Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какво става с Manowar?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
autumn
Току-що чух, че ситуацията в групата е много напрегната и че имали разногласия относно новите песни...и че щели да се разпадат... hmm.gif sad.gif
честно казано, на мен не ми си вярва...от толково време ги има! И как така Ерик Адамс ще се увлича по нео-метъл вълната?
НЕ ГО ВЯРВАМ!!!
кажете, че съм прав!!!
alpha prime
4esno kazano i az ne go wqrwam no wse pak ako eric adams se maha opo skoro bih powqrwal 4e se e naso4il kym operata i wse pak ne zwu4i realno
Svetyl
Mi ne znam chestno da si kaja. Ako se uwlicha kym neo wylnata nqma losho. Ne me biite ama predpochitam neo metal s Eric otkolkoto s Chester ili Fred...
SepulTeraHead
Един велик ден за демокрацията!
alpha prime
i wse pak morgemil otde go 4u twa dai nekyw lkink kym info
Crafter
Е как се карат за песните бе?

Тя песента е една и се знае... хаха... как дае... от де таз информация?
alpha prime
Цитат
Тя песента е една и се знае... хаха... как дае... от де таз информация?

ne we 2 sa :
1) baladata
2) drugata biggrin.gif
_SiegfrieD_
Хмм това много не ми се вярва.След като толкова години си пял за преследването на едни идеали сега да се хвърлиш на съвършенно различно нещо...Няма да е честно и за феновете ти,които с години са те боготворили.Ще се почувстват направо предадени...
Svetyl
_SiegfrieD_ towa sq s ironiq li go kazwash? Wsyshtnost nqma znachenie. manowar trqbwa da naprawqt neshto super stoinostno za da pochna da gi bogotworq taka kakto gi bogotworqh predi. Prosto mi omryzna da preslushwam starite im albumi.
22 godini na scenata a samo 8-9 albuma. Zapochwam da osyznawam che towa si e neuwajenie. Nqkoi biha kazali che sa live banda, che koncertnite im albumi sa weliki. Moje i taka da e no da peesh s godini edni i syshti pesni... abe ne znam ne me zaribqwa mnogo.
_SiegfrieD_
Въобще не вложих никаква ирония в думите ми.Просто съм виждала колко фенове има тази група и как те я уважават...
autumn
Казаха го по музинки
Crafter
Цитат(alpha prime @ Jul 11 2004, 11:54 AM)
Цитат
Тя песента е една и се знае... хаха... как дае... от де таз информация?

ne we 2 sa :
1) baladata
2) drugata biggrin.gif

Ама в новият направиха и:

1. Другата
2. Баладата
3. Операта

Виж бе... 22 години - три песни! Ами ако измислят и четвърта кво ще стане ебати?

Всъщност и аз съм им голям почитател, но наистина не са прави, че имат само толкова песни...
Sunforger
Еми че то в последното издаванео нещо и без това има само 3 песни ...
и те верно са
1. Баладата
2. Другата
3. Другата
Ами че то Дъ доун ъф Батъл и Кол Ту Армс си е Другата,ша знайти... Аз па какво ли се заприказвах за простотии...
SepulTeraHead
Ам ате били по-стари!!!! Аз мислех че щом имат толкова малко албуми са от 1990 примерно!?!?!? АХАХАХАХАХАААААААА!!!!!!!!!!!1
Тея се ГАВРЯТ са вас от толкова време и пак ги боготворите!?!?!? ААААААХАХАХХАХАХА!!!!!!
Колко концертни албума имат???? Ако са повече от 2 заслужават да ги мразите докато са живи....
Sunforger
Значи до колкото си спомням,концертните има албуми са поне с 4-5 повече от студийните...
SepulTeraHead
Значи "най-великата и отдадена на феновете" група на света пише нова музика колкото да отбие номера, а през останалото време само залъгва феновете с концертни албуми??? Защото нека да ви кажа нещо - концертните албуми са ебавка. Не струват почти нищо на лейбъла. По принцип такива се издават когато групата скъсва с някой издател, но има договорни отношения за поне още един диск. Демек - умряла работа.

