Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: С коя група прослушахте метъл?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
bgm
То никой не може да каже какъв точно произход има един народ, затова и такива определения са глупави, но Хитлер си е определял народите както му е изгодно.
SepulTeraHead
Ами точно и аз тва казвам. Удобно му е било да не сме Славяни..
Peter
Sega pak 6te go izbiem na vtorata svetovna voina, Jukov, Mandjuriq i kvo li o6te ne... laugh.gif cool.gif
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 1 2003, 01:13 PM)
Цитат
toy dolls
metallica
exploited 

КВО?

Vij imeto na topica.

Цитат
По-скоро е пич, който обича родината си и т.н. БГМ, лайна защО? Щото са нацистки или щото... са големи?

Porewdniq 4ovek koito ne e 4el "Mein Kamp". Zamislete se. Daje za da e po lesno 6te vi go kaja v tupata rasistska ploskost w koqto razsujdavate:
NIE SME SLAVQNI.
Znaete li kakvo sa pravili nacistite s slavqnite?
SA6TOTO KATO S EVREITE I CIGANTE!!!!!!!!!


DA VI EBA I V OBI4ANETO NA RODINATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ГЛУПОСТИ!

1. Аз не съм съгласен с повечето неща в политиката водена по онова време и т.н.

2. Какво за Майн Кампф?
Четах я на български и прегледах на немски... всъщност в нея няма никаква идеология, защото пишейки я Хитлер не е това, което е след взимането на властта!

СПОРЕД НЕГО НЕ СМЕ СЛАВЯНИ А АРИЙЦИ НЕРОДЕНИ В ГЕРМАНИЯ, ТАКА ЧЕ... ГУБИШ smile.gif
BELLA
mnogo se draznq ot nqkakvi, koito se izjivavqt kato fashisti, pi6at svastiki , a si nqmat nikakvo ponqtie kakvo simvolizira tozi znak, i izob6to razbrali nedorazbrali govorqt ne6ta prosto ei taka. imam original na MEIN KAMPf na hitler i to na nemski- o6te ot vtorata svetova. znae6 li, za ekspediciite na hitler do tibet, za satanisti4nata sekta na koqto e bil 4len. tozi 4ovek e bil gnusen izverg i preziram vsi4ki koito haresvat tova......... su6testvooooo. ima6 li elementarna predstava kakvi iztezaniq e pravil- bveroqtno ima6, 4uval li si 4e e rejel zurnata na gurdite na jeni i e karal decata im da gi izqjdattttttttttt. da obi4a6 bulgariq e edno- vsi4ki nie malko ili pove4e q obi4ame, no hitler nqma ni6to ob6to s tova!!!!!!!!!!!!!!!
SepulTeraHead
Цитат
ГЛУПОСТИ!

Не! Не са глупости

Цитат
1. Аз не съм съгласен с повечето неща в политиката водена по онова време и т.н.

А с кво си съгласен? Това е нацизма. Това символизира свастиката. Да, знам какво е означавал този знак ПРЕДИ това, но това отдавна е опорочено от нацистите.

Цитат
2. Какво за Майн Кампф?
Четах я на български и прегледах на немски... всъщност в нея няма никаква идеология, защото пишейки я Хитлер не е това, което е след взимането на властта!

В нея няма никаква идеология? Аз съм син на Ал Капоне и кралицата на Англия лиже сметана от левия ми ташак. В момента! И ми говори на Австрийски, с някъв еврейски акцент!

Цитат
СПОРЕД НЕГО НЕ СМЕ СЛАВЯНИ А АРИЙЦИ НЕРОДЕНИ В ГЕРМАНИЯ, ТАКА ЧЕ... ГУБИШ

Това има ли смисъл да го коментирам дори?
bgm
Цитат(BELLA @ Aug 1 2003, 09:51 PM)
mnogo se draznq ot nqkakvi, koito se izjivavqt kato fashisti, pi6at svastiki , a si nqmat nikakvo ponqtie kakvo simvolizira tozi znak, i izob6to razbrali nedorazbrali govorqt ne6ta prosto ei taka. imam original na MEIN KAMPf na hitler i to na nemski- o6te ot vtorata svetova. znae6 li, za ekspediciite na hitler do tibet, za satanisti4nata sekta na koqto e bil 4len. tozi 4ovek e bil gnusen izverg i preziram vsi4ki koito haresvat tova......... su6testvooooo. ima6 li elementarna predstava kakvi iztezaniq e pravil- bveroqtno ima6, 4uval li si 4e e rejel zurnata na gurdite na jeni i e karal decata im da gi izqjdattttttttttt. da obi4a6 bulgariq e edno- vsi4ki nie malko ili pove4e q obi4ame, no hitler nqma ni6to ob6to s tova!!!!!!!!!!!!!!!

