Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: THE EXECUTION OF THE WORLD IS SET
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
REАDY, AIM, FIRE!!!!
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Баси нещото. Тва беше ебати якия концерт! Значи, по принцип сухите факти говорят за противното:
-публиката беше сравнително малко - 2000 души най-много.
-звука не беше лош - беше си гаден направо.
,НО!
Това е един от случаите когат емоцията определя това дали е било готино. Ами беше, мама му деба у пичката лелина изсъхнала проста! Яко пого(да видят пръдливите хевита как се прави), яко викане, куфеене, подскачане.... И Макс Кавалера седи на 5 метра от тебе примерно и свири едни от най-великите песни на всички времена(Inner Self \m/, Mass Hypnosis, Troops Of Doom, Teritorry). Сетлиста в основата си се покриваше с този който постнах преди няколко дни. Няколко посни бяха сменени просто(Teritorry вместо Refuse/Resist, Fire вместо No). Свириха Downstroy.... велико! Ултра-мега-хипер-супер-дупер яко беше! Кайто не е бил може спокойно да си реже вените и да скача през прозореца, гълтайки отрова.

ПС - Ебати педерасите!
melhaer
golqma rabota, adminie da iztriqt ednata tema:)))
_SiegfrieD_
И за звука си прав,и за погото tongue.gif
Morbid Freak
Прекрасен концерт,невероятен сетлист,супер меле...абе с две думи - немам думи icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif Soulfly icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jul 1 2004, 10:28 AM)
И за звука си прав,и за погото tongue.gif

Тоя път беше ли ти скучно?
Супер яко бешеееее!!!!!!!!!1 icon_headbang[1].gif
Svetyl
Maleeeee kak wi zawijdam wink.gif Ama wenite nqma da si gi reja icon_headbang[1].gif
Sw1tched
ми звука беше като в О!Шипка ..и кво от това хаха дреме ми за звука примерно като гледам как Вероника (pixie) се разби от скачане и от кеф icon_headbang[1].gif ..лошото беше прибирането ...болящи стъпала thumbdown.gif
giggle
Purvo 6te sko4a posle 6te gi prereja....
help.gif fuck you fuck you
Inferno
Ун, дос, трес, куатро punk.gif punk.gif punk.gif

Цитат(Svetyl @ Jul 1 2004, 10:37 AM)
Maleeeee kak wi zawijdam wink.gif Ama wenite nqma da si gi reja icon_headbang[1].gif

Гълтай тогава само отрова smile.gif
pixie
tova mi be6e pyrviq koncert i se izkefih maximalno:)
nakraq bqh ostanala bez sili:)))
vyob6te ne obyrnah vnimanie na ozvu4avaneto 4e ne bilo dobro:)
iskah da se vklu4a i v pogoto ama ne me vyrza mnogo:)ako bqh mom4e veroqtno 6tqha da me sma4kat ama ni6to az oblyskah vseki koito mojah:)daje edin go izpraskah super zdravo i toi samo se obyrna i mi se usmihna bez da trygne sre6tu mene da si go vry6ta...basi ako iskah usmivka 6tah da mu se uhilq vmesto da go blysna...
kakto i da na sledva6tiq koncert pak 6e se kufee:)
falio`
headbang[1].gif zvuka...mi neznam, ne mi napravi losho vpe4atlenie. kasite se 4uvaha zverski. stori mi se 4e kitarite ne se 4uvaha tolkova, no beshe mega adski veliko!!! inner selffaaaaaaaa , territory!!!!!!!!!!!!! smazah se ot kef . bati qkoto. suffer h podgrqha super qko , abe nqma kvo da si govorime. koito e propusnal koncerta e pedal! headbang[1].gif headbang[1].gif

edit:i travers i lesbiika ahaha
Svetyl
Цитат
koito e propusnal koncerta e pedal!


Koito e propusnal weroqtno e nqmal pari tongue.gif wub.gif
Nightmare
Еееееееееееееееееееееееееееебахтиииииииииииииииии великата група!!!!
Като за втори концерт съм много, ама много доволна!!!
Всичко си беше на ниво - прожектори, озвучение, ефекти ... само вокалът така лееко ми се губеше, но това не е толкова важно smile.gif
Честно да ви кажа общо 18 часа път от Варна до София и обратно си заслужаваха ... великоооооооо ........................... Жалко, че не изсвириха това, което чаках да чуя с най-голямо нетърпение .. но както и да е. Преди да отида изобщо си нямах и понятие, че ще свирят песни и от Сепултураприятна изненада беше smile.gif особено когато споменатата група е изобразена на фанелката ти wink.gif
giggle
Цитат(Svetyl @ Jul 2 2004, 05:41 AM)
Цитат
koito e propusnal koncerta e pedal!


Koito e propusnal weroqtno e nqmal pari tongue.gif wub.gif

Ili ne sa go pusnali ph34r.gif
oba4e za kompensaciq mi dadoha 1 sedmica v sofiq v na4aloto na avgust biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(pixie @ Jul 1 2004, 11:03 PM)
daje edin go izpraskah super zdravo i toi samo se obyrna i mi se usmihna bez da trygne sre6tu mene da si go vry6ta...basi ako iskah usmivka 6tah da mu se uhilq vmesto da go blysna...

laugh.gif laugh.gif Дам, този случай го видях..може би трябваше да буташ хората в погото, онзи пич беше в периферията и много правилно ти се е усмихнал вместо да направи така че ти да се усмихваш на тавана smile.gif
pixie
Sw1tched horata v pogoto po4naha da blyskat tebe a ne mene:)) az ne mojah da dokopam nikoi:P
a onq pi4 v periferiqta ne6to mi pre4e6e da si ska4am i glavno zatova go izbutah ama nqma6e da imam ni6to protiv da stane mele:)
The Trooper
Цитат
Яко пого(да видят пръдливите хевита как се прави), яко викане, куфеене, подскачане....

