Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: :) Хай на всички!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
HellCat
Здравеите! bye.gif Реших да се регистрирам да видя какво е положението тук....
нещо за мен.......не знам кво........зациклих.......слушам Manowar, Rammstein, Apocaliptica, Iced Earth, Iron Maiden, Korn, Metallica, NightWish и други.....и друго не се сещам huh.gif
giggle
hallo,vednuj i az da uspeq purva da pozdravq biggrin.gif bye.gif
Svetyl
Цитат
, Iron Maiden, Korn, Metallica


icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Hail
SepulTeraHead
Хубаво е да кажеш пол и години. Иначе - здравей!
HellCat
женски пол, години 15.....
HellCat
Е, ненавършени 15 ама тва са подробности........ blink.gif
HellCat
Цитат(Svetyl @ Jun 28 2004, 11:42 AM)
Цитат
, Iron Maiden, Korn, Metallica


icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Hail

яко нали smile.gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
[sturmfuhrer]Внимавай със Сепултерахед. Той ще ти иска голи снимки и да се жени за теб.[/sturmfuhrer]
HellCat
хаха и що
alpha prime
Цитат
  [sturmfuhrer]Внимавай със Сепултерахед. Той ще ти иска голи снимки и да се жени за теб.[/sturmfuhrer] 


jhahahahaha eh lyubow
zdrastwui ot mene
HellCat
Здрасти smile.gif bye.gif
_SiegfrieD_
Здрасти! bye.gif
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 28 2004, 04:16 PM)
[sturmfuhrer]Внимавай със Сепултерахед. Той ще ти иска голи снимки и да се жени за теб.[/sturmfuhrer]

ДА СЪМ ТИ ПОЗВОЛИЛ ДА МИ ОТНЕМАШ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ГО КАЗВАМ АЗ ТОВА, А?



Хелкет, внимавай със Сеп, той винаги иска голи снимки... след това може да те изнасили и да те кара да му духаш, но ти да не успееш заради липсата на някои неща от тялото на Сеп.


Ето така се прави!


Сега здравей и от мен smile.gif По принцип не е зле да покажеш някви снимки smile.gif И голи не е проблем междудругото!

От колко време слушаш такава музика.. кажи нещо такова.
SepulTeraHead
Тва за духането го забравих. Ламер съм.
RAPTOR
Той Сеп е нов потребител, има няма 2-3 мнения ... е как няма да си ламер ве biggrin.gif


Иначе един welcome и от мен, надявам се че ще се прекараш страхотно wub.gif biggrin.gif
falio`
bye.gif
HellCat
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 28 2004, 04:34 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 28 2004, 04:16 PM)
[sturmfuhrer]Внимавай със Сепултерахед. Той ще ти иска голи снимки и да се жени за теб.[/sturmfuhrer]

ДА СЪМ ТИ ПОЗВОЛИЛ ДА МИ ОТНЕМАШ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ГО КАЗВАМ АЗ ТОВА, А?



Хелкет, внимавай със Сеп, той винаги иска голи снимки... след това може да те изнасили и да те кара да му духаш, но ти да не успееш заради липсата на някои неща от тялото на Сеп.


Ето така се прави!


Сега здравей и от мен smile.gif По принцип не е зле да покажеш някви снимки smile.gif И голи не е проблем междудругото!

От колко време слушаш такава музика.. кажи нещо такова.

хахахаха тва ме изкефи............хахаххаа headbang[1].gif
HellCat
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 28 2004, 04:34 PM)
Сега здравей и от мен smile.gif По принцип не е зле да покажеш някви снимки smile.gif И голи не е проблем междудругото!

От колко време слушаш такава музика.. кажи нещо такова.

абе нямам снимка...........слушам метал от 9 годишна......и кво друго.....не знам......питай ако те интересува
SepulTeraHead
Поствай по веднъж. Наистина - това е много важно.
Sadistic
hi tongue.gif
anonimna_dx
Zdrawei:)Pr izkarwane evil.gif
Crafter
Кое точно те изкефи? От кой град си?Защо нямаш голи снимки?

Сеп, ти с твойто духане... ххаххахахаха.... сетих се нещо... как да е
HellCat
Цитат(HellCat @ Jun 28 2004, 06:54 PM)
ДА СЪМ ТИ ПОЗВОЛИЛ ДА МИ ОТНЕМАШ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ГО КАЗВАМ АЗ ТОВА, А?



Хелкет, внимавай със Сеп, той винаги иска голи снимки... след това може да те изнасили и да те кара да му духаш, но ти да не успееш заради липсата на някои неща от тялото на Сеп.

ето това ме изкефи......ми аз съм от софиа.....и нямам голи снимки на пук на Сеп!!!!!!! laugh.gif
Undeadgirl
Greetings! bye.gif
Crafter
Браво на тебе... май не си много разговорлива...
RAPTOR
Редактирано от RAPTOR: късно разбрах, че споменатото същество е под 18 години и подобно отношение/третиране на малолетни се смята за престъпление и се полага затвор до 15 години ... help.gif
HellCat
Цитат(RAPTOR @ Jun 29 2004, 05:18 PM)
Редактирано от RAPTOR: късно разбрах, че споменатото същество е под 18 години и подобно отношение/третиране на малолетни се смята за престъпление и се полага затвор до 15 години ... help.gif

хахахахаххаха да бе верно.......аре да го издадеме и да отиде малко на топло punk.gif
HellCat
Цитат(Sturmfuhrera @ Jun 29 2004, 03:53 PM)
Браво на тебе... май не си много разговорлива...

що така мислиш?
SepulTeraHead
По веднъж, моме, веднъж. Думата веднъж нищо ли не ти говори. По веднъж подред. Ако нещо не си се доизказала - имаш си редактор.
RAPTOR
ТИ сякаш толкоз си ги направил само с редактор wub.gif Виж кога се е регнала, ще се отрака biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Нали имаме тебе за тази цел guitar.gif
falio`
abe are ela na nqkoq sreshta na foruma ;]]] devilsmiley.gif
abductor
bye.gif
gad
bye.gif
все съм се чудил защо нa това таг-а е "bye", a не "hi" blink.gif
giggle
hhehe 6toto ima skrit zamisul
hi "bye"........
gad
хехе, на един филм с Джим Кери въпросния правеше психоатака на някой като му повтаряше: hi, bye, hi, bye, hi, bye, hi, bye, hi, bye, hi, bye, ... wink.gif
The_Invisible_
BLACK SABBTH ; Judas Priest ; AC\DC ; Geezer Butler ; Nevermore icon_headbang[1].gif ina4e sum na 15 godini icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.