Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Heathen
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Тази група е част от траш сцената на 80те. Стилът е нещо средно между NWOBHM и класически траш метъл. За феновете на Megadeth - Kill The King от Capitol Punishment е песен на Heathen. Подобно н а Exodus и Death Angel, след повече от 10 години мълчание се завръщат с нов албум. Всъшност - ТОЧНО както и Death Angel, Heathen се събират заради благотворителното турне Thrash Of The Titans. Тогава се събраха доста стари траш банди, за да събират пари за операция на фронтмена на Testament, Chuk Billy, който страдаше от рак.

Както и да е. Поводът да пусна тази тема е, че от официалния сайта на Heathen сега можете да свалите на mp3 целите 2 техни албума от 80те, както и 30 минутни клипове от тазгодишния Recovered. Давайте бързо, докато не е свършила далаверата:

http://www.heathenmetal.com/main/multimedia/mp3.htm

На тези с по-бавни връзки, препоръчвам да започнат с парчето Goblins Blade.
The Trooper
Аз тия два албума ги изтеглих още преди 3-4 месеца, бре Сеп wink.gif
Иначе са култова група и аз лично много ги уважавам.
SepulTeraHead
Аз сега разбрах за тях. Казаха ми, че ги е имало о преди двата албума за сваляне, ама са ги били махнали. Както и да е - групата верно си е яка! icon_headbang[1].gif
Crafter
Кил дъ Кинг на Мегадет е кавър???

Ти слушал ли си двете песни?
SepulTeraHead
Цитат(Sturmfuhrera @ Jul 19 2004, 01:31 AM)
Кил дъ Кинг на Мегадет е кавър???

Ти слушал ли си двете песни?

Калкото и да ми е неприятно да го кажа - прав си, по дяволите, гей шибан. Нямат нищо обще песните. Бяха ми казали че е кавър... баси наивния тип съм...

Както и да е.... Heathen са велики. icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.