Хехе, тука мненията гравират около научната фантастика, само дето в случая не е научна biggrin.gif

Колкото до Щурмфюрер, нито един път от всичките форуми, в които участва не съм го виждал да изказва някакво сериозно твърдение, не дай боже да го защитава.Дочул нещо оттук-оттам и вече пише с голям шрифт, в този пост НИЩО не каза.
Peter
Цитат(Sturmfuhrera @ Aug 1 2003, 09:31 PM)
СПОРЕД НЕГО НЕ СМЕ СЛАВЯНИ А АРИЙЦИ НЕРОДЕНИ В ГЕРМАНИЯ, ТАКА ЧЕ... ГУБИШ smile.gif

Tva ima li smisul da go komentiram? Za6toto e sme6no...
Beerzebub
Цитат(Peter @ Aug 2 2003, 04:46 PM)
Цитат(Sturmfuhrera @ Aug 1 2003, 09:31 PM)
СПОРЕД НЕГО НЕ СМЕ СЛАВЯНИ А АРИЙЦИ НЕРОДЕНИ В ГЕРМАНИЯ, ТАКА ЧЕ... ГУБИШ smile.gif

Tva ima li smisul da go komentiram? Za6toto e sme6no...

Sturmfuhrera е прав!!
Освен това по онова време българската армия наистина не е била за подценяване...
bgm
Ами то по принцип всички европейски народи са арийци, включително турците, албанците, руснаците, всички, презирани от Хитлер, така че има ли изобщо значение, през трибуквения ми е как ни е нарекъл.А по това време в паспортите все пак не е пишело дали си ариец или не laugh.gif

А българската армия по това време вероятно би била направена на скрап за максимум 2 дена.С бойни коли Викерс, бипланерчета, пушки Манлихер от ПСВ rolleyes.gif
SepulTeraHead
Дядо ми е участвал в последната фаза, когато сме се били срещу Германия. Ако съдя от разказите му не сме били въоръжени с прашки и лъкове....
Sw1tched
hahaha koq grupa wi zapali po tevkata muzika - wojnite na bulgariq
SepulTeraHead
ХАХАХХАХАХАХ!!!!!!!!
WWII е ебати универсалната тема! Винаги като се напием с приятелите почвяаме....
"Хитлер колко хора е избил", "Ако не са били руснаците кво е щяло да стане.." и разни такива...
guin.gif naughty.gif
Sw1tched
ние с ицо сме по-зле - като се напием или говорим за панирани павета или за екзистенциални въпроси или за това как се е разфасовало някакво мило животинче laugh.gif
SepulTeraHead
Ами азвиси.. понякога се случват разни култови диалози от сорта на:

"- Кур е зъб на турски.
-Верно ли бе? Тва ще е някъв женски зъб..."
bgm
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 4 2003, 12:29 PM)
Дядо ми е участвал в последната фаза, когато сме се били срещу Германия. Ако съдя от разказите му не сме били въоръжени с прашки и лъкове....

Германците са ни въоръжили така.Преди войната сме нямали нищо.
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 4 2003, 12:51 PM)
Ами азвиси.. понякога се случват разни култови диалози от сорта на:

"- Кур е зъб на турски.
-Верно ли бе? Тва ще е някъв женски зъб..."

всъщност е петел на руски! После ще ти кажа как е еднопосочно шосе laugh.gif biggrin.gif
Peter
Цитат(Sw1tched @ Aug 4 2003, 01:05 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 4 2003, 12:51 PM)
Ами азвиси.. понякога се случват разни култови диалози от сорта на:

"- Кур е зъб на турски.
-Верно ли бе? Тва ще е някъв женски зъб..."

