Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Терористи заплашиха България
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
SepulTeraHead
Аз, чесно казано, смятам да избягвам вече метрото.
alpha prime
Цитат
Може да думнат влака София-Варна (примерно) - бая курортисти ще дадат фира.

wsy6tnost se se6tam za ne6to "mnoo qko" stara zagora - veliko tyrnowo den-dwa pred i na4aloto na u4ebnata godina 6te padnat baq glawi tongue.gif a i edinstwenata prqka jp liniq w taq posoka we4e 6te e newyzstanowima boxed.gif
are stiga gluposti twa e nqkwo nerealno celiq toq 6um namiriswa ueko ne ami baq na priwli4ane na wnimanieto wyrhu gluposti kogato ima po seriozni ne6ta w taq dyrjawa
Dragon's Bride
kato se ima predvid posledniq post mislq 4e tazi tema savsem izrudqsaaaaaaaa ranting.gif
_SiegfrieD_
Според мен трябва да се заключи,защото така и така вече ще пишам само простотии и сценарии за филми на ужасите по нея...
Peter
Егати паниката сте... И какво можем да направим, за да не ни удавят в кръв?
... а да... Примерно да си изтеглим частите от Ирак. Какво ще кажете за тази възможност? wink.gif
alpha prime
Цитат
Според мен трябва да се заключи,защото така и така вече ще пишам само простотии и сценарии за филми на ужасите по нея...

iskah prosto da kaja 4e twa sa pylni gluposti tiq ataki we4e sa hwanali islqmskiq terorist ot plowdiwskiq kwartal ki4uk parij koito dori si e ostawil doma6niq adres SPARK
_SiegfrieD_
Цитат(Peter @ Jul 28 2004, 11:53 PM)
Егати паниката сте... И какво можем да направим, за да не ни удавят в кръв?
... а да... Примерно да си изтеглим частите от Ирак. Какво ще кажете за тази възможност?  wink.gif

И аз съм за това,но какво можем да направим?Евентуално когато Буш се махне и при една смяна на българското правителствп...
Peter
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jul 29 2004, 08:25 PM)
... и при една смяна на българското правителствп...

Едва ли ако се смени правителството политиката ни в това отношение ще се промени... Все пак всички се ориентират на къде духа вятъра и се нагаждат.
The_Berzerker
Head Of Bulgarian Hostage
Dragon's Bride
ujasno kak moja da go pusne6 ....ili pone da be6e preduplrejdaval v prav text.... puke.gif
SepulTeraHead
Аз мисля че е предуптредил в прав текст. блех... не ми се гледа тва.
abductor
Цитат(The_Berzerker @ Jul 30 2004, 12:12 AM)

Тъпо
The_Berzerker
Цитат(THERION @ Jul 30 2004, 07:21 AM)
Цитат(The_Berzerker @ Jul 30 2004, 12:12 AM)

ujasno kak moja da go pusne6 ....ili pone da be6e preduplrejdaval v prav text...... puke.gif

Що да не го пусна? Тва е реалността. Мисля, че с тоя текст предупредих как не си се сетил незнам... опитах се с IMG таг да я сложа ама не стана.
Dragon's Bride
eeeeeeeeeee i malka popravka setila a ne "setil"...jena sam (vs oste xi xi )
bgm
Malko quotes ot ogrish.com foruma, kadeto ima desetina snimki na bulgarskite zalozhnici

Цитат
My guess would be that the long haired hippie went first. I believe he would be the first pick of the Muslims because they could use that long hair to get a nice, firm grip on his head while they carve it off.



Цитат
Einee meinee minee moe, which head must fairthee go?

Bulgarians have big heads & as result thick necks. I don't know which one either.

I knew Allah wouldn't fail us.



Цитат
The other guy must be shitting his pants, esp. after hearing his buddy screaming in pain. He probably even witnessed it. He already knows his heads coming off in 24 hours, what a feeling that must be.


Цитат
I want blood, I want the clip, I want it now, give me the god damn clip.......aaaaaaaarrrrrrrrrggggggghhhhhh.

but seriously where is the clip?


Цитат
The hot skinny wife on the left needs some dick now that her husband's HEAD has been cut off. Don't worry my dear I will fuck the shit out of you. Come to me and give me some HEAD. I will satisfy your needs.

ohmy.gif


Basi, twa dori men me shokira
bgm
I shto pak da ne ia postne ebasi?Kwo wi prechi?
The_Berzerker
THERION sorry

bgm ми тоя сайт е само за такива работи кво се учудваш?
Megadeth
Тоя случай ще измести вниманието от доклада и нуждата Цветанов да подаде оставка.
pa®tci
Осем години по-късно... Т-80, признах те за бот на ботовете. biggrin.gif
Svetyl
Знаели са, че такова нещо се готви още от януари.
SepulTeraHead
Цитат(Megadeth @ Jul 19 2012, 09:52 AM) *
Тоя случай ще измести вниманието от доклада и нуждата Цветанов да подаде оставка.

А не бива ли да засили призивите за оставка? Това е провал точно на правоохранителните органи.
sharon
^ Именно. Та той не спира да се бие в гърдите и да хвали "абсолютната ни, безгранична сигурност" всеки път, когато отвори дума за Шенген, например.
skrotuma
Една много точна статия, описваща предпоставките за случилото се: http://www.webcafe.bg/id_578054818_Kogato_dyunerat_izbuhne
KTULU
Началото на края на "дюнер-дипломацията".
И тез Израелци... що ли няма атентати срещу немски, руски или чешки туристи. Нашата мила малка родина явно трябва да плаща вече цената на любовта си със САЩ и техните съмищленици...
SepulTeraHead
Цитат(KTULU @ Jul 19 2012, 09:43 PM) *
И тез Израелци... що ли няма атентати срещу немски, руски или чешки туристи. Нашата мила малка родина явно трябва да плаща вече цената на любовта си със САЩ и техните съмищленици...

Аре не бързай толкова с примитивния антисемитизъм. Руснаците също са мишени. Преди няколко години в Турция някакви чеченци държаха като залаожници група българи, защото заради езика ги бяха помислили за руснаци. И не ги избиха защото осъзнаха грешката си.
KTULU
Просто се питам, и това ли е антисемитизъм? И тея чеченци толко ли не са научили руския и теsmile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.