Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Бихте ли купили крадена стока?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Metanoia
Chestno da si priznaia otdavna sum se zachudil nad tozi vupros, zashtoto mi se e predostaviala vuzmojnost za tova... makar oshte da ne sum si kupuval... i da ne znam dali bih si kupil... No otkakto vidiah tova veche dosta se chudia na vuprosi ot tozi tip...

Честно да си призная отдавна съм се зачулид над този въпрос, защото ми се е предоставяла възможност за това... макар още да не съм си купувал... и да не знам дали бих си купил... Но откакто видях това вече доста се чудя над въпроси от този тип.

П.П. Ако някой научи нещо нали знаете...
SepulTeraHead
Не знам. Ще реша на място. Зависи какво е...
По-вероятно не...
Injudicator
Sigurno ne.ne trqbva 4ovek da se zamesva s kradeni ne6ta-6te vsemat da te sga6tqt i togava 6te ti stane mnogo zabavno i veselo.posle 6te ima R.I.P naughty.gif
xskacorex
Ами незнам, и аз ще реша на място! Ще ми е кофти... като се замислиш... да се радваш за сметка на някой друг е тъпо, но при положение, че вече стоката е открадната, защо не?!?!

Начи бих купил крадена стока, при положение, че не я крадат специално заради мен, а вече е открадната!!!
bgm
По-добре е да останеш честен, в една непочтенна страна.
Zombie
kakfo ne4esno ima v tfa da kupi6 kradena stoka ?!?!
Metanoia
Цитат(Zombie @ Jun 11 2003, 08:37 PM)
kakfo ne4esno ima v tfa da kupi6 kradena stoka ?!?!

Ами че стимулираш краденето...
Пък и има още един проблем - ако те разберат, че купуваш крадена стока (когато ти е ясно, че е крадена) ще идват пак при теб да ти продават, ако ги хванат може да те набутат, а и може просто да го откраднат същото от теб по-късно...
Хипотетични примери.
Zombie
hahahahahahaaaaa
ebasi filma
RAPTOR
Да, стига да работи нормално.
FuckMeJesus
krajbata spored men e tolkova ujasna i dolna.prosto...edno ot ne6tata, koito MRAZQ, e da se podigravat s truda mi.a tova si e 4ista podigravka i gavra s truda na drugite.estestveno, nikoga, ama nikoga ne bih si kupila kradena stoka.
xskacorex
Дам... това е типичен пример, за това, че като ти се случи нещо гадно започваш да мислиш по съвсем друг начин... Преди известно време откраднаха автомобила на баща ми от София (Ford Maverick)... като си помисля какво му беше на него... беше се трудил адски много време, за да си купи тоя джип и накрая му го откраднаха за 5-10 мин. Хубавото е, че го намериха, тоест, баща ми го откупи от крадците (няма да казвам сумата) и всичко си дойде по стари му (като изключим изтънялия джоб)... абе иде реч, че като откраднат твойта стока и се опитат да я продадат, разбираш колко гадна е цялата работа...
t0xIc
da
6toto ako ne az drug tarikat 6te q vzeme
_SiegfrieD_
Цитат(t0xIc @ Nov 8 2003, 12:34 PM)
da
6toto ako ne az drug tarikat 6te q vzeme