всъщност е петел на руски! После ще ти кажа как е еднопосочно шосе laugh.gif biggrin.gif

Cikleeeeeeeeeejjjjjjjjjj tongue.gif
Undeadgirl
Мисля, че първата метъл банда, която чух бе HammerFall. Обаче вече не са ми толкова интересни. rolleyes.gif
Sw1tched
Цитат(Undeadgirl @ Aug 31 2003, 01:39 PM)
Мисля, че първата метъл банда, която чух бе HammerFall. Обаче вече не са ми толкова интересни. rolleyes.gif

хаха нормално...smile.gif
Undeadgirl
Цитат(Sw1tched @ Aug 31 2003, 12:58 PM)
Цитат(Undeadgirl @ Aug 31 2003, 01:39 PM)
Мисля, че първата метъл банда, която чух бе HammerFall. Обаче вече не са ми толкова интересни. rolleyes.gif

хаха нормално...smile.gif

Все от някъде се почва...Рядкост е още от първия път да уцелиш "вечно любимата група".
alpha prime
pyrwata grupa deto 4uh be6e ICED EARTH oba4e nai se zapalih kato si otkradnah 4 albuma na maiden .... ebasi jackpota powerslave, piece of mind, iron maiden,real dead one bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Sw1tched
Цитат(Undeadgirl @ Aug 31 2003, 07:08 PM)
Цитат(Sw1tched @ Aug 31 2003, 12:58 PM)
Цитат(Undeadgirl @ Aug 31 2003, 01:39 PM)
Мисля, че първата метъл банда, която чух бе HammerFall. Обаче вече не са ми толкова интересни. rolleyes.gif

хаха нормално...smile.gif

Все от някъде се почва...Рядкост е още от първия път да уцелиш "вечно любимата група".

имах предвид най-вече "HammerFall. Обаче вече не са ми толкова интересни. :" ..ще им спестя мнението си.
Ed_Hun†eR
awe po4nah si s Iron Maiden icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif I wse o6te si mislq 4e tva e nai welikata grupa bowdown.gif
moje da se kefq super qko i na par4eta na drugi grupi oba4e koeto ti doide purvo na du6ata ne moje6 da se otkaje6 ot nego bggg
FuckMeJesus
Цитат
koeto ti doide purvo na du6ata ne moje6 da se otkaje6 ot nego

абе не е съвсем така...щото аз и Ейс Ъв Бейс, и Бекстрийт бойс съм слушала ph34r.gif mad.gif ohmy.gif ...мдам..много пропаднало дете бях..
widowmaker
moja dusha otkradna ha Blind Guardian s Last Candle.
vse oshte ne iskat da mi ja vurnat
Warrior Of Ice
Цитат
moja dusha otkradna ha Blind Guardian s Last Candle.
vse oshte ne iskat da mi ja vurnat


Подли крадци на души, законспирирани като бардове! biggrin.gif punk.gif
Sw1tched
Цитат(FuckMeJesus @ Sep 3 2003, 06:04 PM)
Цитат
koeto ti doide purvo na du6ata ne moje6 da se otkaje6 ot nego

абе не е съвсем така...щото аз и Ейс Ъв Бейс, и Бекстрийт бойс съм слушала ph34r.gif mad.gif ohmy.gif ...мдам..много пропаднало дете бях..

хаха помня че и аз се кефех на ейс ъф бейс слава богу бекстрийт ги подминах thumbdown.gif hahahahaha boxed.gif
Arthas
Purvata grupa s koqto se zapalih po metala beshe FEAR FACTORY.Purvata pesen koqto im 4uh beshe Demanufacture punk.gif Posle se zapalih i po drugite stilove metal
Carpathian_Wolf
mi az pochnah da slusham muzika s aerosmith, bon jovi i bryan adams, sled t'va edin friend donese otnqkude purvite albumi na KoRn(oshte si me kefi qko) i Prodigy puk ve4e kum metala minah s Bolt Thrower - Realm of Chaos i Benediction - Dark Is The Season....sled t'va Hypocrisy i t.n. .... ama prez nikvi hevi-grupi i metaliki ne sum minaval, nqma i da mina biggrin.gif Ina4e dori sega se kefq na absolutno vsi4ko koeto nqkoga sum slu6al i slu6am bggg
deadsoul
Съвсем отначало слушан Prodigy, това беше 4-ти клас, но исках нещо с китари и запознах да слушам Metallica по същото време слушах и Apocaliptica. Но след това вече 5-ти за шести клас се слушаше само Cannibal Corpse и Morbid Angel. Спомням си много откачах на двете банди и от товава като тръгна че до сега... smile.gif
alpha prime
Цитат
Ina4e dori sega se kefq na absolutno vsi4ko koeto nqkoga sum slu6al i slu6am


