Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Лошите неща при нашите любимци
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
melhaer
Здравейте, от доста време се каня да пусна тази тема, но все не намирах време.

Та значи идеята ми е, че всеки човек си има някви добри и лоши черти, всеки обаче ги възприема по различен начин. За един това, което е лошо, за друг не е.

Искам тук всеки да сподели дали сред групите на които се кефи има нещо, което техните членове правят, а той е против това.

Това нещо обаче не трябва да има нищо общо с музиката.


Ето аз примерно не се кефя, че Джеймс Хетфийлд е старастен ловец. Даже имах снимки, на котио е сниман с разни убити и изкормени елени...

Просто си мисля, че убийството на свободни, диви животни е гадна работа...на времето ловците са ги убивали, за да се изхранват и винаги са се извинявали на животното, че му отнаемат живота, но това е ставало, за да продължи живота, докато днешните ловци третират лова като спорт - те просто убиват за удоволствие.

Това е от мен. Дано темата да ви и е интерсна и дано да има смислени и интерсни мнения и коментари.
SepulTeraHead
Rob Halford е педерас.
abductor
И Скот Травис е педерас... thumbdown.gif
_SiegfrieD_
Не подкрепям Варг Викернес в убийството на Иронимъс.Не заради самата жертва,а заради това,че чак да убиеш някого не е редно...
Warrior Of Ice
Не ми допада това, че половината и повече прогресив музиканти са религиозни... wink.gif Но всеки с разбиранията си, в крайна сметка.

За Halford е ясно.

Не ми харесва имиджът, който градят групи като Manowar и Cradle Of Filth (за музиката им претенции нямам). Метълът е изкуство, не цирк.
_SiegfrieD_
Не ми допада, че Dimmu Borgir станаха толкова комерсиални и сега едва ли не всеки фен на Линкин Парк ги слуша... Не харесвам групите като Dark Funeral, например, да се правят на чак такива сатанисти, защото изглеждат смешни по този начин. За CoF няма да говоря - отдавна съм изгубила интереса към тях. За групи като Manowar също няма да говоря - нали темата е само за любимците ни.
Svetyl
Absoliutno wsichko swyrzano sys SaXoN mi dopada biggrin.gif
A wsyshtnost, ne mi dopada otnoshenieto na wokala Biff Byfford kym nqkoi jurnalisti... w koledniq Ritym nai weche, toq ot minalata godina.
2Cool4U
Много се дразня че вокалиста на Crematory е толкова дебел! Пък и пианисктката им е много грозна. Барабаниста е плешив. Басиста има бирено коремче...
...Иначе са ми любима група.
The_Berzerker
Интервю с Hans (вокала на TORSOFUCK):

Цитат
Q: Ever fucked a corpse?
A: I'M NOT SURE IF I SHOUL TALK ABOUT THIS,BUT YES..I HAVE DONE IT ONCE...IT WASN'T AS GREAT EXPERIMENT AS YOU PROPABLY THINK,BECAUSE THIS ONE WAS SO OLD.I DON'T MEAN THAT THE CORPSE WAS OLD OR ANYTHING,BUT THIS PERSON WAS LIKE OVER 80 WHEN SHE DIED.ANYWAY,I JUST TURN HER OVER AND FUCKED THIS BITCH FROM BEHIND AND DID SOME ANAL TOO.I ALLWAYS WANTED TO KNOW HOW DOES IT FEEL TO CUT SOMEONES HEAD OFF,SO I DID IT.FUCK IT WAS SO HORNY SHIT!!I EVEN HACKED HER ARMS AND LEGS OFF TOO...FUCKING OLD WHORE!!AHAHAHA!!HAHAHAHAHAHAHAHA....I HOPE TO GET SOME YOUNGER ONES IN FUTURE.