Е тука и аз споделям твоето мнение.Такъв е животa в момента-какво да се прави...
anonimna_dx
Za6to pyk ne; zawisi ot ne6toto huh.gif Pyk i ako si zaslujawa wink.gif Realno poglednato dali 6te si ti ili nqkoi drug........No pyk 6te si na izgoda.... evil.gif headbang[1].gif
Ed_Hun†eR
Ako 6te wzimam ne6to kradeno po-dobre sam da si go otkradna biggrin.gif
bgm
Wapros na moral, Metanoia go kaza adski tochno, taka se stimulirat krazhbite.Ama nali sme bulgari, drugo si e da minem metar.Screw you guys, kakto kazwa Cartman.Dori tuka da se poluchawahme zapadni zaplati, pak shtiahte da si kupuwate kradeni neshta, nali?Mrazia bulgarite, zashtoto towa e preobladawashtata naglasa na naselenieto. mat.gif
````````
Мразиш българите!????? huh.gif СТига де!Имайте малко уважение ли..и аз не знам как да го нарека.На хората, които обичат страната си и народа ни...им казват патриоти..от нас не се изисква това... а просто малко съпричастност и любов.Независимо дали ви харесва или не ние СМЕ българи.Това че унези умници,които си мислят че знаят как да управляват, са ни докарали до тук... не значи че трябва да 'ненавиждаме' собствената си националсност.Кражбата е нещо често срещано.И колкото и хора да пишат, че не биха купили нищо крадено..аз не им вярвам.Съжалявам но... не вярвам някой от вас да не е търсил да си купи каквото и да е...на по ниска цена.Дали ще е презаписан диск.... дали ще е безплатно изтеглена музика...или ръчно ще си изработите хек например..за да не плащате невероятната сума от 10 лева за парче плат с пясък.... Да смешно е всичко това.Смешни са цените!!! Смешни са и начините, по които искаме да спестим пари... Въпроса не е дали ще си купиш нещо крадено ..... то така или иначе няма да стигне отново да притежателя си. (не казвам да купуваме крадени неща `щото да не ги купи някой друг на далавера нали..аз може да съм зле..ама другия да е по зле -това съшо е смешно) За мен нещата опират до там..да имаш доблестта да не извършиш кражба..да имаш силата да се замислиш....Ако всеки го правеше......кой ще краде???? и накрая ще остане ли кои да купува така!???? sad.gif
Muscle_Head
Няма кво да се чудиш,а направо купувай.На мене много често ми се е случвало.Предпочитам аз да съм на далавера,боли ме фара за другите. devilsmiley.gif
SepulTeraHead
Цитат
Mrazia bulgarite, zashtoto towa e preobladawashtata naglasa na naselenieto

И аз за това ги мразя. Когато ми изтече едномесечната карта за градския транспорт, аз веднага си изкарах нова. Знаеш ли какво ми казаха абсолютно всички познати? "Къв си тъп! Можеше да изкараш с тази карта още поне 2 месеца!". Това сме ние Българите.
bgm
Tolkowa sme zle, che dori ne wnimawame za sobstwenata si sigurnost.Zabeliazali li ste kolko hora presichat na cherweno, samo i samo da ne se minat s 10 sec., dokato swetne zelenoto.Na koi mu puka, che mozhe da predizwika katastrofa.Wazhnoto e da si spestia 10sec.Ae bil sam w t.n zapadni strani i tam se spazwa wsiako prawilo, prosto ne se podlaga na wupros, shtom e prawilo se spazwa.Posle se draznim ot ciganite, che ne bili ziwilizowani...ta nie kakwi sme bre?Bullshit...nie sme cigani.

Za final moga da kazha FREE BAHKO, mofoz headbang[1].gif
Deicide
dobre be hora, a q si pomislete ot tazi gledna tochka siguren sum, che ako ne sichki to pochti sichki imat adski mnogo mp3-ki na PC-tata si i ne samo nelicenziran software i kakwoto oshte se setite.
nqkoi daze izkarwat pari ot towa kato pprodawat CD-ta po 2 lv.
towa ne e li krajba. wseki ili pone wseki ot was si e kupil edno mente CD praweno na home pc t.e. wsichki, koito sa si kupuwali ili shte si kupqt (naprimer ot slaweikow). koi bi dal primerno 400 $ za ms office 2003?????
az lichno ne devilsmiley.gif
_SiegfrieD_
Прав си.Всички сме потенциални крадци.Особено вида кражба на нелегалната музика и софтуер се гонят и се санкционират доста строго,защото това е сериозно престъпление. Но всички в по-бедните страни и не дотам бедните го правят.Това си е необходимост-духовна храна.Какво, да се оставим без такива необходими в днешно време неща и да тъпеем само защото нямаме пари? thumbdown.gif
t0xIc
e prav si ama primerno albuma na Flaw go nqma na bg pazara
am kvo da pravq????????
da 4akam tupite putki ot bg kompaniite da sklu4at dogovor i o6te 2 godini da go izdadat originalno v bg li?
e ne mersi da go duhat...kogato napravqt pazar kakto trqbva togava moje i da si kupq ne6to da eba tupite mizernici..ne vsi4ko e 4alga i mtv
po su6tiq na4in stoqt ne6tata s filmite..vuv videotekite nqma i 3 % ot tva koeto mi se gleda.. i trqbva da karam nqkoi da mi gi durpa ot net-a filmite
f*ck off vseki deto kazva 4e podpomagam piratstvoto
Warrior Of Ice
Свалянето на mp3-ки си е кражба, не отричам... макар и на нещо нематериално, пак си е кражба. Друг въпрос е, че според мен изкуството трябва да е за всеки - не само за тези, които могат да си го позволят.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.