Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Некой да знае...
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
abductor
Абе на няква много стара касетка открих някакъв супер изродски и фалшив кавър на Queen, пичовете нарочно са си разстроили инструментите, врещят отвратително и дисхармонично, въобще пълна гавра. Мноо ме КЕФИ! headbang[1].gif Някой да знае случайно кои са тия изроди и евентуално откъде да ги надърпам?
The Trooper
поне кажи коя е песента
abductor
Верно бе - бохемска рапсодия smile.gif
The Trooper
засега не знам, но открих нещо много интересно в мрежата - DRAGON ATTACK
a tribute to QUEEN. Ето тук
Погледнете само звездния списък от музиканти, участващи в този трибют:Robin McAuley, Chris Impellitteri, James LaBrie, Marty Friedman, John Petrucci, Jeff Scott Soto, Bruce Kulick, Bob Kulick, Eric Singer , Ted Nugent, Lemmy Kilmister, Glenn Hughes, Yngwie Malmsteen, Scott Ian и т.н. Бах му мамата - задължително трябва да се чуе...
abductor
Как се сваля оттука?
Dragon's Bride
ъъъъъъъ i az da pitam sastoto
jago
Цитат(abductor @ Jul 30 2004, 12:53 PM)
Абе на няква много стара касетка открих някакъв супер изродски и фалшив кавър на Queen, пичовете нарочно са си разстроили инструментите, врещят отвратително и дисхармонично, въобще пълна гавра. Мноо ме КЕФИ! headbang[1].gif  Някой да знае случайно кои са тия изроди и евентуално откъде да ги надърпам?

Bad News се казва групата SPARK

-> http://bubu.to/tn1/music/Bad%20News/
SteelWarrior
В mp3.online.bg го има Dragon Attack
abductor
Цитат(jago @ Jul 30 2004, 08:20 PM)
Bad News се казва групата SPARK

Баш тва е, мерси много!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.