Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Music Exchange
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Grishnackh
Ами то може да е имало такава тема(то ако е имало модрера ще затвори тази) ама щото съм блейка както е добре известно да не съм я видял.Та идеята е да разменим списъци с музика белким някой има нещо дето на друг му трябва и другия има нещо което му трябва на въпросния някой(ех колко разбираемо се изразих. ама вие сте чатнали за кво иде реч.)И после дисковете с мп3ки по пощата...
SepulTeraHead
Не мисля че ще е особено трудно да направим един DC++ HUB на форума...
Така и ще азменяме някви глупости много лесно. Аз имам няколко буутлега на Machine Head които ги искаха някои хора, а няма къде да ги кача.
Dragon's Bride
mi da stoto az kakto imam blizo 40GB mp3-ta nali se sesta6 kak sha tragna da pi6a diskova i t.n. ne 4e ne moga ama po-dobre e da se ka4vat nqkade nestata i taka ina4e az spisak imam ama trebe da go izrovq ot nqkade guitar.gif aide sas zdrave
Grishnackh
Ами аз пък съм с 53 GB mp3, Obituary пък е със около 153, но в наше село нета е отврат и за upload и дума не може да става. Давайте акъл как ще правим работата...
abductor
И аз влизам с 90 GB. Трябва обаче някъде да се постнат списъци.
The_Invisible_
mi az slu6am predimno po-stari ako mu trqq na nqkoi ne6to da kaje
Demiurg
Аз пък отдавна си мисля за някаква система за размяна на .iso-та от оригинални Сд-та, ама колко ли са хората, дето биха ги теглили.... Иначе мр3-та бол...
SepulTeraHead
Цитат
.iso-та от оригинални Сд-та

за тва не се бях сещал, чесно.

Кажете каква система ще използваме само. Аз съм навит абсолютно, ама понятие си нямам от подобни работи.
Demiurg
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 15 2004, 08:07 AM)
Цитат
.iso-та от оригинални Сд-та

за тва не се бях сещал, чесно.

biggrin.gif Абе то аз откакто си разглезих ушите, се вкарах в голям финансов проблем - мр3-та не ме кефят, ама не мога да си позволя да си купувам и всичко, дето ме кефи, та си мислех за нещо като "фонд", ама само имиджи на оригинални дискове (доста хора имат по малко, защо всички заедно да нямаме повече?)
... ама нет имам само на работа... (засега)
abductor
Не е ли по-лесно да публикуваме някъде каталози, на html или нащо такова, и някой ако си хареса нещо да се аплоудва във някой free-сървър. Това с iso-тата не е лоша идея, само че е бая нерентабилно да се аплоудват такива големи неща, пък и да се даунлоудват после...
melhaer
мисля че най-добре е да се разменят списъци между потребителите и псоле те сами да си разменят музика.

аз така с един пич от пазарджик си обменихме по десетина диска и си спестих около 7 гб точене на музика, което си е готино.

ако се измисли нещо аз влизам с около 70 гб.
abductor
OK. Вижте моя списък тук
Dragon's Bride
iskam da popitam nesto pove4e za taq grupa Rumble Militia? az tova Otep sasto?
SteelWarrior
Аз мога да влеза със скромните 20ГБ и мога да ви предложа даже един хъб,в който засега няма хора само 2мата сме с една приятелка:) кажете само дали искате да е в DC ++ - доста удобно е там бтв.Адреса на хъба е 213.91.160.153.по името - Metal Heart се разбира каква е идеята:) В момента не е работи,но ако се навиете мога да го подържам 24 часа ...
SteelWarrior
Току що направих дс++ хъбче ето го и адреса - metalbg.no-ip.info ,заповядайте фенове:)
abductor
Цитат(THERION @ Aug 18 2004, 03:57 PM)
iskam da popitam nesto pove4e za taq grupa Rumble Militia? az tova Otep sasto?

Rumble Militia са американска банда, в която, доколкото знам, свирят българин, грък и незнам кви още... Свирят траш/хардкор от онзи вид, който се свиреше в края на 80-те и началото на 90-те. Интересени са, стига да си падаш по такива неща. Otep пък са популярна нео група с женски вокал (тая жена е бахти бруталната).

Цитат(SteelWarrior @ Aug 18 2004, 06:44 PM)
Току що направих дс++ хъбче ето го и адреса - metalbg.no-ip.info ,заповядайте фенове


Абе сори, малко съм тъп, ама как да се умъкна у тоя хъб?
SteelWarrior
Та значи това става с програмата DC++ която можеш да я изтеглиш от -http://free.data.bg/icebreaker/Programs/DC++/ има и няколко версии,аз лично позлвам 0.306.
Разгледай опцийте,share-ни музиката и цъкаш на favourite hubs>new на адрес пишеш metalbg.no-ip.info,слагаш ник и влизаш:) Засега сме само 2-3 ама всяко начало е така wink.gif Ако всички от форума влизат тук ще бъде супер...
drinks_drunk.gif
abductor
Разбрах. Проблема обаче е, че музиката ми е на компютъра у нас, пък имам интернет само тука, на работата, a на служебния компютър нямам кой знае какво да шервам sad.gif има-няма 10 GB...
Dragon's Bride
a na mene muzikat ami e na diskove?
abductor
Цитат(THERION @ Aug 19 2004, 04:21 PM)
a na mene muzikat ami e na diskove?

