Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: С коя група прослушахте метъл?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Airin Of Ancelot
Като не е приятно, въпросният човек ще си каже каквото има по темата и толкова. Когато ти се противоречи, си защитаваш позицията, стига да искаш и можеш. Пък и ми се струва, че когато нещо, написано тук, ми е смешно или абсурдно, съм в правото си да го изразя... или?
scion_of_storm
Хах.
Шър, гоу алонг уит дъ крауд smile.gif.
Лошото е че в дадени случаи като се противоречи, си противоречиш със стена, която си седи и те гледа само. Не говоря за теб, ами принципно wink.gif
Airin Of Ancelot
Е, случаи всякакви. smile.gif Доста е комично и в дадени случаи, когато разни хлапетии със и без повод ти врат в очите своята разкрепостеност и оупънмайндеднес. Не говоря за теб, ами принципно. wink.gif
abydos
Какво толкова има?
По тази логика не трябва и да се изказват "поздравления" в подобни случаи. Едно положително, едно-две отрицателни мнения. Голяма работа!
scion_of_storm
Тъй си е, но в този случай Агресива не правеше това. smile.gif
Хубав отговор, бтв, хареса ми wink.gif

^ Не бе, брат, просто накрая човек се отказва да си споделя личното мнение като като го направи всички само му се нахвърлят. ;p
Aggressive Perfector
Цитат(Airin Of Ancelot @ Jan 25 2008, 09:50 PM) *
Е, случаи всякакви. smile.gif Доста е комично и в дадени случаи, когато разни хлапетии със и без повод ти врат в очите своята разкрепостеност и оупънмайндеднес. Не говоря за теб, ами принципно. wink.gif

Къв оупънмайндеднес, кви пет лева?! blink.gif Всеки, който харесва някоя група, която НИЕ не харесваме е смотаняк, само се прави на мега-отворен и оригинален, тъй ли?! hmm.gif
Airin Of Ancelot
Любопитни заключения си вадиш от контекста, но дори иронично не бих те насърчила да продължаваш в същия дух. happy.gif
Battle Magic
^^ Време е да си признаеш за циклажа на Bullet For My Valentine, ако това не доказва, че си оупънмайндед... laugh.gif
Aggressive Perfector
^ rolleyes.gif
Hetfield
С Metallica, разбира се.
Megadeth
HIM, Nightwish, The Kovenant, Evanescence, SoaD. Сега не мога да слушам нито една от тия групи, освен на SoaD 3-4 парчета и на Kovenant 2.
Ludnichar
Rammstein! Една от най-любимите ми групи и до днес!
Ta' Zhal
Дам, и аз почнах с Rammstein. Също и Godsmack, Linkin Park и In Flames. Още си ги слушам с кеф.
monolithe
Metallica, Megadeth, Iron Maiden, Manowar и Running Wild носеше брата из къщи и съм понаслушвал по някое и друго парче, но истински по метъла се запалих с Paradise Lost. Със седмици съм циклил на "Иконата"!
Fish
Iron Maiden бяха първите при мен. smile.gif Винаги ще си останат много тачена група.
Sick_of_lifE
Metallica се слушат в семейството ми от много отдавна...както и Deep Purple и много други...предполагам, че те са били първите rolleyes.gif
За пръв път се разрових по сериозно за KoЯn
elly_1994
Nightwish, Within Temptation, Evanescence, Metallica rolleyes.gif smile.gif tongue.gif
metallica_f
аз почнах с металика
Refuse
HIM и Children of Bodom.
The wise
Навлязох с великите Testament.
LordZombie
Най-първи бяха Rammstein, после Tristania
Guardians of fate
Цитат(Peter @ Jun 27 2003, 12:15 PM) *
Hora, 4uite i malko Hardcore i Punk! 6te vidite 4e si zaslujava!!!