E i az sym ot heavy-tata, ama pa kufqh sigurno nai-mnogo ot vsi4ki, a i se vkliu4vah 4esti4ko v pogoto. I sym prydliv, taka li? Zadeto slu6am predimno heavy?
gad
аз се бях изпотил като прасе wink.gif и още ме боли врата и краката от подскачането, а до погото нямах възможността да се добарам, ама ако го бях направил по време на Roots ... devilsmiley.gif
после цяла нощ буден и сутрин от 7 часа запиване wink.gif добре че нямаше чак толкова водка wink.gif
icon_headbang[1].gif Мах icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Цитат(The Trooper @ Jul 2 2004, 04:25 PM)
Цитат
Яко пого(да видят пръдливите хевита как се прави), яко викане, куфеене, подскачане....

E i az sym ot heavy-tata, ama pa kufqh sigurno nai-mnogo ot vsi4ki, a i se vkliu4vah 4esti4ko v pogoto. I sym prydliv, taka li? Zadeto slu6am predimno heavy?

Аз имах предвид героите които правеха пого на Judas примерно. Ако толкова държиш, може и да се обидиш. разрешавам.
Sw1tched
Цитат(gad @ Jul 2 2004, 07:51 PM)
боли врата

heh дали някой от там не го е болял..дори и тея по пейчиците сигурно са се разбили smile.gif
Inferno
Цитат(The Trooper @ Jul 2 2004, 04:25 PM)
E i az sym ot heavy-tata, ama pa kufqh sigurno nai-mnogo ot vsi4ki, a i se vkliu4vah 4esti4ko v pogoto. I sym prydliv, taka li? Zadeto slu6am predimno heavy?

На сепутлурските парчета това за теб важеше в пълна сила. Ама на тоя твоя приятел с фланелка на Dark Throne или там каквито бяха май не му беше мястото там, или поне така изглеждаше отсрани wink.gif
The Trooper
heh, toq moi priqtel be6e s flanelka na Dark Funeral, ama toi po princip si e po-sdyrjan na koncerti. Ina4e pi4a slu6a osnovno heavy, kvo da go pravq, 4e si sloji taq flanelka. Kakvo pravi edna flanelka ohmy.gif Kazvah mu az i dvamata da sme SLAYERized, ama ne me slu6a mom4eto cool.gif
The Trooper
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 2 2004, 05:52 PM)
Цитат(The Trooper @ Jul 2 2004, 04:25 PM)
Цитат
Яко пого(да видят пръдливите хевита как се прави), яко викане, куфеене, подскачане....

E i az sym ot heavy-tata, ama pa kufqh sigurno nai-mnogo ot vsi4ki, a i se vkliu4vah 4esti4ko v pogoto. I sym prydliv, taka li? Zadeto slu6am predimno heavy?

Аз имах предвид героите които правеха пого на Judas примерно. Ако толкова държиш, може и да се обидиш. разрешавам.

Ne be, ne se obijdam. Misylta mi be6e - za6to trqbva da pravim takova razdelenie m/u metyli i metyli. Emi vsi4kite slu6ame metal, kakvo kato ediniq slu6a heavy, a drugiq death? Ne trqbva taka:"typo heavy", "sduhan blekar" i t.n. Trqbva vsi4kite da sme obedineni, da porkame bira i da respektirame naglasenite chalgari. Smqtam, 4e tova mnogo pove4e si struva, otkolkoto da ima vytre6ni raznoglasiq i da ni se smeqt horata wink.gif thumbdown.gif
P.S.:sorry za latinicata, sega sym v edin pc club, 4e moito komp4e izgyrmq predi nqkolko dni i 6te trqbva da me potyrpite izvestno vreme s fuck-anicata biggrin.gif
Nightmare
Цитат(Sw1tched @ Jul 2 2004, 05:55 PM)
Цитат(gad @ Jul 2 2004, 07:51 PM)
боли врата

heh дали някой от там не го е болял..дори и тея по пейчиците сигурно са се разбили smile.gif

Напълно си прав! Едни бяха мъртво пияни. Други като мен не си седнаха на задника през цялото време и щяха да паднат от шестия ред право в погото, но ги хванаха хаха biggrin.gif
SepulTeraHead
Цитат(The Trooper @ Jul 3 2004, 10:07 AM)
Ne be, ne se obijdam. Misylta mi be6e - za6to trqbva da pravim takova razdelenie m/u metyli i metyli. Emi vsi4kite slu6ame metal, kakvo kato ediniq slu6a heavy, a drugiq death? Ne trqbva taka:"typo heavy", "sduhan blekar" i t.n. Trqbva vsi4kite da sme obedineni, da porkame bira i da respektirame naglasenite chalgari. Smqtam, 4e tova mnogo pove4e si struva, otkolkoto da ima vytre6ni raznoglasiq i da ni se smeqt horata wink.gif thumbdown.gif

Съгласен! Мене идеята ми беше, по-скоро за пореден път да кажа, че пого на Judas не трябва да се прави. biggrin.gif Тъпо се изказах, сори.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.