И после всичко било наушким tongue.gif
HellCat
Ми мен всичко в Rammstein ме кефи само че вокала е женеееен! sad.gif тва не ме кефи thumbdown.gif ! искам си го за мееееен! tongue.gif
alpha prime
Цитат
Q: Ever fucked a corpse?
A: IґM NOT SURE IF I SHOUL TALK ABOUT THIS,BUT YES..I HAVE DONE IT ONCE...IT WASNґT AS GREAT EXPERIMENT AS YOU PROPABLY THINK,BECAUSE THIS ONE WAS SO OLD.I DONґT MEAN THAT THE CORPSE WAS OLD OR ANYTHING,BUT THIS PERSON WAS LIKE OVER 80 WHEN SHE DIED.ANYWAY,I JUST TURN HER OVER AND FUCKED THIS BITCH FROM BEHIND AND DID SOME ANAL TOO.I ALLWAYS WANTED TO KNOW HOW DOES IT FEEL TO CUT SOMEONES HEAD OFF,SO I DID IT.FUCK IT WAS SO HORNY SHIT!!I EVEN HACKED HER ARMS AND LEGS OFF TOO...FUCKING OLD WHORE!!AHAHAHA!!HAHAHAHAHAHAHAHA....I HOPE TO GET SOME YOUNGER ONES IN FUTURE.

i find it very attractive thumbdown.gif
wsy6tnost kwo se opitwa da dokaje i dokolko twa ne e 4ast ot imige nekyw?
SepulTeraHead
Цитат(HellCat @ Aug 1 2004, 08:57 PM)
Ми мен всичко в Rammstein ме кефи само че вокала е женеееен! sad.gif тва не ме кефи thumbdown.gif ! искам си го за мееееен! tongue.gif

Бъди така добра и напусни форума. mellow.gif
_SiegfrieD_
Цитат(HellCat @ Aug 1 2004, 08:57 PM)
Ми мен всичко в Rammstein ме кефи само че вокала е женеееен! sad.gif тва не ме кефи thumbdown.gif ! искам си го за мееееен!  tongue.gif

Да.Тилл Линдеман има две деца и спокойно може да бъде баща както на мен,така и на теб.... wink.gif
Пък и не блести с хубост...
abductor
Цитат(The_Berzerker @ Aug 1 2004, 06:11 PM)
Интервю с Hans (вокала на TORSOFUCK):

Цитат

Q: Ever fucked a corpse?
A: I´M NOT SURE IF I SHOUL TALK ABOUT THIS,BUT YES..I HAVE DONE IT ONCE...IT WASN´T AS GREAT EXPERIMENT AS YOU PROPABLY THINK,BECAUSE THIS ONE WAS SO OLD.I DON´T MEAN THAT THE CORPSE WAS OLD OR ANYTHING,BUT THIS PERSON WAS LIKE OVER 80 WHEN SHE DIED.ANYWAY,I JUST TURN HER OVER AND FUCKED THIS BITCH FROM BEHIND AND DID SOME ANAL TOO.I ALLWAYS WANTED TO KNOW HOW DOES IT FEEL TO CUT SOMEONES HEAD OFF,SO I DID IT.FUCK IT WAS SO HORNY SHIT!!I EVEN HACKED HER ARMS AND LEGS OFF TOO...FUCKING OLD WHORE!!AHAHAHA!!HAHAHAHAHAHAHAHA....I HOPE TO GET SOME YOUNGER ONES IN FUTURE.