Ами аплоудваш някъде каталог (html някакво, може даже и txt), юзърта гледа кво имаш и ако си хареса нещо се разбирате как да го ексченджнете (ебахти думата дето написах), може на хъба, чрез аплоуд или дори лична среща с цел размяна на дискове. smile.gif
SteelWarrior
Цитат(abductor @ Aug 20 2004, 06:22 AM)
Цитат(THERION @ Aug 19 2004, 04:21 PM)
a na mene muzikat ami e na diskove?

Ами аплоудваш някъде каталог (html някакво, може даже и txt), юзърта гледа кво имаш и ако си хареса нещо се разбирате как да го ексченджнете (ебахти думата дето написах), може на хъба, чрез аплоуд или дори лична среща с цел размяна на дискове. smile.gif

Еми да,праскаш един .txt файл-списък с нещата който имаш в DC++ и като някой поиска нещо можеш да сложиш диска в сд-рома и да го шернеш wink.gif
Бтв казвайте ако имате някакви проблеми с хъба,ще се постарая да е пуснат през по голямата част от денонощието..
SepulTeraHead
Нещо не работи.
SteelWarrior
Еми аз го държа пуснат само като съм пред компа...щото не влизат хора,само abductor и още 1...щом ставаме повече компа няма да спира,вече можеш да влизаш:)
deadsoul
abductor, съгласен ли си да ти изпратя няколко дискове, за да ми запишеш някой от музиките ти, но искам да те питам дали имаш сканирани облойки и описи на самите песни...
мда... това е за сега, аз не съм си правила списък, но ако някой група те вълнува питай, може и да я имам, въпреки че музиката ми не е в такива "промишлени" количества smile.gif пък и на касети си вземам...
abductor
Цитат(deadsoul @ Aug 21 2004, 11:52 AM)
abductor, съгласен ли си да ти изпратя няколко дискове, за да ми запишеш някой от музиките ти, но искам да те питам дали имаш сканирани облойки и описи на самите песни...
мда... това е за сега, аз не съм си правила списък, но ако някой група те вълнува питай, може и да я имам, въпреки че музиката ми не е в такива "промишлени" количества smile.gif пък и на касети си вземам...

На някои имам, на други - не. Кажи какво те интересува. Иначе за дисковете - става.
Obituary
Мисля че аз ще се включа с най-доброто предложение... има една програмка Mac която подрежда музиката която имате на компютъра в каталог, супер е лесна за използване... мисля че ще мога да я кача някъде
abductor
Да, ама като музиката е на дискове? blink.gif smile.gif biggrin.gif
Твоя смерт
Цитат(deadsoul @ Aug 21 2004, 11:52 AM)
изпратя няколко дискове, за да ми запишеш някой от музиките ти

blink.gif mellow.gif blink.gif mellow.gif blink.gif На какво Ви учат в училище mellow.gif blink.gif mellow.gif
Sunforger
Цитат
На какво Ви учат в училище

Къде? smile.gif
_SiegfrieD_
Цитат(abductor @ Aug 18 2004, 04:34 PM)
OK. Вижте моя списък тук

Ще ми кажеш ли на какво си го правил този каталог?
abductor
На Нетскейп Компоузер. Ако отвориш хтмл-то можеш да видиш мета тага smile.gif
Твоя смерт
Ето и моята скромна колекция с музика. Всеки, който се чувства решен да си поиска нещо - спокойно да ме уведоми
Karcharoth's Evil Matter
Dragon's Bride
Цитат(Твоя смерт @ Sep 24 2004, 10:48 PM)
Ето и моята скромна колекция с музика.

stra6no si go napravil smile.gif
abductor
Цитат(Твоя смерт @ Sep 24 2004, 10:48 PM)
Ето и моята скромна колекция с музика. Всеки, който се чувства решен да си поиска нещо - спокойно да ме уведоми
Karcharoth's Evil Matter

На изброените групи целите дискографии ли имаш?
PS Абе тоя ник, Karcharoth, май съм го виждал на едно друго място wink.gif
Твоя смерт
Цитат(abductor @ Sep 27 2004, 06:27 AM)
Цитат(Твоя смерт @ Sep 24 2004, 10:48 PM)
Ето и моята скромна колекция с музика. Всеки, който се чувства решен да си поиска нещо - спокойно да ме уведоми
Karcharoth's Evil Matter

На изброените групи целите дискографии ли имаш?
PS Абе тоя ник, Karcharoth, май съм го виждал на едно друго място wink.gif

Правилно си го виждал на другото място tongue.gif tongue.gif Иначе, не на всички групи имам дискографиите - само на особено любимите - пък и сега ги описвам и албумите, така че ще ъпдейтна сайт/списъка скоро
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.