Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Брой 12, сп. "Про-рок"
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
xskacorex
Какво ще кажете, аз мисля, че това е един от най - силните броеве на списанието!
Интервюто с M.O.D. направо ме размаза.
Carpathian Forest - интервюто беше хубаво, въпреки, че тоя тип е малко... шибан, мисли се за голям сатанист, аве просто явно е много вманиачен! Не съм ги слушал и не мога да ги коментирам...
Статията за блек метъла - много ме изкефи!
За Металика не съм чел още, всъщност аз си го зех преди 3 часа! smile.gif Айде, като прочета другото, ще пиша!
Deni
Ами, пак мерси за блека smile.gif

- Авторът
SepulTeraHead
Деба, започнахте тема преди мене... mat.gif

Занчи, това го казвам напълно отговорно:
Това е най-силния брой досега! Факт. Точка, това е!
Единственото ми оплакване от списанието по принцип е че пишете прекалено много за хеви и блек групи - демек, за такива които не ме интересуват, щото не ги слушам(ДА, WARRIOR OF ICE, ЗНАМ ЧЕ БЕЗ ХЕВИТО НЯМАШЕ ДА ИМА МЕТЪЛ ВЪОБЩЕ!).
Обаче този път ме разбихте!
Anthrax - От както разбрах че ще има концерт само тях слушам... яко интервю, само дето Charlie не е особенно ентусиазиран да отговаря на въпросите за сетлиста. Поне аз с такова впечатление останах. Но всъщност разбрах това което исках да знам - ЩЕ СВИРЯТ I AM THE LAW!!!!!!!!! \m/ x53453432443
Metallica - Супер яка статия изглежда. Не съм я чел още но информацията е доста. Личи си че сте се постарали. Браво!
M.O.D. - Charlie казва че Били е задник. Ами сигурно е... ама е супер искрен пич! Казва си ги нещата в лицето без заобиколки. Яко интервю!
Sepultura - Кво да ви кажа... любима група. Тва си е. Малко слаб албум ама кво ти пука. Нали са още тук и свирят по концерти старите класики!
Имаше и други яки неща ама си забравих списанието в чантата на един съученик(поуката е - идвайте с чанта на училище!)

П.С. Ревю на The Haunted - One Kill Wonder \m/ Звучи обещаващо. Ще взема да си го купя. Предишния албум не беше лош...
П.С.С. Сеъих се какво съм забравил(освен самото списание)... Статията за Clawfinger - още една много любима група! Браво, пичове!
Hansi
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 11 2003, 07:51 PM)
Значи, това го казвам напълно отговорно:
Това е най-силния брой досега! Факт. Точка, това е!
Единственото ми оплакване от списанието по принцип е че пишете прекалено много за хеви и блек групи - демек, за такива които не ме интересуват, щото не ги слушам(ДА, WARRIOR OF ICE, ЗНАМ ЧЕ БЕЗ ХЕВИТО НЯМАШЕ ДА ИМА МЕТЪЛ ВЪОБЩЕ!).

smile.gif Значи не си чел някои от предишните. А ако всеки започне да се оплаква, че пишат прекалено много за еди какви си групи, то за да се удовлетворят желанията на всички списанието трябва да излиза поне 2-3 пъти по-често и да е поне 200 страници. В някои други списания аз не можех да намеря и една статия за група която слушам докато тук това е изключение.
SepulTeraHead
Значи... пак ме разпънахте на кръст.
Аз се опитвам да кажа нещо мега позитивно... а вие......
Броя е супер и според мен е най-добрия досега...
xskacorex
mat.gif brickwall.gif mat.gif Бих казал, че историята на блека е направо размазващо яка, научих неща, които не знаех преди... и много се кефя! И аз бих казал, че този брой е най-добрият досега! А да... и дизайна с всеки изминъл брой става все по съвършен! mat.gif
Bitango
Цитат
и дизайна с всеки изминъл брой става все по съвършен

човече, не ми се сърди, ама като започнахме да говорим за правопис, дай да караме до смерти... имаме пълен член в случая и трябва да се напише "дизайнът"...
иначе, и аз се кефя, че ПРО-РОК се развиват в много добра посока. но тук е мястото на вметна, че не искаме да копираме ПРО-РОК и затова дизайнът на THE OTHER SIDE ще е различен и рискуваме и занапред да не ти хареса. Наздраве!
punk.gif
освен това си объркал степенуването... слага се тиренце.
SepulTeraHead
Цитат
дай да караме до смерти...

Тва кво значи ?!?!?!?!
xskacorex
Как няма да имам правописни грешки като бързам ужасно много... А на мен идеята ми е, че вие все пак правите списание... Там всичко трябва да е перфектно! Стига си се заяждал. mad.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.