Говорил съм много неща против Manowar. Наистина признавам си, че не съм и предполагал, че са чак такива педераси.
Svetyl
Manowar sa osnowani prez 82-ra i za towa wreme imat po malko ot 10 albuma... ili tochno 10. I imat suma ti koncertni 4 ili 5 wseki po 2 cdta. neshto takowa beshe. Sq kato se zamislq... abe to biwa live banda ama chak tolkowa...
melhaer
Много ми се иска, Manowar да направят албум без сола, за да видя тогава тру метал феновете, дето яко плюят по металика, какви ще почнат да ги плещят...
Svetyl
Mi toi nali Eric iskal neo... kato nishto moje da stane tongue.gif
Sunforger
Ами ще бъде забавно. То тая група стана толкова смешна,че то вече освен за да им се смеем,за друго не виждам защо могат да издават нещо.
Trolltaar
Manowar създадени 1982

http://www.manowar.com/chronicles.php

Sepultura са създадени 1985 и вижте колко албума имат:

http://sepultura.uol.com.br/v6/en/discography.php
да не говорим, че вокала им е НЕГЪР!! thumbdown.gif


мисля, че разликата не е голяма, а и има по-фрапиращи случаи да не споменавам Mayhem...
Svetyl
Primerite sys Sepultura i Mayhem sa nepodhodqshti. Wijte Maiden naprimer koito imat 15 albuma suma ti bestowe i koncerti... a sa syzdadeni malko predi Manowar.
Wijte edni Pink Cream 69 s pyrwi album prez 89-ta i weche 10-11 albuma. Abe smqh...
Dragon's Bride
Цитат(Svetyl @ Jul 12 2004, 02:59 PM)
Wijte Maiden naprimer koito imat 15 albuma suma ti bestowe i koncerti... a sa syzdadeni malko predi Manowar.

Maiden ne sa sazdadeni MALKO predi Manowar e prosto ne mojax da se starpq kakto tuk se kaza Manowar sa sazdadeni 82ra a Maiden momko 76 godina moje6 li da smqta6 kolko godini e razlikata nisto 4e parviq album na Maiden e 80ta are gledaite si Manowar i ne sravnqvai s drugi grupi stava li a az kato go kazvam ne se zaqjdam zastoto slu6am i Maiden i Manowar...
SepulTeraHead
Цитат(Trolltaar @ Jul 12 2004, 01:07 PM)
да не говорим, че вокала им е НЕГЪР!! thumbdown.gif

Прав си! Ебати педерасите са Сепултура. Чесно казано - издали са толкова албуми колкото и Меноуор, но за 3 години по-малко. Пак печелят. А и освен това имат само един лайф албум за това време. Усещаш ли уловката?
Svetyl
Цитат
Maiden ne sa sazdadeni MALKO predi Manowar e prosto ne mojax da se starpq kakto tuk se kaza Manowar sa sazdadeni 82ra a Maiden momko 76 godina moje6 li da smqta6 kolko godini e razlikata nisto 4e parviq album na Maiden e 80ta are gledaite si Manowar i ne sravnqvai s drugi grupi stava li a az kato go kazvam ne se zaqjdam zastoto slu6am i Maiden i Manowar...

Izwinqwai kako, edna grupa moje da se syzdade prez edi si koq si godina i da naprawi pyrwi album 10 godini po kysno. I kakwo? Togawa izliza li che taq grupa ima 10 godishna istoriq. Spored men ne. Ne znam ti kak mislish obache az dadoh za primer Maiden, zashtoto te prawqt pyrwiq si album prez 1980, koito ne e nishto (tuka alphata shte me bie ama neise). Nqkakyw po moe mnenie newzrachen debut. Maiden sa Maiden ot 81-wa a razlikta mejdu 81-wa i 82-ra e edna godina. Dreme mi che sa syzdadeni 76-ta, moje i w 19-ti wek da sa se syzdawali ama shtom ne sa prawili albumi a samo demota, towa e neseriozno. I taka ti prodyljawai da si slushash Manowar i Maiden. Nqkoi den shte usetish che samo wtorite stawat.
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 12 2004, 01:00 PM)
Значи "най-великата и отдадена на феновете" група на света пише нова музика колкото да отбие номера, а през останалото време само залъгва феновете с концертни албуми??? Защото нека да ви кажа нещо - концертните албуми са ебавка. Не струват почти нищо на лейбъла. По принцип такива се издават когато групата скъсва с някой издател, но има договорни отношения за поне още един диск. Демек - умряла работа.

Говорил съм много неща против Manowar. Наистина признавам си, че не съм и предполагал, че са чак такива педераси.

