq forum ot kude se vze?
xskacorex
Ами аз го направих този форум! Тук ще си говорим за списанието! Направих го, защото в замяна Про рок ще сложат линк към форума! РЕКЛАМА!
Jicata
Списанието е яко, разбира се! Жалко, че нямам толкова средства да си го купувам редовно punk.gif
SepulTeraHead
Купувам всеки брой! Яко е. Обаче малко ме дразни че пишат главно за Хеви и Блек... а това са двете неща в метъла които не ми харесват.
Другото е че ми липсва ХАОС. Беше с много добър дизайн. Просто беше красиво! biggrin.gif
Пичовете от Про-Рок могат малко да поработят в тази насока.
Warrior Of Ice
Цитат
Обаче малко ме дразни че пишат главно за Хеви и Блек... а това са двете неща в метъла които не ми харесват

Пич, ако не беше хевито, нямаше да има метъл въобще... wink.gif
xskacorex
Ами аз отскоро си го купувам, имам 9, 10, 11 брой и сега очаквам следващия! + това скоро си купих 4 брой! Списанието си е супер!
Jicata
Флипър, можеш ли да постнеш някое интервю от "Про-Рок" с Fyeld ако имаш?? Моля те bowdown.gif
xskacorex
Ами Жица, нямам! От про-рок имам интервюта с Rhapsody, Motorhead, Brutallica! Тва е! А иначе в новия брой има с Fyeld!
SepulTeraHead
Цитат
Пич, ако не беше хевито, нямаше да има метъл въобще...

Знам бе, пич. Просто не обичам да го слушам.
Metanoia
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 7 2003, 09:10 PM)
Пич, ако не беше хевито, нямаше да има метъл въобще... wink.gif

Black Sabbath за "хеви" ли ги водиш? Ако да - тогава си прав. wink.gif
Warrior Of Ice
Цитат
Black Sabbath за "хеви" ли ги водиш?

Мдааа... те са първата класическа хеви група, макар че основните си влияния черпят от хард-рока. Обаче не само на тях се дължи по-късното бурно развитие на метъл музиката - има и други влиятелни групи (и изпълнители) като Judas Priest, Alice Cooper, и т.н. Led Zeppelin и Deep Purple също до голяма степен формират първообраза на тази музика.

Това не го ли писах вече някъде? huh.gif
xskacorex
Цитат
Това не го ли писах вече някъде? 

Ако трябва да бъда точен - да, писал си го и то не веднъж! smile.gif Еми то постоянно се заформят спорове и затва...

Някой купи ли си новия брой на "Про-Рок", в Пловдив още го няма!
xskacorex
Да, ще има доста интересни неща!
А хареса ли ви статията за Death в брой 4! Аз си мисля, че тва беше велика статия! И още е...
SepulTeraHead
Мене ме накефи интервюто с Robb Flynn от Machine Head. Много як пич е тоя човек!
bowdown.gif to noone
bowdown.gif to none
Metanoia
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 8 2003, 04:34 PM)
Мдааа... те са първата класическа хеви група, макар че основните си влияния черпят от хард-рока. Обаче не само на тях се дължи по-късното бурно развитие на метъл музиката - има и други влиятелни групи (и изпълнители) като Judas Priest, Alice Cooper, и т.н. Led Zeppelin и Deep Purple също до голяма степен формират първообраза на тази музика.

Това не го ли писах вече някъде? huh.gif

Сори, не исках да прозвучи така въпроса. Моя е вината.
Исках да кажа, че за мен Black Sabbath не могат да бъдат наречени просто "хеви" метъл и толкова, защото самото хеви е с доста различен звук в по-голямата си част. Нека не сравняваме корените на тази музика - метъла с другите издънки (в смисъл израстнали клончета) от нея.
Със здраве wine.gif
SepulTeraHead
Аз лично хеви метъл въобще не слушам. Само някои неща които даже не са абсолютно класическо хеви(Brutal Planet на Alice Cooper, Armored Saint - Revelation).
Обаче Black Sabbath са една от най-най-любимите ми групи. Просто подивявам всеки път като си пусна Masters Of Reality или Vol. 4...
punk.gif punk.gif punk.gif
Warrior Of Ice
offtopic.gif Любимите ми техни албуми са първите два, плюс "Heaven And Hell". Може би и "Dehumanizer"...
bobz
Abe istinata e, 4e nai-klasi4eskite albumi na Sabbath sa s Ozzy, za sujalenie moe nai-goliamo, zashtoto Dio ima 10 puti po-hubav glas. No onia prosto spored men prosto imat puk 10 puti pove4e 4ustvo. Abe slushal sum vsi4kite Sabbath-i - po4nah s Headless Cross s Tony Martin, koito sushto e ubietz vokalist, oba4e nai-nakraia si vidiah kude e istinata v "bashtitzata" Ozzy. Ina4e ako triabva da si priznaia, nai-liubimite mi tehni albumi sa "Mob Rules", posle "Paranoid" i nakraia "Live Evil".
mat.gif brickwall.gif mat.gif
Jicata
Взех си новия брой на "Про-Рок". Още не съм го чел, но определено ще е интересен. Веднага го почвам punk.gif
Почвам с интервюто на Fyeld разбира се wink.gif
Warrior Of Ice
Броят е много силен - като се започне от пространното житие на Metallica, мине се през яките интервюта и се стигне до изключително компетентно написаната статия за блек метъла... Единственото, което ме подразни, са някои от ревютата на албуми, но такова нещо като обективност никога не е имало и бездруго.
Deni
Мерси за блека smile.gif

- Авторът -
SepulTeraHead
Както казах и в другата тема:
Най-добрия досега!
Jicata
Аз ще взема и да си поръчам брой 5-ти, има нещо за Cannibal Corpse, а и плакат на Slipknot punk.gif Яко!

Последния брой наистина е много добър punk.gif
Peter
Nqma da e zle ako ot vreme na vreme ponapisvat po ne6ti4ko i za Punk i Hardcore... tongue.gif
Jicata
съгласен съм, но не да го правят за сметка на нещо друго. Просто да е + tongue.gif
Peter
E mnogo qsno tongue.gif rolleyes.gif
Inferno
По-добре да беше направил няк'ъв подфорум Преса или нещо такова, защото списанието си има собствен форум и към този тука ми се струва няма да има интерес
xskacorex
done
Inferno
Цитат([UHA)
FLIPER,Jul 9 2003, 01:59 PM] done

и аз съм дал нещо на форума wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.