Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: С коя група прослушахте метъл?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Rodd1ck
А ти моля, моля, стига се прави на интересна!
Eddie_The_Beast
Kamelot,следват Maiden,Helloween,Axel Rudi Pell...
Mandor of Chaos
Rammstein и System of a Down, след тях прослушах рок и от там метъл smile.gif
Finntroll
Sinister, Dead Infection, Amorphis, Baphomet, Toxic Shock, Gorefest.
deformity__
Започнах с Scorpions
Exhumator
Metallica...then something went terribly wrong blackmetal.gif
kuretza
Nightwish и Hammerfall с тези групи прослусхасх метал лиубими ми са в последно време слусшам блак меатал пове4е smile.gif
gadniq-spamer
По-хубаво да си слушаш учителя по български... icon_headbang[1].gif Иначе аз започнах с Джудас...и Моторхед... icon_headbang[1].gif
COTU
ManOwaR и Iron Maiden благодарение на баща ми icon_headbang[1].gif biggrin.gif
Aggressive Perfector
Beatles----->Queen----->Limp Bizkit----->Eminem(LOL)----->Limp Bizkit( rolleyes.gif )----->Linkin Park----->Korn----->Metallica----->Slipknot----->Sepultura
_Moonshield_
Guns N' Roses --> Metallica и от там вече групи Бог дал guitar.gif А Металика продължавам да си я слушам с най-голямо удоволствие и не смятам да спирам icon_headbang[1].gif
Gelu
Започнах c Burzum, Mortum, Marduk, Satyricon, Bathory suicide.gif
brighton_rock
Judas + Maiden бяха първите баш метъл, основите положиха групи като Queen, Scorpions, Purple, Zeppelin, AC/DC
Exhumator
Цитат(Gelu @ Nov 28 2007, 09:30 PM) *
Започнах c Burzum, Mortum, Marduk, Satyricon, Bathory suicide.gif

Леле, така се започвало то! bowdown.gif
Aggressive Perfector
Цитат(Gelu @ Nov 28 2007, 09:30 PM) *
Започнах c Burzum, Mortum, Marduk, Satyricon, Bathory suicide.gif

Леле, ако наистина това наистина са били първите ти групи, те признавам... bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Gelu
Ахъм, те бяха icon_headbang[1].gif И бях на 13 и нещо, мухахаха blackmetal.gif
gadniq-spamer
Дам...сега си баш голям.Иначе за групите... suicide.gif
Mario
Рамщайн biggrin.gif
Gelu
Ми сега съм на 14 и половина suicide.gif
Exhumator
bowdown.gif Евала!!! Ти си човекО! Аз едва на 16 прослушах като хората, те преди около година, та затова съм и толкова ограничен тип... whistle.gif
Twilightfall
Точно най-първата мисля че беше HammerFall.
После Manowar, Megadeth, Pantera, Metallica, Judas Priest...
freak_of_nature
аз се запалих по метала след като чух една песен на Disturbed icon_headbang[1].gif
\\m//
Metallica, Maiden, Judas Priest, Sabbath, Rainbow-само заради Dio, Helloween! С ей тия долу-горе!
Finntroll
Зависи какъв метал wink.gif

Amorphis, Dead Infection, Krabator, Baphomet, Toxic Shock, Sinister ....
Exhumator
Dead Infection не са ли грайнд??? Прослушал си с грайнд...абе аз почвам да се чувствам леко неловко... rolleyes.gif
Nojustice
няма лошо , аз прослушах с Korn , disturbed и statick-x ама кво да се прави различни сме !
Finntroll
Цитат(Exhumator @ Dec 2 2007, 12:18 AM) *
Dead Infection не са ли грайнд??? Прослушал си с грайнд...абе аз почвам да се чувствам леко неловко... rolleyes.gif

Около 1995-96 г. такива групи имаше, а тези ми попаднаха случайно от братовчед ми smile.gif
DeathBloom
Slipknot, даже доколкото си спомням Duality беше и първата метъл песен, която харесах smile.gif
Alti
Falconer metal.gif От тях се почна и сега все още са ми една от любимите банди wink.gif
Winter_Snake
Deep Purple guitar.gif
Exhumator
Ето един традиционалист - евала!
Lanfear
Започнах на около....13-14 годинки - Guns N Roses --> Metallica --> Maiden ....
и до днес си ме държат guitar.gif
abydos
Като погледна назад, доста интересен музикален път съм изминал. Повечето хора, които познавам лично или такива, които са ми повлияли вкусово винаги са стигали до едно положение и си остават там. Аз някак все успявам да грабна от всеки по нещо и да продължа "пътя".

