Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Терористи заплашиха България
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
melhaer
България и Полша “ще платят цената”, също като САЩ и Испания, се посочва в заплахата на “Ал Кайда”

21.07.04 10:40
Източник: FOCUS

В изявление, публикувано в Интернет от неизвестна до момента групировка, която се самоопределя като европейския клон на “Ал Кайда”, се съдържат заплахи за смъртоносни нападения срещу България и Полша
София. В изявление, публикувано в Интернет от неизвестна до момента групировка, която се самоопределя като европейския клон на “Ал Кайда”, се съдържат заплахи за смъртоносни нападения срещу България и Полша, ако двете страни не изтеглят контингентите си от Ирак, предаде АП.
Изявлението, подписано от ислямската грипировка Таухид, се появи в ислямистки уеб-сайт, известен като място, на което “Ал Кайда” и групировки, свързани с терористичната мрежа, отправят заплахите си. Групировката се самоопределя като “Ал Кайда в Европа”.
Автентичността на изявлението, както и самата групировка, не може да бъде установена. Групировката посочва в изявлението, че България и Полша “ще платят цената”, също като САЩ и Испания, намеквайки за терористичните нападения от 11 септември 2001 г. в Ню Йорк и Вашингтон и атентатите от 11 март 2004 г. в Мадрид.
“Към кръстоносното българско правителство, което се е съюзило с американците, и към българския народ – ние искаме, за последен път, да бъдат изтеглени българските войници от Ирак, или, заклеваме се, ще превърнем България в море от кръв, ако не изпълните исканията ни”, се посочва в изявлението.[още]
Svetyl
Ami da, i do towa shte se stigne, i shtom USA ne mojaha da go predotwratqt, nito Ispaniq, koi sme nie che da uspeem!?!?!
_SiegfrieD_
Писна ми от тези заплахи.Тия се опитват всячески да манипулират хората...
Sadistic
...и успяват
bgm
*yawn*

Zashto li ne mi dreme ni nai-malko?
_SiegfrieD_
И на мен не ми дреме,защото някакви си фанатизирани престъпници се пишат за терористи и заплашват наляво и надясно.Нима едни истински терористи,които искат да убиват ще предупредят?Нима имаше предупреждения за 11.09 или кървавите атентати в Мадрид?Това със заплахите е несериозна работа и си мисля,че арабите само се забавляват от това...
Nikola Bathory
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jul 21 2004, 01:03 PM)
И на мен не ми дреме,защото някакви си фанатизирани престъпници се пишат за терористи и заплашват наляво и надясно.

Това за американците ли си отнася, лол?
Защото като се врем където не ни е работа и слугуваме на Буш, Осама ще ни се ядоса - и тогава лошо! sad.gif
Dragon's Bride
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jul 21 2004, 01:03 PM)
И на мен не ми дреме,защото някакви си фанатизирани престъпници се пишат за терористи и заплашват наляво и надясно

samo ste ti kaja 4e ne se 4uva6 kakvo govoir6 zastoto na sutrinta kogato gramnaxa bombite v Madrid brata na maika mi be6e na prednata prese4ka ot metrostanciqta....i slava bogu ne polzva metro zastoto jivee v samiq centar na Madrid znae6 li Zigi kakvo e da vidi6 po novinite takova nesto i da se 4udi6 kak da prevklu4i6 kanala stoto nqkoi do tebe moje da izpadne v nesvqs...i zvani6 na gsm-i samo za da 4ue6 4e nqkoi e jiv...vse oste aaaaa ne znae6 e az imam tolkova priqteli v 4ujbina 4e ako ne gi 4uq po icq nqkolko dena i se raztepervam ....tova e jivota tova e realnostta i vsi4ko tova moje da se slu4i i na nas .... mad.gif
bgm
E i? Kwoto shte da stawa, who cares.
_SiegfrieD_
Казах,че ако искат да направят нещо голямо няма въобще да предупредят...
BTW баща ми е в Германия,където опасността от терористичен акт не е много малка,въпреки че страната не се меси в Ирак...
Пък и нали повечето араби бяха добри...
Ataegina
tova ne moje da stane.
kolko e hubavo da si dyrjava s tolkova mnogo etnosi
veroqtno sa se pravili opiti da verbuvat bylgarskite musulmani - ne sa sluchili.
SepulTeraHead
Арабите се празнят в наще сандвичи. Ебати педерасите!

