Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Megadeth - The System Has Failed
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
*plane crash*
"This is shocking news. It appears that Air Force 1 has been shot down somewhere over the middle east....бла бла бла...."


Новият албум на Megadeth вече се появи в нета. Албумът се казва The System Has Failed и ще излезе официално на 13 Септември. На мене като фен на бандата много ми харесва. Завръщането към звука на Peace Sells, So Far So Good и другите им стари албуми, е налице най-сетне. Албумът е по-добър от всички албуми които бандата е издала от Youthanasia насам, взети заедно.

Кефят ме всички песни, като най-вече отварящото Blackmail The Universe, Kick The Chair и прекрасното The Scorpion....

Обложката на диска също е култова - как Vic раздава подкупи на политици:
Warrior Of Ice
Велик албум! Dave доста се е постарал и резултатът е един от най-силните записи на Megadeth от маса време насам. Завръщане към доброто звучене на "Countdown To Extinction", с някои елементи от "Cryptic Writings" и доста нови идеи. Китарната работа е невероятна!
SepulTeraHead
Солатаааааа...... icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif guitar.gif ебати изрода!
Warrior Of Ice
Повечето са дело на Chris Poland... Момчето си знае работата. icon_headbang[1].gif bowdown.gif
Svetyl
Nqmam dumi... imam muzika... prosto neopisuemo.
synchu
Само да не пееше, маа му стара !!! ....и щеше да бъде "ниър пърфект".... Поланд е егати дзвера... как само се е върнал към метълъ... беше го откарал към фюжън некъф по едно време доколко си спомням...
Hansi
Не мога да повярвам, че Megadeth са направили толкова добър албум. Страхотен е. icon_headbang[1].gif
Liquid
Цитат
За всеобщо учудване и съжаление, в началото на 2002-ра Dave Mustaine получава схващане на нерви на ръката, което го лишава от възможността да свири на китара. С това идва и краят на една от най-великите метъл групи.


Това е извадено от сайта и аз при положение, че лично наскоро прослушах Megadeth бях учуден от нов албум - но нищо - сега тегля и после ще си кажа "експертното мнение" laugh.gif
Nightmare
So fucking good ...
И първите четири песни са ми достатъчни, за да го кажа ...
Liquid
Цитат(Nightmare @ Jul 19 2004, 06:39 AM)
So fucking good ...
И първите четири песни са ми достатъчни, за да го кажа ...

Damn Right.
SepulTeraHead
На мен The Scorpion май ми се оформи като фаворит. Много добър албум катъо цяло. Надминаха очакванията ми, най-малкото...
Liquid
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 19 2004, 04:13 PM)
На мен The Scorpion май ми се оформи като фаворит. Много добър албум катъо цяло. Надминаха очакванията ми, най-малкото...

Ами според мен целия албум е добър, някак не е като на некои други групи - където си слушам по една-две-три пасни от целия албум, ами тука си цикля на целия.


icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.