И после всичко било наушким tongue.gif

Много оригинално, може и да впечатли децата в детската градина...
The_Berzerker
Никва реклама не е тва туй да не е някоя от тъпите ви групи laugh.gif Просто го питат човека и си отговаря ша ебе китове ако иска
abductor
Не знам какво имаш предвид с това "тъпите ви групи", само знам, че една група трябва да може и малко от малко да СВИРИ, а не само да умее да говори за чукане с трупове и други подобни тъпотии. За съжаление нойз групите и другите от рода хич не им се отдава да свирят... thumbdown.gif
rhapsody
ZA MEN PURVOTO TYPO NEHTO BE6E SAMOUBIJSTVOTO NA KURT KOBEIN. TYKMO BQH 4UL NIRVANA I ME ISKEFIHA I TOY VZE ,4E SE SAMOUBI!
TAQ TANDENCIQ SE PQVI NASKORO PAK , MAKAR I PORAZLI4NO. PYRVO DVAMA 4LENOVE NA FINNTROLL NAPUSNAHA-EDINIQ SE UTREPA,A DRUGIQ ZABOLQ(DOBRE ,4E GRUPATA NE SE RAZPADNA I SI ZAPAZI DOBROTO NIVO), A SLED TOVA SI OTIDE I QUORTON OT BATORY( NE ,4E E VINOVEN 4OVEKA-REST IN PEACE, NO TYKMO BQH 4UL BATORY ZA PURVI PUT S DVATA NORDLANDA I STRA6NO MI HARESAHA I HOP GRUPATA VE4E Q NQMA!LO6O icon_headbang[1].gif guitar.gif
_SiegfrieD_
Цитат(The_Berzerker @ Aug 1 2004, 08:11 PM)
Интервю с Hans (вокала на TORSOFUCK):

Цитат

Q: Ever fucked a corpse?
A: I´M NOT SURE IF I SHOUL TALK ABOUT THIS,BUT YES..I HAVE DONE IT ONCE...IT WASN´T AS GREAT EXPERIMENT AS YOU PROPABLY THINK,BECAUSE THIS ONE WAS SO OLD.I DON´T MEAN THAT THE CORPSE WAS OLD OR ANYTHING,BUT THIS PERSON WAS LIKE OVER 80 WHEN SHE DIED.ANYWAY,I JUST TURN HER OVER AND FUCKED THIS BITCH FROM BEHIND AND DID SOME ANAL TOO.I ALLWAYS WANTED TO KNOW HOW DOES IT FEEL TO CUT SOMEONES HEAD OFF,SO I DID IT.FUCK IT WAS SO HORNY SHIT!!I EVEN HACKED HER ARMS AND LEGS OFF TOO...FUCKING OLD WHORE!!AHAHAHA!!HAHAHAHAHAHAHAHA....I HOPE TO GET SOME YOUNGER ONES IN FUTURE.


И после всичко било наушким tongue.gif

Какво ли не правят(говорят) хората за да станат интересни... evil.gif
melhaer
Цитат
ZA MEN PURVOTO TYPO NEHTO BE6E SAMOUBIJSTVOTO NA KURT KOBEIN. TYKMO BQH 4UL NIRVANA I ME ISKEFIHA I TOY VZE ,4E SE SAMOUBI!
TAQ TANDENCIQ SE PQVI NASKORO PAK , MAKAR I PORAZLI4NO. PYRVO DVAMA 4LENOVE NA FINNTROLL NAPUSNAHA-EDINIQ SE UTREPA,A DRUGIQ ZABOLQ(DOBRE ,4E GRUPATA NE SE RAZPADNA I SI ZAPAZI DOBROTO NIVO), A SLED TOVA SI OTIDE I QUORTON OT BATORY( NE ,4E E VINOVEN 4OVEKA-REST IN PEACE, NO TYKMO BQH 4UL BATORY ZA PURVI PUT S DVATA NORDLANDA I STRA6NO MI HARESAHA I HOP GRUPATA VE4E Q NQMA!LO6O 

абе човек ти да не си някъв карък бе? тръгваш да слушаш някоя банда и тя се съпикясва...

