Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Landser
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
bgm
http://rack5.free.evro.net/free1/sepp/L/Landser/

Kennt ihr das neue Landser schon?

Dobri sa, kwo?
_SiegfrieD_
Ами не са лоши.Весели са даже,само че май са в затвора wink.gif
Sunforger
Този форум започва да става абсолютно ненормален... Какво целиш с тази тема,драги бгм? Да ти имам и позицията която исказваш за групата, и изобщо като цяло мнението което си написал просто...кърти. Съжалявам,може да е от омагьосващия дарк ембиънт,но не мога да се сдържа.
bgm
Basi prosto iskah da pusnete nekwi komentari, nikwa pozicia niamam, men me kefiat.
Peter
Кои Landser ве? Ония фашагите ли? tongue.gif
Ми... честно казано повече ме кефят Rahowa да кажем, дори Hate Society... Но дам... скапани расисти са... жалко за готината музика.
Sadistic
Ром,Уиски и Расизъм - здрав и бодър организъм
_SiegfrieD_
Kraftschlag и една сръбска банда Agresija също не са лоши,но ако става въпрос за расистка музика предпочитам NS Black Metal.Поне разбират малко от митология и националистически идеи wink.gif
Nikola Bathory


Oberst Hajo Hermann


http://www.axishistory.com/index.php
Nikola Bathory
Опа, свалих си една песен - Зиг Хайл - хареса ми името и сега я слушам.... ама
това е някакво диско!! Баси! За дискотека е! Иначе са взети пасажи от речи на Адолф Хитлер, което е похвално, ама музиката си е денс!! Отврат!! thumbdown.gif mat.gif ranting.gif devilsmiley.gif fuck you w00t.gif
bgm
A WTF?Kwo stana tuka?Kwi sa tia woinici, raboti.....

BTW Nikola, swalil si Sieg Heil w remix na DJ ADOLF, koito prawi techno muzika iawno, wizh naprimer pesenta Deutsche Wut.
Peter
Ето ви още една яко расистка група: One Life Crew - Behind The Hoods laugh.gif wink.gif icon_headbang[1].gif
xskacorex
тц, нито ми харесва за какво пеят, нито ми харесва как го пеят/свирят

kud idijoti също са в графата наци-ой, обаче обаче на тях поне свиренето им харесвам..

SPARK
xskacorex
waffen fur allen
waffen fur allen
waffen fur allen

много умно
SepulTeraHead
Аз има един страничен въпрос - няма ли кой да ги банва тия нацисти от форума?
bgm
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 1 2004, 08:59 PM)
Аз има един страничен въпрос - няма ли кой да ги банва тия нацисти от форума?

wub.gif taka chowek stawa po-goliam nacist ot nacistite
SepulTeraHead
Проблем?
_SiegfrieD_
Цитат(bgm @ Aug 1 2004, 08:10 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 1 2004, 08:59 PM)
Аз има един страничен въпрос - няма ли кой да ги банва тия нацисти от форума?

wub.gif taka chowek stawa po-goliam nacist ot nacistite

Абсолютно правилно!
Хайл Хитлер!
cunt
Ммммм най-хубавата песен на Landser е Fuck the Police хахах
Текста ме разбива - Fuck the Police Fuck the Police Fuck the Police Fuck the Police Fuuuuuuuck theeeee Pooooliceeeee
Чуйте това- Landser & Stahlgewitter - Luebeck 96 Култово Две наци групи заедно или нека се изразим по-мило RAC все пак тва е Rock against comunisum хахахах
Да не взема ли да напускам тук теми за наай-хубавите групи Stahlgewitter Nordfront щом веч има една за Landser хахах
ебаси тея глупави нацистки идеи ако не бяха те то музиката не е много зле
Crafter
1. Ланздер са позьори.
2. БГМ е тъп.
3. Умрете гадни нацисти и Штурмфюрери.
Angermeans


Wir mussen die Juden ausraten !

biggrin.gif
Jicata
Цитат(Lord Ash @ Mar 14 2005, 11:05 AM)
1. Ланздер са позьори.
2. БГМ е тъп.
3. Умрете гадни нацисти и Штурмфюрери.

Sturm-a се изказа!!! wink.gif
Мрете скапани нацита расисти thumbdown.gif
Бранник
Много добра група! cool.gif Една от любимите ми! smile.gif За музиката - може и повече да се помъчат, няма спор!Ама и така си е добре! wink.gif Идеите им също ми харесват. evil.gif А колкото интервюта съм чел на Михаел "Люникоф" Регнер, все добре се изказва човека!Все едно сме братя! devil.gif
Ама Щурме, ако мога да запитам, защо ника ти е Sturmfuhrer? laugh.gif
Бранник
^^^^^Landser нямат песен Fuck The Police. Това може да е някакъв кавър. smile.gif Ама ако не сте ги чували чуйте Sturmfuhrer (препоръчвам го на Sturmfuhrer laugh.gif), Lenker Der Shlachten, Landser, Deutche Wut, Freiheit.
cunt
Е хубаво са. Заслужих сепуку.
Наистина фрайхайт и дойче вут са яки. И рудолф хес пхах
Vlad
Абе а вокала им верно ли е в затвора rolleyes.gif
Бранник
^Да, Люни е в затвора, групата вече я няма, но той има свой проект - "Конспирацията на Люникоф".Песните са на същата тематика, но са доста цензурирани.Макар че е в затвора - прави музика!Като Варг Викернес - "Бързъм".
cunt
тгжеэоэ ххах
Бранник
^Да, в Германия законите срещу нацизма са много сурови! Но въпреки това доста често има протести за освобождаването на Люни. Но не използват сила, а протестират мирно. А тези които използват сила са комунистите. На изборите за парламент в Германия НПД започна да печели позиции и то в Бавария (главната провинция за нацистите).
cunt
Представи си известно ми бе.
Това за изборите бе много на място.
П.П. Много си секси.
Поздрав с : Stahlgewitter - Politischer Soldat
Бранник
Да не си от "мойте" хора?! w00t.gif Камарад, а? smile.gif
Просто допълвам, защото Влад пита за вокала, а аз исках да поясня. wink.gif
П.П.Сериозно? huh.gif Благодаря! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.