Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: С коя група прослушахте метъл?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Aglarana
Aaaaaaaa...az ot nqkfa dolnoprobna chalga( mad.gif blink.gif laugh.gif ) proslushah metal s grupi4kite Nightwish, Helloween i Blind Guardian wub.gif
Alekto
-CRADLE OF FILTH
-BURZUM
-CANNIBAL CORPSE
Aglarana
Цитат(Alekto @ May 30 2005, 08:50 PM)
-CRADLE OF FILTH
-BURZUM
-CANNIBAL CORPSE

Cannibal Corpse...Qko nachalo tongue.gif smile.gif
Everblack
Днес си свалих цялата дискография, bootlegs и tribute на една от групите, които ме зарибиха по метъла - Iron Maiden headbang[1].gif
Blashyrkh
Значи най-напред бяха Битълс (все още си пускам някой песни...), после почти изтрих 2 касетки на Queen. После беше яко неориентиран период и си пуках Ъпсурт hmm.gif .... После чух Продиджи и ме накефи че псуват (Smack my beach up - нали така tongue.gif ), но един приятел ме открехна, че имало няква група дето псува повече и се казва Корн... (Господи кви времена бяха punk.gif ). После чух Мейдън - Powerslave и се накефих, а после Slayer (сигурно затова ги предпочитам пред Сепултура и немците) и от там вече яко.
Между другото, първият ми блек не беше Диму или Крейдъл, както става най-често, а Thy Serpent - Christcrusher (което си е доста добро). После естествено си минах през Крейдъл и ми бях любима група за околко седмицаpienjeeeee
Първия ми дет си бяха Канибл корпс и ми се стори непоносимо...
Aglarana
Storili sa ti se neponosimo....A sega kak ti se struvat laugh.gif
Blashyrkh
Цитат(bE3cMbPtHa @ Jun 3 2005, 05:14 PM)
Storili sa ti se neponosimo....A sega kak ti se struvat laugh.gif

Ами общо взето са ми от любимите групи:) То и God Hate us All ми се стори смешно тогаз..., абе въобще бяха луди времена.
Ro6ava GarGa
КАМЕЛОТ
Minitabandus
The Offspring и някави подобни там групички.
RazorJack
Хм фанала ме е склерозата и не помня дали съм отговарял вече тука ама в началото и аз - Beatles, ABBA, Boney M и т.н. тва докъм 4-ти клас после се зарибих по Quieen и (не се смейте) Ace of Base biggrin.gif После се запалих по Prodigy и накрая чух за първи път Maiden и си викам ебати колко е яко тва кой го пее. Втората подобна група, която чух бяха Manowar. И досега това са ми двете любими групи (+ третата Rhapsody tongue.gif ). Та така доста години Hard and Heavy and Power и чак напоследък се забелязва тенденция да се пренасочвам към мелодичен death biggrin.gif
|the_devil|
amiii...do kolkoto si spomnqm tva bqha metallica(predi malko pove4e ot 1 godina...posle preminah na nqkuv kakto kazava bE3cMbPtHa-shit metal-LP,slipknot,korn..tqh gi slu6ah okolo mesec i sled tova zapo4nah da slu6am nqkvi brutalizmi..ama kfo da se pravi.... icon_headbang[1].gif
Avienda
Ами той баща ми ме надува с Black Sabbath и Dio откакто съм на 6, ама май всъщност първата ми сериозна лична забежка бяха Helloween band.gif
The Forsaken
Цитат
  Ами той баща ми ме надува с Black Sabbath и Dio откакто съм на 6, ама май всъщност първата ми сериозна лична забежка бяха Helloween band.gif

и мен ме тормозеха така- само че с ДИО smile.gif после постепенно започна да ми харесва
Avienda
как бе Дио е пич аз много си го обичам
FREAKy#157
Pri men vsi4ko zapo4na kato maika mi me zaribqva6e s Queen. Togava bqha moderni Limp Bizkit i az gi 4uh i qko me izkefiha. Sled tova prodyljih s KoRn i prodyljih s metallica, dokato ne se stigna do istinata - SliPkNoT!
Avienda
Цитат(FREAKy#157 @ Jun 16 2005, 10:17 PM)
Pri men vsi4ko zapo4na kato maika mi me zaribqva6e s Queen. Togava bqha moderni Limp Bizkit i az gi 4uh i qko me izkefiha. Sled tova prodyljih s KoRn i prodyljih s metallica, dokato ne se stigna do istinata - SliPkNoT!