моля те недей да слушаш металика в такъв случай tongue.gif
SepulTeraHead
Цитат(rhapsody @ Aug 2 2004, 06:22 PM)
ZA MEN PURVOTO TYPO NEHTO BE6E SAMOUBIJSTVOTO NA KURT KOBEIN. TYKMO BQH 4UL NIRVANA I ME ISKEFIHA I TOY VZE ,4E SE SAMOUBI!
TAQ TANDENCIQ SE PQVI NASKORO PAK , MAKAR I PORAZLI4NO. PYRVO DVAMA 4LENOVE NA FINNTROLL NAPUSNAHA-EDINIQ SE UTREPA,A DRUGIQ ZABOLQ(DOBRE ,4E GRUPATA NE SE RAZPADNA I SI ZAPAZI DOBROTO NIVO), A SLED TOVA SI OTIDE I QUORTON OT BATORY( NE ,4E E VINOVEN 4OVEKA-REST IN PEACE, NO TYKMO BQH 4UL BATORY ZA PURVI PUT S DVATA NORDLANDA I STRA6NO MI HARESAHA I HOP GRUPATA VE4E Q NQMA!LO6O icon_headbang[1].gif guitar.gif

Моля те - НЕ ЗАПОЧВАЙ ДА СЛУШАШ MACHINE HEAD!!!!!!! Явно си прокълнат!!!!
The_Berzerker
abductor За тебе gore, death, grind, noise всикчо е едно не ми говори за noise!

_SiegfrieD_ Яаа колко сме лбяк страшни кат трепем другитееее кат в сапунена опера. Тай ли са привличат фенове?
rhapsody
Цитат(melhaer @ Aug 3 2004, 06:55 AM)
абе човек ти да не си някъв карък бе? тръгваш да слушаш някоя банда и тя се съпикясва...

моля те недей да слушаш металика в такъв случай tongue.gif

ABE NE MOJE DA SE KA JE 4E PRI4INATA E V MEN.VSE PAK SU6AM DESETKI GRUPI OT PONE 18 GODINI I TOVA SA EDINSTVENITE SLU4AI.PROSTO GI SPODELIH.TVA E.
ZA METALLICA -EDNA OT PURVITE GRUPI SA MI NO GI PROSLU6AH SLED KATO KLIF SE UTREPA TA NQMAM VINA ZA TOVA.
A MASHIN HEAD NE GI SLU6AM- NQMA STRA6NO. icon_headbang[1].gif guitar.gif
_SiegfrieD_
Цитат(The_Berzerker @ Aug 3 2004, 11:04 AM)
abductor За тебе gore, death, grind, noise всикчо е едно не ми говори за noise!

_SiegfrieD_ Яаа колко сме лбяк страшни кат трепем другитееее кат в сапунена опера. Тай ли са привличат фенове?

Не споменах за канибалските наклонности на Иронимъс по простата причина,че Mayhem не са ми любимци.
Но се сетих друго.Преди няколко месеца вокалиста на Gorgoroth Gaahl преби жестоко човек на средна възраст за да пие от кръвта му.Осъдиха го на 18 месеца затвор,но май още не е влязъл да излежава присъдата си.
abductor
Цитат(The_Berzerker @ Aug 3 2004, 09:04 AM)
abductor За тебе gore, death, grind, noise всикчо е едно не ми говори за noise!

_SiegfrieD_ Яаа колко сме лбяк страшни кат трепем другитееее кат в сапунена опера. Тай ли са привличат фенове?

Death и Grind слушам и аз самия, тъй че мисля, че мога да ги различавам biggrin.gif ...а другите говна - ами те въобще не са музика...
Kevin Stark
Ами не ми харесва че Jim Morrison умря толкова млад, както и вече някои спомена за Кърт, но това е живота (или смъртта в случая)
Zdravko Peev
Не ми хареса много, когато Alex Holzwarth (барабанист на Rhapsody) си обръсна главата.
Не ми харесва, че много от готик групите са сатанисти или поне се правят на такива.
Не ме кефи новия сайт на Хамърфол.
Дразни ме, че един от музикантите от Хагард се казва Азис.
Не ме кефи името на вокалиста на Камелот - Khan.
Не че съм много красив, но всички от Камелот са много грозни.
Новият вокалист на Thy Majestie се облича в бяло (от главата до петите) за концертите им - става дума за гъзарски бял панталон, от тези, които носят тукашните гъзета по дискотеки, и също толкова гъзарска бяла риза - от ония леко изсулените. Та май беше и с чифт от онези чехли....
Не мога да произнеса второто име на новия басист на Рапсоди - Патрик Guerce - французин, ко искаш..
Същото е и с втория китарист - Доминик
The Metal Dragon
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 30 2004, 11:50 AM)
Не ми допада това, че половината и повече прогресив музиканти са религиозни....