Заплахата си е доста реална и аз предвиждам, с риск да ви уплаша, че ще си ебе майката сега.
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 21 2004, 08:25 PM)
Арабите се празнят в наще сандвичи.

В дюнерите, Sep. wink.gif biggrin.gif
_SiegfrieD_
Ако е за празненето-няма само заплаха,ами "терористичните актове" са налице.Ако искате да помогнете-доведете арабите до банкрут като не ядете дюнери с неясно съдържание wink.gif
SepulTeraHead
И аз тва мислех да напиша ама си викам - "те дюнерите са си техни, как на напиша наще сега" и затва сандвичи... А ти от де си сигурен къде се празнят ебати????
bgm
Цитат(SepulTeraHead @ Jul 21 2004, 09:25 PM)
Арабите се празнят в наще сандвичи. Ебати педерасите!

Заплахата си е доста реална и аз предвиждам, с риск да ви уплаша, че ще си ебе майката сега.

twa e gradska legenda, get over it
darga
Ne znam na koi mu puka i na kogo ne ot porednite zaplahi...Znam samo kak malka prosti4ka i nevinna Bulgaria moze da bude iztrita ot svetovnata karta samo s edno izsumtqvane izpod mustak na onq mazen arabin...
Sw1tched
хах никой не би изхабил водородна бомба за незначителна България спокойно biggrin.gif
Dragon's Bride
B) mda
SteelWarrior
Според мен това са глупости...притрябвало им на някви терористи да правят атентати в България..вижте ако взривят гъза на Абрашев няма де зле devilsmiley.gif
Пък и медиите редовно манипулират хората,мога даже да ви дам конкретен пример - един познат да го нарека работи в BBC та те бяха излъчили матерял как в Пакистан се радват на 11 септември като падна световния търговски център и дават хора по улиците как се и горяха някви американски знамена и пишеше че се кефят на това че са паднали ,та въпросния материал е бил заснет няколко години преди това,не си спомням точно за какво беше май някакъв анти-американски протест и е нямало такива неща в пакистан изобщо.Така че се замислете как могат да манипулират масово медиите...много от нещата може да са пълна измислица които го дават по новините...
SepulTeraHead
Като взривят НДК, ще говорите друго.
alpha prime
i za6to to4no ndk ?
ako naprawqt ne6to (w koeto se symnqwam ) 6te e mqsto kydeto ima mnogo hora i nqma da e osobeno ohranqwano a ako ima zaplaha ndk 6et se ohranqwa dowolno
_SiegfrieD_
Не изключвайте възможността от атентати и тук.Но съм сигурна,че няма да ни предупредят.Пък и ако арабите изпълняваха всяко свое "обещание" САЩ вече нямаше да съществуват.И все пак според мен не са чак толкова силни и не разполагат с предостаъчно средства за да удрят точно България..
darga
Цитат(Sw1tched @ Jul 21 2004, 07:22 PM)
хах никой не би изхабил водородна бомба за незначителна България спокойно  biggrin.gif

uspokoi6 se
MERSI!!!:)
"вижте ако взривят гъза на Абрашев няма де зле"(napulno vqrno ama vse pak...)

Kolkoto i malki i nezna4itelni da sme za sveta tolkova po-malko 6te im puka dali
sme izprateni na onq svqt ili ne...na nikoi nqma da mu dreme,4e nqkakvi si Bul-blq-blq-blq(kakvito bqha tam...)ve4e gi nqma...
SepulTeraHead
Цитат
Пък и ако арабите изпълняваха всяко свое "обещание" САЩ вече нямаше да съществуват

Какво те кара да мислиш че не са пробвали? От 7623455123 опита за атентат примерно 2 успяват и ги има по новините, затова ти се струват малко. САЩ виждат бая зор да държат нещата по контрол.
_SiegfrieD_
А колко от атентатите се правят от умопобъркани американци?Помните какво се оказа за просвовутата зараза с антракс...Сигурно тогава арабите са си умрели от кеф,че са "всяли" страх без всъщност да си мръднат пръста...
bgm
Am umopoburkani hora ima nawsiakade.Ama nali sa amerikanci, qxqxq, daite da gi pluem.Abe twa mediite kato narochat neshto i sled 2 chasa wsichki hora pochwat da wikat sreshtu nego.