да бе - и аз се бях запалила по Queen в 5ти клас
Blessed_Dead
с Limp Bizkit icon_headbang[1].gif
Vlad
Offspring ---> Limp Bizkit---> Manowar,Slipknot,Korn...
Slash
Цитат(Vlad @ Aug 19 2005, 10:03 AM)
Offspring ---> Limp Bizkit---> Manowar,Slipknot,Korn...

Труу метъл. headbang[1].gif

Аз съм скромен. Започнах на 7 годинки, с тате Гънс и мама Металика. icon_headbang[1].gif
ROSHAVIA
ЕДИН ПРИАТЕЛ МИ ПУСНА FUTURE WORLD на HELLOWEEN ОТ ТОГАВА МОЗАКАТ МИ ЗАБИ НА ДРУГИ ЧЕСТОТИ
KingNothing

Limp Bizkit->KoRn->System of a down-> Metallica i t.n icon_headbang[1].gif
nigga
Rammstein, Cannibal Corpse, Mortition и накрая брейн уошинг.
Slash
В крайна сметка, важно е да не си прослушал метъл с Азис... boxed.gif
Warrior Of Ice
Цитат(nigga @ Sep 5 2005, 09:11 PM)
Rammstein, Cannibal Corpse, Mortition и накрая брейн уошинг.

Mortition или Mortician? wink.gif
MadHatter
при мене бяха металика,блайнд гардиан,пантера и тн
arise
Аз почнах с Metallica ,първо чух Seek & destroy и разбрах колко е велика тази музика.После си намерих" black album" и така постепенно всичките им албуми.Обаче Seek & destroy продължава да е любимата им песен.
Aresius
W.A.S.P., Helloween, Twisted Sister, Iron Maiden, Judas Priest, Accept... май това са всичките unsure.gif
The Jolly Roger
В началото бяха Пърпъл и Куин. Впоследствие сам си се зарибих по AC/DC и Мейдън, а да прослушам сериозно траш признавам, че голяма помощ оказа Blashyrk-чо(между другото той и с блек и дет се опита ама не успя), а вината да не харесвам траш до тогава имаха Мммталика.

И накрая к`во се получи...

Май някакъв весел симбиоз между групи като Мейдън, Running Wild, AC/DC, Моторхед и такива като Overkill, Anthrax, Sodom, Destruction и т.н.

Егати еднообразието laugh.gif ...
Rodd1ck
Ами всичко почна ,поне в по-съзнателната част от живота ми с пиратски касети на Limp Bizkit,основно на тях се кефех най-много,по-късно пеодължих с още нео,докат не се зарибих по Slipknot ! След това малко black да го wидя какво представлява,по-известните-Cradle , Dimmu!Стремя се да слушам по-разнообразни неща,като последно се позапалих по Hardcore- Biohazard,Hatebreed.. Слушам каквото ме кефи и в зависимот колко ме боли главата и какво е настроението ми bye.gif
Тежкия heavy metalist
Prodigy-Breathe-още от седем години!(седем годишен демек)
Vlad
И аз тия ги слушах 4-5 клас. Още си ме кефат де въпреки че не се кефа на некви електреоники.
moonshield
Малко късно, но и аз да си кажа:-) От ранна възраст майка ми ми промиваше мозъка с Queen, а по-късно и Foreigner. След туй, покрай сестра ми прослушах гръндж Pearl Jam, Alice in Chains. Естествено, не минах и без Offspring ( лудница си бяха ). Това е, сега слушам метъл -всякакъв, стига да ме заинтригува:-) от хеви до дуум - нищо не може да ме стресне!

