Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: There is the new member
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Lord of the Dragons
Здравейте братя и сестри.Ето ви малко инфо за мен:
Казвам се Павел и слушам метъл от има-няма една година.Други неща които обожавам са книгите(фентъзи главно) и комповете.Но да се върнем на метъла.Слушам повечко хеви метъл(от типа на Metallica,Hammerfall,Apocalyptica,HIM и други)и отвреме-навреме слушам блек.На 10 години съм(не съм някакво лигаве,не се безпокойте)Ами това е горе долу.Групата от която започнах да слушам метъл е Hammerfall.
Svetyl
Zdrawei Mladejo!!!!! cool.gif
Nikola Bathory
Привет!
Само БЛЕК МЕТЪЛ!!! punk.gif wub.gif
falio`
zdrasti pi4 bye.gif
_SiegfrieD_
Hailz!
alpha prime
zdrasti jipsy kak si
welcome smile.gif
Sunforger
Здравей,драги господарю драконский.Надявам се престоят тук да ти хареса.
Lord of the Dragons
Цитат(Knjaz Varggoth @ Jul 6 2004, 07:59 AM)
Здравей,драги господарю драконский.Надявам се престоят тук да ти хареса.

Определено,князе метълски.Тук моята стихия(хеви-то) ще намери почва.Let's have fun!
giggle
O6te edin v mrejata...
hallo bye.gif
SepulTeraHead
10.

......



................ brickwall.gif
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 6 2004, 08:36 AM)
10.

......



................ brickwall.gif

Въобще не е вярно според мен,но щом е искал да си направи шега-добре tongue.gif
Crafter
Не е важно на колко години си, а за колко годишен мислиш... и колко ти е дълга оная работа.... и така... от трите неща.... Дракона е на 10 години, а ти си с другите две десетки!
Nightmare
На 10 години ?! Никак не е зле ...добра езикова култура, точен и ясен изказ! Поздравления, братко! icon_headbang[1].gif Тебе те уважавам - от такава крехка възраст да започнеш да харесваш тази музика .. това е признак на зрялост и осъзнаване. Още веднъж - мойте поздравления !
Sunforger
В действителност той е на 10 години,аз го уча сега на блек метъл... Той е гений... дракона...
_SiegfrieD_
Ами аз всъщност съм на 8,обаче доста по-рано се развих...
Nightmare
Е, не му се подигравайте на момчето ... може и да е на толкова ... колкото и на мен да не ми се вярва biggrin.gif Дракончо, ако наистина си на 10 недей да си пропиляваш детството с метълски безсмислици! После ще съжаляваш ... нещо ужасно е да не си изживял пълноценно тези най-прекрасни години ... добре го знам ...
SepulTeraHead
Стига бе! Аз бях поне на 12 като прослушах метъл. blink.gif blink.gif 10!!?!?!?!? blink.gif brickwall.gif brickwall.gif
Sunforger
1.Момчето не слуша метъл от както е на 10 а от както е на 9 май.
2. Аз почнах да слушам метъл от първи клас(а.к.а 7 годишен)
Nikola Bathory
ми аз да ида да се пенсионирам, а? blink.gif
gad
бе не разбрахте ли че възраста не се мери в години? За Sep става дума

Здрасти и от мен smile.gif
Lord of the Dragons
На 10 съм,е и?Голяма работа.Аз не гледам възрастта,гледам характера,отношението,и по това оценявам човека.Слушам си метъл и никой не може да ми забрани.Мислете за мен каквото си искате но за мен възрастта няма значение.Може да си много малък,но по държание да наподобяваш по-голям.Или обратното.Моля ви,не ме пренебрегвайте защото съм дребосък.Искам да съм приятел със всички вас.А дали вие ще сте ми приятели...зависи от вас самите.
_SiegfrieD_
Тука е ставало яко триене.И по-добре-да не плашим детето biggrin.gif
Warrior Of Ice
Напоследък просто прекалявате с глупостите и спама в темите за представяне. wink.gif Предупредил съм за триенето отдавна.
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 8 2004, 06:37 PM)
Напоследък просто прекалявате с глупостите и спама в темите за представяне. wink.gif Предупредил съм за триенето отдавна.

Да.Прав си,но просто като видиш някоя простотия как да не й отговориш с още по-голяма простотия? wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.