Primerno Abrashev, mozhe i da e idiot ne znam, ama ebati i wie ne znaete dali e idiot ili ne.Prosto waw westnika pishe ABRASHEW E IDIOT i wsichi, xqxqxq, shtom go pishe tam, znachi shte e idiot picha, nishto che ne sam wizhdal niakade da gowori sigurno e idiot.Ili pak "Bate Boiko" e kultut i wsichki se prazniat na snimkite mu w momneta.E zatwa sporeneto po takiwa forumi za takiwa wuprosi e ABSOLUTNO bezsmisleno, ako iskate da obsuzhdate takiwa temi....boinaslava.net, tam horata ochewidno sa dosta po razumni i ne promiti.
falio`
tuka stana nekav politic-metal forum! icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
И аз от това се ядосвам,но какво да направя че напоследък се пише само по политическите теми?А колко глупости се изписаха е друг въпрос...Според мен политиката е най-мръсното нещо и предпочитам да не се бъркам...
SepulTeraHead
Абе говорим си за квото ни е интересно. Никой не ви кара да отговаряте, или да четете въобще.
Beoulf
ще се мре!
Beerzebub
Не знам доколко е реална заплахата и доколко е наистина арабите са решени да ни гърмят, но ние сме абсолютно беззащитни. Ако някой реши да взривява нещо, няма да срещне особена трудност... Спомнете си случая при който някакъв журналист беше внесъл гранатомет в сградата на МВР.

Разбира се, много е веоятно това само да е акт на сплашване, но аз не отхвърлям и двата варианта.

ПП. Стойте си у дома на 11-то число wink.gif ...
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ Jul 23 2004, 03:42 AM)
ПП. Стойте си у дома на 11-то число wink.gif ...

мдам.
мен ме притеснява метрото ..всякакви кашони и кутии минават абсолютно безпроблемно thumbdown.gif
Sunforger
Аз ще нарамя брадвата и смятам да тръгна да коля араби,ей така,за кеф.
bgm
Tebe kato te gledam, xqxqx, po-dobre si stoi wkushti.Naistina niama nuzhda da plashish horata.

ONTOPIC, abe po princip wseki mozhe da wzriwi kwoto si iska, edinstweniat nachin da se predotwrati neshto takowa e s predwaritelna informacia ot razuznawane, koeto se spodelia ot opredeleni strani.Ponezhe edin takuw atentat iziskwa dosta podgotowka, teroristite obshtuwat aktiwno pomezhdu si i poniakoga biwat zasichani po niakakaw nachin, taka se predowratiawat i atentatie.
Beerzebub
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=602290

LOL??
Svetyl
Ebati swejarite det sa tiq ohmy.gif
Sadistic
Цитат(Skyggedans @ Jul 23 2004, 11:55 AM)
Аз ще нарамя брадвата и смятам да тръгна да коля араби,ей така,за кеф.

Ставаме двама...
Liquid
Цитат(Beelzebub @ Jul 23 2004, 02:34 PM)

Всяко чудо за три дни huh.gif
HellCat
ухх...тва с обезглавяването е много гадно....... boxed.gif
Traun
Слава Один ,че си затворихме АЕЦ иначе щеше да се мре брутално ,а софианци пазете се ,защото тази заплаха е нереална ,но и това ще следва-атентат и вярвайте ми ще е в София(дано не е във Варна въпреки ,че някоя полянка с овце е най-приемлива).

П.П.Абе нека си говорим за политика ,като можем!
SepulTeraHead
Оооооо, значи искаш да е в София.... Мисля да отида аз да взривя половин варна, ако сички там сте толкова прости.
bgm
Traun, koi te izluga, che mozhesh da goworish za towa?
Sadistic
Атентат около АЕЦ... Е тва ако стане вече лошо...
abductor
Ами, АЕЦ... По-скоро ще взривят някоя гара...
_SiegfrieD_
С АЕЦ-а ще направят мръсно на половин Европа пък може би и на по-близките арабски страни...
Dragon's Bride
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jul 26 2004, 12:15 PM)
С АЕЦ-а ще направят мръсно на половин Европа пък може би и на по-близките арабски страни...

gore dolu da ph34r.gif
alpha prime
аец-а наи вероятно се охранява с няква мноо висока степен на сигурност и не могат да го пипнат . виж гарата в брусарци(примерно) кат нищо може да фане джакпота ако има атентат
_SiegfrieD_
Да.За АЕЦ-а е така.Иначе ти си спец по гарите wink.gif
abductor
Може да думнат влака София-Варна (примерно) - бая курортисти ще дадат фира... axesmiley.png
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.