Де да бяха само прогресив музикантите.... sad.gif
melhaer
Цитат
Не ми хареса много, когато Alex Holzwarth (барабанист на Rhapsody) си обръсна главата.
Не ми харесва, че много от готик групите са сатанисти или поне се правят на такива.
Не ме кефи новия сайт на Хамърфол.
Дразни ме, че един от музикантите от Хагард се казва Азис.
Не ме кефи името на вокалиста на Камелот - Khan.
Не че съм много красив, но всички от Камелот са много грозни.
Новият вокалист на Thy Majestie се облича в бяло (от главата до петите) за концертите им - става дума за гъзарски бял панталон, от тези, които носят тукашните гъзета по дискотеки, и също толкова гъзарска бяла риза - от ония леко изсулените. Та май беше и с чифт от онези чехли....
Не мога да произнеса второто име на новия басист на Рапсоди - Патрик Guerce - французин, ко искаш..
Същото е и с втория китарист - Доминик

еее човек, аз питах за съзнателни действия дето не кефят...

сега някой кво е виноват, че е грязен?

такъв е живота, верно, че мое се постарае като ще излиза на сцената да се поразкраси де, но все пак...
Zdravko Peev
Аве така е, обаче ме дразни....
Обаче останалите са си осъзнати действия. Не вярвам Холци да е лъснал кубето без да иска biggrin.gif
SepulTeraHead
Цитат(Zdravko Peev @ Sep 11 2004, 07:54 AM)
Обаче останалите са си осъзнати действия. Не вярвам Холци да е лъснал кубето без да иска biggrin.gif

Осъзнаваш ли че някои хора оплешивяват? blink.gif

Като заговорихме за неща които ни дразнят в любимите групи... Дразнят ме тези изцепки на Robb Flynn:

Също, чесно казано 1 албум и половина на тази банда, нещо не мога да ги трая. И все пак са ми любими заради всички други записи biggrin.gif

Не ми харесваше в Pantera че Anselmo е с интелекта на изостанала новородена горила. Сега в Superjoint Ritual продължава в тоя дух. "Да бомбандираме арабите, те са копелета..."
Zdravko Peev
Аве Холцито имаше хубава косица, ама както и да е... Може и да е почнал да я губи no.gif

Хубаво, че ме подсети: Мразя, когато групите показват наляво надясно средни пръсти. Визирам Драгънфорс, като мои любимци и давам за пример клипчето към Valley Of The Damned.
Deathcrush
Цитат(abductor @ Jul 30 2004, 11:14 AM) *
И Скот Травис е педерас... thumbdown.gif

ииии Gaahl /Gorgoroth/ също се разбра че е обратен... за съжаление! brickwall.gif dry.gif
Clayman
Дразня се че Андерс не пее като преди sad.gif
gadabout
^^ Ако е истина, от това музиката му променя ли се по някакъв начин? И твоята визия за нея променя ли се?
abraxas
Gaahl е педераст.
Void KD
Много ме дразни, че изгониха Дан от Bloodbath, защото не е могъл да ходи по турнета dry.gif

или поне така прочетох де, до колко е достоверно не знам, ама сериозно... Дан Суано... омг :x
Discipline
Immortal, Venom и Sabbat имат смехотворен имидж.
abraxas
На тях това им е якото. wink.gif
ludspamer
Е на Венъм кво им е смешното не моа разбера?;
skrotuma
Цитат(Discipline @ Apr 16 2010, 09:34 PM) *
Immortal, Venom и Sabbat имат смехотворен имидж.

Според мен е доста по-важно каква музика правят, а там упрек не търпят.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.