Разбира се, че си заслужава. Преди да прослушам метъл, само пънк, ой!, ска и хардкор ми беше в главата. Не се ебавам, някои не вярват, като им кажа. ;p

Първата ми баш метъл беше Металика. Сууупер много им се радвах. След това Джудас, Мейдън и другите си класики, но интересното беше, че прослушах Мейдън и Джудас, доста след като прослушах Пантера, но това си е друга тема.
malleus
За около 100-хиляден път след останалите постове, но... Metallica. Обаче нещо все ми липсваше докато не дойде ето тази песен и тогава ПЪТЯТ се откри пред мен. Някои неща са за цял живот!
Dementia
Ми аз почнах с Нео метъл.. слушах групи от сорта на Korn и Slipknot... сега вече не ги слушам. wink.gif
Agony
В моето семейство метъл не се слушаше. Така че започнах с ония групички, които пускаха (за сега не знам) по MM. Това са HIM, Evanescence, Nightwish, Lacuna Coil... Сега не ги слушам, но Nightwish (era:Tarja) все още ги тача и уважавам, имат страхотни песни.
Nimlot
В началото беше ManOwaR след няколко дни HammerFall
The Torn Prince
The Offspring
Twilightfall
Why don`t you get a (hand)job. afro.gif
mordor
Accept - Balls To The Wall(1983) and Judas Priest - Defenders Of The Faith(1984),това беше първата касета която си записах.
norther
Guns n Roses, Започнах да ги слушам от 4 годишен ! guitar.gif
Vlad
Ебахти аз на толко сигурно не съм можел да говора бе huh.gif
Oro
Manowar-a ги заслушах точно преди една дозина години.
bittersweet
Толкова отдавна беше че едва си спомням rolleyes.gif Metallica
ludspamer
Май с Rob Zombie беше, не съм сигурен.
Atrocity
Аз със СОАД, ама старите им неща много ясно токсисити фтл icon_headbang[1].gif
bittersweet
Ее соад са си супер яки smile.gif Миналото лято само тях си слушах icon_headbang[1].gif Жалко че се разделиха
Black Heart
еми първо май бях започнал с Korn, SOAD и Soulfly /абе странна комбинация/ и след това минах на Мейдън и на Дио whistle.gif
psihar4ety
С Iron maiden drinks_drunk.gif
denchik
Започнах с Nightwish и оттам Slayer и след т`ва други групи
dead_zombie
Аз почнах с KoRn и Limp Bizkit
The wise
Цитат(dead_zombie @ Aug 27 2008, 01:21 PM) *
Аз почнах с KoRn и Limp Bizkit

Да слушаш поп ли?
love_hunter
Най първи ми бяха БТР и още си ги обичам. Не че са метъл, но от тях тръгна всичко. :>
/точно заради Наско сега обожавам мъжки с дълги коси wub.gif /
Void KD
като бях 4ти клас почнах да слушам линкин парк и много им се кефех ufiw4.gif след 2-3 години почнах да слушал Систем оф А даун и металика. след тва почнах Меноуар, Найтуиш, Дестръкшан, Блайнд Гардиан (мързи ме да сменявам езика) и после започнах да откривам нови групи и просто не можех да се наситя. не че сега мога де... но иначе прослушах метъл с металика и систем оф А даун.
StianThornsen
Трудно е да се каже, първо слушах саундтрака на NFS UG 2 а там има някой трещелници, после чух Rammstein и него го считам за начало.
Soldier.Of.Fortune
Iron Maiden bowdown.gif
no nick.__
Linkin Park
Cradle of Filth
KoRn
zelatorr
^ Ама то не се ли пита с коя група прослуша метъл?? ph34r.gif
the_mess
С Мастъраааааааааааа!!!!!! bowdown.gif icon_headbang[1].gif
Те затва май бързо-бързо прослушах екстремна музика-шот не почнах с шибани Калинки в парк или Порн....
Zara
Като малка си спомням, че баща ми постоянно слушаше, както аз я наричах "Викащата песен" xD ,тоест метъла! Беше нещо като SlipKnoT... обаче, аз по-късно почнах да се зарибявам по самата музика, обаче бях малка за да знам групите! След това започнах да слушам метъл с помоща на Children Of Bodom!Таа първата ми група е Children Of Bodom!
winterstorms
Цитат(zelatorr @ Sep 26 2008, 11:45 PM) *
^ Ама то не се ли пита с коя група прослуша метъл?? ph34r.gif

Cradle поне важат. wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.