Nirvana -> Manowar, Judas, Cannibal Corpse, Obituary, Pantera, Metallica (за много кратко). Това са по-известните представители на съответните жанрове, после чрез Dream Theater се насочих към прогресива и от тогава се придържам към групи, които имат "progressive" в описанието си.
От "онова" време единствените групи, които все още слушам с удоволствие са Manowar, Judas, Pantera, Death.
hybridtar
Никога не съм слушал сериозно чист МЕТЪЛ.
Освен един период преди 6,7 години на: limp bizkit, linkin park, pod, fear factory и малко metallica. Но тогава все още не бях напълно ореантиран.

sharon
^limp bizkit, linkin park, pod... Интересна орЕантация към *чистия* метъл, наистина... Впечатлена съм.
hybridtar
Пиша с какво съм започнал...
sharon
Не съм казала, че не го правиш. Пояснението не е особено на място.
hybridtar
Приеми fear factory и metallica за метълската част.
Mer De Noms
В момента чак ме е срам да си кажа, но все пак ще бъда откровенна..
Linkin park->Rammstein->Slipknot->Metallica->Guns'n'roses->Pantera->Tool->A Perfect Circle
Aggressive Perfector
^Минала си от Pantera на Tool? Поздравления! bowdown.gif
abydos
Какви поздравления, това си е чиста деградация tongue.gif
ludspamer
Човека май се шегуваше....е то как неtongue.gif
Aggressive Perfector
В момента трябва да играя Heroes 3 и нямам намерение да водя вечният спор "Колко некадърни, леки и ънтрю са Tool". Вървете си с мир.

П.С. Не се бъзиках.
Fish
Хубаво е, че поне ти виждаш място за спор. laugh.gif
Ulair
Брех, тва с прослушването на Метъл беше толкова отдавна, че вече не помня... помня че в началото слушах предимно
Metallica, Black Sabbath, Motorhead, а май че и Rammstein това ще да е било преди около 4-5години, макар че групичките и до ден днешен ги почитам whistle.gif

Лелеее ,щях да забравя и култовите Хиподил! laugh.gif
Mer De Noms
Цитат(Aggressive Perfector @ Jan 19 2008, 11:32 PM) *
^Минала си от Pantera на Tool? Поздравления! bowdown.gif

Твърдо НЕ! Пантера никога няма да ги заместя с когото и да било! Просто казвам, че след тях прослушах и Тооl happy.gif
Иначе.. PANTERA са номер едно в моето сърце! icon_headbang[1].gif
Airin Of Ancelot
Цитат(Aggressive Perfector @ Jan 19 2008, 11:32 PM) *
^Минала си от Pantera на Tool? Поздравления! bowdown.gif

Хаха, невероятен прогрес! laugh.gif
scion_of_storm
Оу, и веднага всички нека бъдем на всяка манджа мерудия, защото така е омгфтвйеааааааах и сме яки.
Ебати, човек вече да не каже лично мнение във форума и веднага му скачат 124312312 души.
Аман от липса на поне малко такт и толерантност, честно.
Airin Of Ancelot
Именно, лично мнение. smile.gif

Май съм пропуснала момента, в който си се превърнал в защитник на форумните онеправдани. happy.gif Нищо де, и такива трябва да има.
scion_of_storm
Виж, не съм защитник никому, просто е доста нетактично така.
Аз като примерно някой ми каже - еха, колко ме кефят Мейдън/Хелоуин/т.н., няма да му каже в такъв стил:
"О, да, направо са велики laugh.gif !" ( = ебати тъпото изказване). Просто...де да знам, не е приятно. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.