НОВА??? Че те от първият албум имат само една нова песен и тя не е тяхна (операта).
Dragon's Bride
[quote=Svetyl,Jul 12 2004, 09:06 PM] [QUOTE]Ne znam ti kak mislish obache az dadoh za primer Maiden, zashtoto te prawqt pyrwiq si album prez 1980, koito ne e nishto (tuka alphata shte me bie ama neise). Nqkakyw po moe mnenie newzrachen debut. Maiden sa Maiden ot 81-wa a razlikta mejdu 81-wa i 82-ra e edna godina. [/quote]
albuma na Maiden bil NISTO LI BE? Nevzra4en DEBUT? neeee nqma prosto nisto da ti otgovarqm....
p.s. i nqma nujda da mi vika6 kako....a sto ne vzem da sravnqva6 togava Manowar i Helloween da te vidq a dokade ste stigne6 a?
Svetyl
Цитат
albuma na Maiden bil NISTO LI BE? Nevzra4en DEBUT? neeee nqma prosto nisto da ti otgovarqm....

Za men pyrwiq im album e newzrachen. Chuwal sym dalech po hubawi debuti.
A ako srawnqwam Manowar i helloween. Ne nqma da go naprawq po prichini koito shte zapazq za sebe si.
alpha prime
manowar(ot 1982 ili 83 ne sym siguren) ::
albumi ob6to-12

maiden (izdawat ot 1980):
albumi -13
lives-4
best albums -2
rares- 3
hehe .. i efdna pc game biggrin.gif
nedeite srawnqwa prosuktiwnostta im pls 4e 6re padna ot stola ot gydel wink.gif
swetyl nema te izqm smile.gif ne te kefi albuma i y twa e smile.gif
Dragon's Bride
Цитат(alpha prime @ Jul 13 2004, 09:51 AM)
manowar(ot 1982 ili 83 ne sym siguren) ::
albumi ob6to-12

maiden (izdawat ot 1980):
albumi -13
lives-4
best albums -2
rares- 3
hehe .. i efdna pc game biggrin.gif
nedeite srawnqwa prosuktiwnostta im pls 4e 6re padna ot stola ot gydel wink.gif
swetyl nema te izqm smile.gif ne te kefi albuma i y twa e smile.gif

tebe moje da ne te kefi ama pak na men mi se iska da go izqm zastoto na men pak si mi xaresva ne mi e lubimiq no vse pak...malko pove4e uvajenie deeee tongue.gif
Svetyl
Mnogo zawihme ot temata za Manowar... syrbqt me prystite da sporq s THERION ama mnogo se otklonqwame...
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 12 2004, 12:00 PM)
Говорил съм много неща против Manowar. Наистина признавам си, че не съм и предполагал, че са чак такива педераси.

Наистина и аз не очаквах,че така стоят нещата,защото единственото нещо,което съм чула за тях от фенове са били хвалби.Е те наистина се оказаха по-гадни,отколкото ги описвахме...
alpha prime
Цитат
manowar(ot 1982 ili 83 ne sym siguren) ::
albumi ob6to-12


всъ6тност имат 2 сборни и 2 лиже-а май ... каква творческа продуктивност icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Hansi
Чета тая тема и не мога да повярвам на очите си. blink.gif Какво значение има кои колко албума били издали, за еди колко си години? Изкувството не е като да продаваш чушки и домати на пазара.

P.S. Няма да е лошо хора, които си нямат почти никакво понятие от даден стил или група да престанат да пишат абсолютни глупости за тях.
Sadistic
Цитат(Hansi @ Jul 13 2004, 07:35 PM)
Чета тая тема и не мога да повярвам на очите си.  blink.gif  Какво значение има кои колко албума били издали, за еди колко си години? Изкувството не е като да продаваш чушки и домати на пазара.

P.S. Няма да е лошо хора, които си нямат почти никакво понятие от даден стил или група да престанат да пишат абсолютни глупости за тях.