q si priznai ko drugo slu6a6 wdnaga da ne staewamer na kylbeta w00t.gif w00t.gif ranting.gif ranting.gif робокоп boxed.gif biggrin.gif
Carpathian_Wolf
brave_new_world slu6am i oneq ne6ta deto ti me zaribi s tqh.....glorii, kalorii i kon dyo-vci tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
alpha prime
emi carpathian_wolf az tebe ta zanm 4algadinko dolna wub.gif boxed.gif boxed.gif boxed.gif drinks_drunk.gif
inavm2978
Parvata mi grupa be6e Sodom.No tam si i ostana - v 6-ti klas. Sega nai ve4e slu6am Motorhead, Iron Maiden, Danzig. headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Ех ,Rammstein,Rammstein,каквито и идиоти да слушам сега вие сте ми първите и май си оставате най-добри! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
jago
queensryche - rage for order
Inferno
Цитат(jago @ Sep 19 2003, 08:42 PM)
queensryche - rage for order

Ей т'ва е!
На мен ми трябваха няколко години упорито слушане на тресни, грамотевици, дойчметъли и т.н., за да стигна до съвършената музика, една от проекциите, на които - Rage For Order punk.gif
Crafter
Цитат(Ed_Hun†eR @ Sep 3 2003, 01:54 PM)
awe po4nah si s Iron Maiden icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif I wse o6te si mislq 4e tva e nai welikata grupa bowdown.gif
moje da se kefq super qko i na par4eta na drugi grupi oba4e koeto ti doide purvo na du6ata ne moje6 da se otkaje6 ot nego bggg

ТИ некъв тука... къв си?

Некъв скин ли си? И що си с моя аватар? И...
абе ЗИГ ХАЙЛ! smile.gif smile.gif smile.gif


хахаха

Аз почнах с Моторхед!

bggg bggg bggg bggg
Ed_Hun†eR
E 6efe sorry 4e sum ti tupnal avatara 6e go smenq 4e ina4e e nekvo selsko da sme s ednakvi
airhead
mnogo ste pisali hora murzi me da cheta a puk i shte me uvolnqt ako produljavam da nepravq nishto... stignah do vtora stranica i reshih napravo da post otgovor
az sum proslushal metal s ManOwaR - Kings of metal i The Thriumph of steel edin friend si beshe vzel tiq dvata albuma i poneje togava (bil um 3-4 klas) metul beshe nekva poshla duma 2 meseca se zalugvahme che tova ne e metul dokato si kupihme vsichkite im dotogava izlezli albumi i ne gi nauchih na izust ot vurtene
za pichovete koito kazvaha che sa slushali mnogo manowar i im e ednoobrazen i tup moga da kaja samo edna... sprete da slushate muzikata i pochnete da q CHUVATE.
M-16A2Rifle
az proslu6ah metal s iron maiden icon_headbang[1].gif i prodaljavam da si gi slu6am mnogo qka grupa sa headbang[1].gif
Crafter
Нямаш проблеми Хънтър smile.gif Аз сега ше си слагам друг аватар де smile.gif
lordborken
Годината е 1984 или 85
Metallica са издали Ride the Lightning и брат ми слуша Fight Fire with Fire
аз съм малък, но ве4е знам каква музика обичам и каква ще обичам до края на живота си
Crafter
От таз песен само бола глави smile.gif
Ed_Hun†eR
Цитат(Sturmfuhrera @ Sep 30 2003, 01:33 PM)
От таз песен само бола глави smile.gif

Kakto w edni 666 pravila na black metal-a pi6e6e ne si kupuwaite album , ot koito ne wi boli glava wacko.gif
Borgir
I az kato Blood Freak po4nah s KoRn i Limp Bizkit. Sled vreme mi dadoha da 4uq Enthrone Darkness Triumphant i Wols`s Lair Abyss i taka se po4na s True Metala
Souldestroyer
ami pochnah s recycler na ZZ Top(te ne sam metal de) posle HelloweeN i veche kam chetvyrti klas se zapalih mnogo po metallica ramazvah se ot kef napravo dokato sia me kefi samo zz top i pyrvite albumi na helloween i metallica icon_headbang[1].gif v kraina smetka pyrvata mi istinska metal liubof sa metallica icon_headbang[1].gif
M. S. Demogorgon
S Metallica, Cradle of Filth i Dimmu borgir za koeto sega sujaliavam shtoto sega slusham istinski metal a ne tia komersialni BOKLUCI
alpha prime
Цитат
S Metallica, Cradle of Filth i Dimmu borgir za koeto sega sujaliavam shtoto sega slusham istinski metal a ne tia komersialni BOKLUCI



metallica imat i dobri ne6ta we
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.