Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: koq be6e vi be6e parvata metal grupa?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Dragon's Bride
re6ix da pusna taq tema kato vi pitam koq be6e parvata metal grupa koqto vi zaribi da slu6ate metal ...koq vi e parvata ama nai parvata grupa...tuk moje da spodelite i koi album/ po moe vreme si be6e kasetka smile.gif vi be6e parviqt...
pregledax foruma i mislq 4e ne vidqx takava tema dano da sam 4ela vnimatelno i naistina da ne e imalo do sega ...eeeee davaite ..
Svetyl
Imashe takawa tema, ili pomnq greshno. No... moqta metal istoriq (brei kak zwuchi) ne zapochna cwetushto. Brata me troweshe s Metallica kogato bqh na 5-6 godinki, ama qwno ot togawa beshe ostanalo neshto. Zaribih se po LP w kraq na shesti klas i gi slushah do sredata na sedmi, drug e wyprosa che sega ne moga da gi gledam... noo towa e druga tema. I tei de, sled LP sledwaha SOAD i Rammstein, za da se stigne do grupi kato Agressor i Obituary. Taka stana obshto wzeto. Blagodarq na brat mi koito mi ostawi soliden broi kasetki...
A da... ne pomnq datata no nqkyde kraq na sedmi klas widqh klip na SaXoN. I ot togawa dosega... predimno heavy.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.