Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: С коя група прослушахте метъл?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
TheFreeMason
Metallica , Rammstein, System of a down
киро
ping_pong_bitches
Слушам метъл благодарение на Take That - толкова гадно нещо, че Ride The Lightning ми се стори като спасение
Alföðr
Първо беше Metallica, после Black Sabbath и Motorhead и така...
Sunshade
Within Temptation =)
Vince
Iron Maiden.
Varney
Мен пък Guns 'n' Roses... rolleyes.gif wub.gif tongue.gif
Void KD
Цитат(ping_pong_bitches @ Mar 4 2010, 09:12 PM) *
Слушам метъл благодарение на Take That

Тези пък момци какво общо имат с метъла?
Магардич
С най-големите!

Manowar.
Cunnus Diaboli
Цитат(Sunshade @ Mar 6 2010, 10:13 AM) *
Within Temptation =)

Срам не срам - и аз. Но после задълбах в по-екстремни посоки...
Shitable
Metallica.
Enslaved
Цитат(Preacher @ Jul 5 2009, 11:28 PM) *
По темата - Tool.

Много жалко, пич. Явно затова така и не си разбрал що е то метъл.
KTULU
Песента са вика ''ГОСПОДАР НА КУКЛИ'', после Рамщайн, Сепултура, после към корените с ДИЙП ПЪРПЪЛ И РЕЙНБОУ, и нанатамка
Hellraiser
Май беше Manowar.
RunningWild
Manowar again.... Бях 8-ми клас и ходех на едни компютърни курсове. След занятията нямаше група след нас и можехме да си останем да поцъкаме някакви игри. Един пичага тогава пусна The crown and the ring и после Army of the immortals. Тагава започнах да си купувам яко касетки на Manowar, а после и на други банди...
Глист
Necrophagia.
S.I.N.
^В такъв случай, абсолютно сериозно => bowdown.gif
Aske
Metallica и Sepultura smile.gif
Bloody_Soul
Първата песен,която чух беше Guns'N'Roses - Sweet Child 'O Mine
Elf_s_karirana_riza
Metallica-One
Helloween
Manowar
Daddy`s Girl
Доколкото си спомням с In Flames. unsure.gif / След половин година обработка се предадох ;d и ето на- слушам и метъл. smile.gif А като си сетя какво казвах преди 4-5 години. suicide.gif biggrin.gif /
serem na vas
ДЖУДАС
Frog
Mercyful Fate, по-точно с албума Don't Break the Oath. punk.gif
Feanor_95
Sepultura - Arise (1994). И досега този албум си ми остава любим на групата. smile.gif
karelian
"Arise" на Sepultura е от 1991г., ако трябва да бъдем съвсем точни. smile.gif
Feanor_95
Да. My bad... rolleyes.gif Освен Arise, един от първите метъл албуми, които чух и харесах беше Moonspell - The Butterfly Effect (1999). Уникална творба!
Kommissar
Manowar.The crown and the ring май беше първата им песен,която чух smile.gif
kartofa
Hammerfall punk.gif
File099
Първата истинска метъл песен която чух през животът си беше баладата на Accept - Winterdreams от албумът им Balls to the Wall(1983). Просто един приятен следобед на 1983та година се събудих и я чух по радиото. Следващата метъл-песен която слушах беше отново балада, този път на Scoprions - When the smoke is going down. Това се случи през лятото на 1986та година. След това първата ми метъл-касетка беше на Black Sabbath - Eternal Idol(1987) която купих на старо в края на декември 1991ва година и направо се влюбих в метъла завинаги!


Pangasius
Iron Maiden.
Hellhound Anathema
За мен бяха Сепутура и беше с една песен, а именно с Ратамахата laugh.gif whistle.gif
Dybbuk
С Morbid Angel. Едно от най-хубавите неща, които са ми се случвали и до днес.
Thrashard
С Iron Maiden smile.gif
Beholder
С Metallica, като всеки нормален човек.
pungent_stench
е не съм нормален, значи

cthulhu.gif
HateBreeder
Явно аз също не съм...Death
samoth
Сложно! Около 2000г +/- една година слушах Хиподил и Срам и Позор(не заради жицата, а заради лириките обаче)! Та не се брои това, защото после смених компанията и започнах да слушам каквото слушаха приятелите ми - рап и чалга, но и тези стилове не ме кефеха. Но един прекрасен ден през 2003г ми попадна албума на Marilyn Manson - The Golden Age of Grotesque и оттогава досега слушам само рок и метал във всякакви форми metal.gif
спътъх
аз като бях тъп дразнещ малък сопол чух The Sweet - Set me free (1974)

тва беше кат съм почвал училище да речем

и досега ми е густо да го слушам тоз албум от железо! истински олдскул метал!!!!
Key
Metallica - And Justice For All.

С този албум на Metallica започна всичко. Това беше преди около 15 години, в гората на палатки, където с приятелите си правехме запои, и то яки. Та едно от момчетата беше донесло касетофон, а вътре това бижу, винаги ще го обичам този албум, с него започна страстта ми по най-добрата музика. Това е и любимият ми албум на групата.

https://www.youtube.com/watch?v=bU44sFXTU70
MiMi1
Metallica, Judas Priest, Accept, Iron Maiden icon_headbang[1].gif
MetallicMaiden
Manowar - The Crown And The Ring
Oh my lord, след тях дойдоха и Metallica, Iron Maiden wub.gif , а малко по-късно дойдоха Slayer, които ме докараха на траш-мания, след тях Dimmu Borgir, след които доста блек метъл групи, през дет, фолк, вайкинг...няма стил, който да не съм опитала да слушам, а и никога не съм се "отказвала от групи", макар, че никога не се знае...(да, отклоних се леко)...Та, мама ме зариби в началото, а остоналото го свърших сама...и от тогава до сега.
И ето ме мен - рокерче от малка и метълче вече трета прекрасна година... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
metalurgiq
Rock с Deep purple
metal с Dream theater, които към днешна дата почти не слушам вече.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.