Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Thunderbolt
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Svetyl
Tiq sa norwejci mai. Prawqt welika muzika. Wokala porazitelno mi prilicha na Bruce Dickinson. S edna razlika-po dobyr e ot nego! Pichowete imat samo edin album mislq i ako se razwiwat, w bydeshte shte sa wodeshti w heavy metala...
SteelWarrior
Само ако кажеш откъде мога да дръпна албума ... blink.gif
Svetyl
Mi ot wazzzup smile.gif
SteelWarrior
А браво,че ме мързеше да проверявам tongue.gif (не че е трудно hmm.gif )
deadsoul
Звучи интересно..., но не мога да кажа нищо преди да съм чула. Пък и аз харесвам от хевито Edguy, Manowar, Halloween, Hammer Fall... Stratovarius, Rhapsady, незнам ако имат нещо общо кажете, че и аз да дръпна
Svetyl
Obshto imat nai-weche s Maiden... no chakam sledwashtiq im album. Az wi kazwam ako se razwiqt tiq pichowe, te shte stanat nai-dobrata heavy metal grupa ot nowite. Naprawo izduhwat wsichki...
deadsoul
Аз от новите се кефя на Primal Fear
The Trooper
Светъл - ентисусиаст си обаче wink.gif Еми вокала от Брус баш не е по-добър, а и не му е чак толкова близък гласа. Мен повече ми наподобява Джеф Тейт от Куийнсрайк. Както и да е, пичовете си имат собствен облик, а що се отнася до сравненията с Мейдън - неизбежно е - добро, здраво, мелодично хеви, но все пак това са влияния, а не сляпо копиране. Имат си своята идентичност за всеки случай. Има големи перспективи пред тях. Дано продължат насоката на дебюта от миналата година - Demons And Diamonds 2003. За тази група научих от ревюто им в някакъв гръцки уебзин, а по-късно и про-Рок изнесоха повечко информация за тях. Както и да е - добра група, определено. Всъщност вокала - може би като звучене наподобява Тейт и Брус.
Svetyl
Troopere fen si obache wink.gif Az ti kazwam za men wokala slaga w djoba si powecheto swoi kolegi, sred koito i Bruce. Mnenieto si e moe. Pichowete wladeqt. I dano wladeqt dylgo!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.