Поздрав за всички с Impetigo - Boneyard
Helloween
Почнах с MANOWAR (Kings of metal), после чух Keeper-ите на Helloween и останах в транс w00t.gif metal.gif . Blind Guardian, Gamma Ray и т.н icon_headbang[1].gif А последното е Savage Circus, който обича Blind Guardian да слуша това вълшебство guitar.gif
Pyjamka
Хммм... Хайде, няма да се свеня и ще си призная - първата "метАлна" група, която чух, беше Slipknot и по-специално песните им "Wait and Bleed", "Eyeless", "People=shit". После едни лоши батковци ме подучиха да си изтегля това-онова на KoRn. И... около половин година карах само на това, добавяйки разни песни на Soulfly, Sepultura, Rammstein, Godsmack и други. Мога да кажа, че това бяха групите, с които прослушах метъл. (Честно да си призная, това стана съвсем не отдавна - може би преди около 2 години някъде. Само че за тези 2 години се промених тотално, а оттам и вкусът ми. wink.gif В момента го карам главно на настроение като KoRn и Slipknot не съм си пускала да слушам сигурно от 6-7-8 месеца.)
Marlyn Manson
Marilyn Manson
prog_warrior
не знам дали Metallica се включва към хеви метъла, но с тях започнах да слушам и метъл още от много малък, но тогава не го разбирах естествено! на по-късен етап се усетих, продължиш с Slayer, Sepultura, Pantera страшно много ми харесват и сега - когато се уморя от прогресив си отнасям главата с малко Sepultura - слушам само до 1993вкл. след това албуните им на нищо не приличат - или поне не приличат на "старата" Sepultura. какво искам да си призная - хеви метълът винаги ме е дразнел, не го понасям въобще - единствено Metallica, но това не е точно хеви - мисля, че сте съгласни!? групи като Manowar, Blind Guardin не мога да ги понасям, също и новата вълна на немския хеви метъл - много са ми предсказуеми и скучни! слушам стари групи, дори и да не се тежки много ми допадат - всички от хард рока, е, има и изключения, но те са рядко punk.gif
ZvErI
JUDAS PRIEST icon_headbang[1].gif
ManOwaRadO
С MANOWAR преди 7-8 години, още ги слушам и така завинаги...
Spinefarm_Records
С Найтуиш,преди около година и половина.Все още са ми любими smile.gif
july`morning
Ah.. Spomnqm si, 4e se zapalih s Queen. Tova be6e v 7 klas. Vinagi sym haresvala solata s kitara... A ve4e po seriozno se otdadoh na Nightwish, t.e. te sa grupata s koqto ve4e naistina "prohodih". Sled tova estestveno se sdobih i s black albuma na Metallica, setne Deep Purple, Skt i pro4ee..
Equimanthorn
преди 15 години бяха добри времена...
Europe, Helloween , Warlock , Twisted Sisters
InsArtTure
Мислех, че съм писал в тази тема, но осъзнах, че не съм.

Всичко започна с един диск на видео играта Кармагедон 2 през 1999. Тогава вече имах компютър, а играта беше една от първите ми. Както и да е. Случайно пъхнах първите дни диска в уредбата и..ох-каква великолепна и завладяваща музика. Който не е наясно-саунтракът на Кармагедон се състои главно от хитове на Мейдън.

През доста стилове минах от тогава докато се осъзная напълно, втората метъл група, която чух в онези времена беше Helloween, а веднага след това и In Flames и Sepultura и т.н. до днес със стотици групи...
Nimue
Металика. В далечната 1996-та година. Побърках се по Until It Sleeps, съответно по Load. /младост, младост... to_become_senile.gif/
Izkufelia
От '83 година с великите

AC/DC,
DEEP PURPLE,
BLACK SABBATH,
JUDAS.
icon_headbang[1].gif
Queen_Of_Snow
Pantera... ManOwaR MoonSpell аве квото музика имаше брат ми вкъщи тогава да съм била на 6-7 годинки...
Nymphetamine
Не ми говорете ... thumbdown.gif Запалих се от Линкин Парк ... Пфф .. ^ ^
Queen_Of_Snow
Цитат(Nymphetamine @ Nov 27 2005, 01:46 PM)
Не ми говорете ... thumbdown.gif Запалих се от Линкин Парк ... Пфф .. ^ ^

LP не са метъл thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif
Nymphetamine
Ако не виждаш, темата е коя група ви запали по метъла.Е, аз казвам откъде започнах-от Линкин Парк, защото когато бях на 10, ги смятах за уникални.По-нататък ми омръзнаха, и ме накараха да търся по-тежко и по-истинско ...
`Xandria`
Цитат(Queen_Of_Snow @ Nov 27 2005, 01:49 PM)
Цитат(Nymphetamine @ Nov 27 2005, 01:46 PM)
Не ми говорете ...  thumbdown.gif Запалих се от Линкин Парк ... Пфф .. ^ ^

LP не са метъл thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif

добре че и каза,никога нямаше да се досети,не мислиш ли? dry.gif

Въобще не помня с какво съм започнала,няма и значение голямо за мен.Мисля,че бяха някои парчета на Metallica,но не съм сигурна,тогава нямах и откъде да черпя информация(ни компот,ни интернет),най-много да съм мярнала нещо на групата по VH1 и след това вече започнах да се образовам,и още май имам много хляб да изям.

P.S. VH1 forever tongue.gif
scion_of_storm
При мен е от Metallica,после последваха Cradle of Filth и Children Of bodom.От там нататък всичко е ясно tongue.gif icon_headbang[1].gif metal.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.