Hansi просто има хора за които да не оплюваш даден стил в метъла, който не ти харесва,е признак на "позьорство"
alpha prime
i wse pak imat 3 pesni w 8 albuma
Sadistic
Цитат(alpha prime @ Jul 13 2004, 07:46 PM)
i wse pak imat 3 pesni w 8 albuma

Цитат
просто има хора за които да не оплюваш даден стил в метъла, който не ти харесва,е признак на "позьорство"

Ето едно потвърждение
alpha prime
auuuu ... narani me smyrtno
wsy6tnost mi e typo 4e gi hulq no sled kato sym slu6al tiq titani i ne sym 4ul powe4e ot 200 dumi w textowete moga spokoino da kaja 4e twor4estwoto im e bezideino
Svetyl
Napylno sym syglasen s teb Alpha. Manowar sa sttrahotni muzikanti, no ne moje wse starata pesen na now glas.
Ataegina
napylno sym syglasna s Hansi

достойни сте за едноименният роман на Стивън Кинг "Мизъри"

и за най-лошият кошмар на меноуор - седнали нейде високо размахвате страховити камшици и крещите "ПРОДУКТИВНОСТ КУЧЕТА"
Svetyl
Kazah si mnenieto. Weroqtno sym smeshen w ochite na powecheto heavy maniaci no towa mislq...
Carpathian_Wolf
Абе аз отга разпраам че са картофи... те са понеже са забелязали че феновете знаят новите песни още преди да са издадени са решили че ше си изгубят хем популярност хем изгода и затва...са шса разделят и всеки ше си напраи нова група и ше издаде с нея нов албум...и феновете шси купят 4 или 5 албума вместо само 1 - новия на мановар...иначе тва колко албуми издава една група за еди колко си години според мен няма значение, важно е качеството...верно че има групи които всяка година вадят перфектен нов албум (Darkthrone, Carpathian Forest, Judas Iscariot и т.н.) ... правете си изводи wink.gif нищо не намеквам tongue.gif

Цитат
мисля, че разликата не е голяма, а и има по-фрапиращи случаи да не споменавам Mayhem...

а тва изказване колко не е на място... --> MayheM --> Biography --> пак ше си говорим... mad.gif
alpha prime
Цитат
Абе аз отга разпраам че са картофи...

kolko pyti sym ti kazwal da ne mi polzwa6 lafowete !!! mat.gif mat.gif ranting.gif ranting.gif wub.gif biggrin.gif
Liquid
MANOWAR са много добри изпълнители, обаче това е подигравка с феновете - да не говорим, че аз примерно не съм ги слушал от два месеца, щото ми се слуша нещо ново. И тва с Ерик, дето се увличал по нео-метъла ме вкара в тих ужас направо...

Напрао без думи... thumbdown.gif
Nightmare
Толкова дълго време съм защитавала Manowar и то за какво ... Гаден номер!! Не че им бях върла почитателка, но поне като едни от основоположниците на стила си заслужаваше да се застъпвам на тяхно място... както и да е, видя се, че големият опит не е мерило за качество и отдаденост!
Warrior Of Ice
Чакайте бе, хора... Плъзнал някакъв слух и вече всички го приемат за чиста монета. wink.gif На официалния сайт на групата няма подобна информация...
Nightmare
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 19 2004, 06:54 AM)
Чакайте бе, хора... Плъзнал някакъв слух и вече всички го приемат за чиста монета. wink.gif На официалния сайт на групата няма подобна информация...

Warrior, просто си имаме голямо доверие tongue.gif
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 19 2004, 08:54 AM)
Чакайте бе, хора... Плъзнал някакъв слух и вече всички го приемат за чиста монета. wink.gif На официалния сайт на групата няма подобна информация...

Да - така е. Обаче шпо принцип официалните изявления винаги спестяват част от истината. А и тези сайтове се ъпдейтват с подобни новини, чак когато всичко вече е ясно. Спомням си за Pantera. Те не можеха да се траят с Phil Anselmo от времето по което излезе Reinventing The Steel още. А бандата се рападна официално поне 2 години по-късно.
melhaer
абе на кяо дата излиза тоя прословут нов албум?
Liquid
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 19 2004, 07:21 AM)
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 19 2004, 08:54 AM)
Чакайте бе, хора... Плъзнал някакъв слух и вече всички го приемат за чиста монета. wink.gif На официалния сайт на групата няма подобна информация...

Да - така е. Обаче шпо принцип официалните изявления винаги спестяват част от истината. А и тези сайтове се ъпдейтват с подобни новини, чак когато всичко вече е ясно. Спомням си за Pantera. Те не можеха да се траят с Phil Anselmo от времето по което излезе Reinventing The Steel още. А бандата се рападна официално поне 2 години по-късно.

Тук съм съгласен - възможно е да направят още един албум примерно, защото могат да се навият заради феновете да не се разпадат. Но дойде ли момента, когато всеки от групата иска да прави различна музика - dark times ahead hmm.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.