Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: кога ще ги стигнем американците?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
anamnasia
icon_headbang[1].gif minalata nedelq imah neveroqtniqt shans da prisystvam na edno izklu4itelno ejegodno sybitie nare4eno OZZFEST wyw Washington. Kakto i da e vsi4ki znaqt za kakvo stava duma tazi godina - SLIPKNOT, LAMB OF GOD, SUPERJOINT RITUAL, DIMMU BORGIR, BLACK LABEL SOCIETY, SLAYER, JUDAS PRIEST i headlinerite one and the only BLACK SABBATH.

Ne iskam da se typanq s tova 4e sym bil na podobno sybitie zashtoto ne tova mi e celta. prosto v nai skoro vreme smatqtam da napi6a neshto kato review na festa, no za sega moga sys sigrnost da otgovorq na edin vypros i toi e be zadaden ot Todor Koloev(koito az bezkraino ubajavam kato aktior i izpylnitel), a imenno koga 6te gi stignem amerikancite? Otgovora e NIKOGA!!!!

a do togava za syjalenie shte si visim tuk i shte 4akame s godini da doide nqkoq pouvehtqla banda (ima i izklu4eniq po slu4ainost : Metallica, Slayer, Vader, Soulfly) shte si ugovarqme neusyshtestvimi sreshti predi edi koi si koncert koito i do posledno ne se znae dali shte se systoi.

sorry za 4ernogledstvoto ama koito ne e vidql samo toi ne znae kolko sme zle vsyshtnost!!!!
aide sys zdrave!!!
Hansi
На мен ми е по интересно "Кога ще ги стигнем англичаните?". wink.gif biggrin.gif


Цитат
(ima i izklu4eniq po slu4ainost : Metallica, Slayer, Vader, Soulfly)

"Изключенията" май са доста повече, защо забравяш Sodom (2 пъти вече), Accept, Scorpions, Tankard, Kreator, Yngwie Malmsteen, Motorhead, Alice Cooper UDO, Judas Priest и т.н. Та за малка България това не е малко, а както се развиват нещата ще има все повече концерти.
anamnasia
nqmah za cel da izbroqwam koncertite v bg zashtoto sym bil na powe4eto ot tqh. kakto i da e ne e taina za nikoi 4e sa izduhani kavali powe4eto!!!!
Hansi
Много ми е интересно кои не са

Цитат
izduhani kavali

И като явно си нямаш понятие от определени стилове музика не ръси глупости, че вече тотално ми писна от кретенски изказвания. mat.gif ranting.gif mat.gif
SepulTeraHead
Цитат
SLIPKNOT, LAMB OF GOD, SUPERJOINT RITUAL, DIMMU BORGIR, BLACK LABEL SOCIETY, SLAYER, JUDAS PRIEST i headlinerite one and the only BLACK SABBATH.

Завиждам ти адски много, и то по възможно най-долен начин!!!!!!

Само един въпрос - не свириха ли и KsE и Unearth тази година, или се бъркам? Или са на другата сцена???
anamnasia
da sviriha sorry 4e gi propusnah
SepulTeraHead
По дяволите. Ние в България никога няма да ги видим тези групи. Chimaira и Shadows Fall също...
anamnasia
poslednite dve bqha minalata godina punk.gif
anamnasia
Цитат(Hansi @ Jul 22 2004, 08:34 PM)
И като явно си нямаш понятие от определени стилове музика не ръси глупости, че вече тотално ми писна от кретенски изказвания. mat.gif ranting.gif mat.gif

4e kyde govorq za stilowe be pi4???
plus tova kvot si iskam tva shte si pi6a....
guitar.gif
SteelWarrior
offtopic.gif Кога са били Accept в България???? Явно съм бил още малък за тази велика група и музика...поне на Удо отидох biggrin.gif
anamnasia
accept bqha 1993 za turneto si Objection/Overruled. Qvno naistina si bil malyk no samo moga da ti kaja 4e napraviha neveroqtno show i tova e edna ot malkoto grupi koito naistina uvajavam zashtoto razbraha koga da sprat - a imenno predi da stanat smeshni(za primer tuk davam DEEP PURPLE - aide sega me pluite biggrin.gif )
melhaer
хич нене достатъчно това за малка българия, което е идвало досега - най-малкото, защото тук не идват с тяхната си апартаура, за да се спестят пари на организаторите и почти винаги звука е адски издухан...

отедлно - в малка македония май са доста по добре от нас, така, че само да си казваме, че сме малки и че тук ще гледаме почти винаги банди, чиято средна възраст е 50 някак си ми се струва пораженческо...

аз поне тая година бях на голям фест в европа на който свириха наистина мега банди и видях за каква организация, звук и въобще за какъво нещо става дума - за съжаление мога да кажа, че в бг това никога няма да се случи...
SepulTeraHead
Туко ще гледах Machine Head @ Rock Am Ring, и като си помисля как като дойдат в България евентуално, ще ги набутат в Христо Ботев, с някъв ултра-гаден звук, направо ми се отщтява да идват въобще. По-добре да ходиш да ги гледаш назапад тия банди.
melhaer
така е. аз още в начлото на следващата година ще почна да се ослушвам на кой фест кви банди ще свирят и да заделям кинти...така, че ако искаш мое се присъдиниш към нас...
alpha prime
money money money
must be funny
in the rich men`s world
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.