Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Рок Срещу Дискриминацията
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
melhaer
На 16 юли – петък, от 19:00 часа, пред паметника на Съветската армия, София, ще се проведе концерт с надслов - "ДИСКРИМИНАЦИЯТА ВИНАГИ СЕ ВРЪЩА КЪМ ТЕБ”, с участието на групите УИКЕДА, ДОН ЛО – ЛОНЖУХА И КАРАНДИЛА БОЙЗ, SUBTIERRA, KOZZA MOSTRA, LEEPRA DE LUXE, KAYA, M.V.R., AMBIENT ANARCHIST.


Организаторите от фондация “Междуетническа инициатива за човешки права”, целят да насочат вниманието на аудиторията към дискриминацията на най-различни нива. Обидното лепене на етикети и неразбирането, проявено към другите, често се обръща към самите нас, когато сме в позицията на малцинство, когато ние сме възприемани като различните.

“ДИСКРИМИНАЦИЯТА, КОЯТО ПРОИЗВЕЖДАШ, ВИНАГИ ЩЕ СЕ ВРЪЩА КЪМ ТЕБ! Ти сам реши ще продължаваш ли да я поддържаш с пасивност или безхаберие” - това е част от посланието, зад което застават музикантите...
SepulTeraHead
Браво на тях. Само за Уикеда бих отишъл...
melhaer
абе квито ще да са бандите, важното е да има инициатива, днес такива банди, утре метал банди. трябва всички да го озъзнаят и да се борят заедно...
falio`
ne znam dali shte hodq no
UIKEDA sa pi4ove
a SUBTIERRA UBER ALLES!!!!!
BRAT MI MI ZAGUBI ALBUMA no.gif puke.gif ranting.gif mat.gif bye.gif
Dragon's Bride
KOZZA MOSTRA PAK SA MI PRIQTELI smile.gif
xskacorex
kozzamostra r0x (много яки)
Wickeda r0xxx
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.